Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30
Like Tree1Одобрявам

Daikin Emura

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #1

    Daikin Emura

    Търсих информация за тези модели, но не можах да открия нищо? Мисля това да е следващия ми климатик (или Сарара). Всяка информация и впечатления за тези модели ще ми е от полза! Много популярни са в Италия, дали ще са надеждни при големи студове? На мен според данните ми се струва, че са отлични климатици. Защо не са толкова популярни?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:Daikin Emura

    Ей, ма не миряса бе човек... Какво му е толкова хубаво на Сарара? "Круша, като круша..."

    П.С. Това е просто един климатик за сноби. Нищо повече...

  4. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #3

    Re:Daikin Emura

    Конкретно за Емура питам (За Уруру-Сарара има много инфо). Как да мирясам, като имам много клими да купувам. Скоро ще имам впечатления от подовите Дайкини, затова когато дойде време да се слага Емура или Сарара да знам за какво става дума.
    Направи ми впечатление високия КОП, не ми се струва да е за сноби, цената му е повече от нормална за класа си:

    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...ftxg35j-rxg35j

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Daikin Emura

    Говорех за Сарара. Видях, че си си намерил инфо по въпроса. COP-a наистина е висок... за Daikin.

    http://www.daikinemura.org/ "Никога досега не е отделяно толкова внимание на дизайна на един климатик. "

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #5

    Re:Daikin Emura

    Това го четох, но искам да знам мненията и впечатленията на хора, които имат или са имали такъв климатик! То и аз ти казвам, че Хитачито топли яко, ама ти като не си имал такъв и не ми вярваш, нали?

    П.П. Ок, разбрахме се. Темата е за Емура (Сарарата ми е просто като вариант, нали падали цените) Който има наблюдения и впечатления, моля да сподели.

  7. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #6

    Re:Daikin Emura

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Ей, ма не миряса бе човек... Какво му е толкова хубаво на Сарара? "Круша, като круша..."

    П.С. Това е просто един климатик за сноби. Нищо повече...
    Климатик за сноби....Касап не се ли усешаш че ставаш смешен...?
    Емурата- да :Престиж - да ...но да кажеш че в Сарарата има нещо излишно и е снобарски климатик - значи не си в час.

    По темата - красив дизайн ,добра машина(зимата няма проблеми),приличен КОП ,но спестени сензор за присъствие и 3D - въздушен поток.Извод - прекалено много пари за красив дизайн и орязани екстри...не бих го купил...въпреки всичко отварянето на клапите и работното им положение създава усещането за оса или стършел в полет.
    За впечатления е раничко - от няколко месеца се продава и монтира...но ако някой има наблюдения - да сподели.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #7

    Re:Daikin Emura

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    ...но да кажеш че в Сарарата има нещо излишно и е снобарски климатик - значи не си в час.
    Ми не съм, ами! В сарара няма нищо излишно. Излишен е самия модел. Освен в случаите, когато е необходимо да се хвалиш, колко си похарчил за климатик. Това разбира се си е мое мнение... А ти Румба, сподели... какво му е толкова чудесно?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #8

    Re:Daikin Emura

    FTXG...J/Emura...наследникът на FTXG...E/ UX1 серия Prestige

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #9

    Re:Daikin Emura

    Румба...къде се продава от няколко месеца,като нито вие,нито Атаро имат внос???

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    3
    #10

    Re:Daikin Emura

    Тъй като Prestige-a вече го няма, смятате ли, че си струва да се купи Емура? И тъй като май си вадя извод, че цената му е неоправдана кажете заместител на http://kiemclima.com/bg/catalog/prod...12%20000%20btu - 12ка?
    Така като гледам доста неща са писани, оправдава ли ги този климатик? Все пак цената му е 2560лв.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #11

    Re:Daikin Emura

    Не си заслужава.Модела е дизайнерски, със средни показатели на висока цена.По-добре това http://kiemclima.com/bg/catalog/prod...12%20000%20btu .

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    3
    #12

    Re:Daikin Emura

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Не си заслужава.Модела е дизайнерски, със средни показатели на висока цена.По-добре това http://kiemclima.com/bg/catalog/prod...12%20000%20btu .
    Благодаря за мнението, а този модел: http://kiemclima.com/bg/catalog/prod...12%20000%20btu - просто с по-малко екстри ли е или има и съществени разлики в качеството между Professional и Comfort.


  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #13

    Re:Daikin Emura

    Виж в темите за ДАЙКИН, собствениците и на двата вида машини са дали отзиви за работата им.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #14

    Re:Daikin Emura

    Между FTXS и FTX разликата съвсем не е само в екстрите. Доста голяма разлика има в хладилната част в полза на FTXS.

  18. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #15

    Re:Daikin Emura

    По горе бях писал някъде че разликите са доста повече от приликите между Комфорт и Профешънъл.
    Кой казва че Престиж го няма...?Ние го продаваме...Между другото -ако трябва да избирам между Престиж и Емура....Емурата няма шанс...как е възможно голяма фирма да се довери на немски дизайн...?Тъжно е...но немеца не е дизайнер ,не му е там силата.
    Касап - поинтересувай се от любопитство какво може да прави Уруру Сарара и ми посочи друг климатик с такива възможности....аз не печеля от реклама ...аз съм прост бачкатор,но истината си е истина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между Daikin Nexura FVXG или Daikin FVXS
    От solar77 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 110
    Последно: 24-10-19, 07:52
  2. Daikin FTX35JV или Daikin FTXS35J
    От nrjize във форум Климатици Daikin
    Отговори: 45
    Последно: 20-04-12, 22:49
  3. Отговори: 16
    Последно: 19-07-11, 23:05
  4. Daikin FTXS25GT и Daikin FTXS25G2V1B един и същ модел ли е?
    От IlianaAn във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-09, 20:13
  5. Отговори: 17
    Последно: 19-11-08, 00:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе