Резултати от 1 до 12 от общо 12

Информация за F40LTGRP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    Информация за F40LTGRP

    Понеже съм в процеса на избор и днес попаднах на този модел, който ми хвана окото. За съжаление в интернет не намерих кой знае каква информация. Интересува ме най-вече как се изменят COP и мощността при температури под 0. И въобще какво да очаквам от подобно изпълнение.

  2.  
     
  3. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #2

    Re:Информация за F40LTGRP

    Ето тук сякаш е на най-добра цена:

    http://www.clima-services.com/bg/kli...ruru-sarara-2/

    Говорих с шефа, каза, че имали много нови модели на 100 волта. И асортимента им е добър. Скоро ще ходя към Балчик май, много добри оферти. Целия магазин искам да купя.


  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #3

    Re:Информация за F40LTGRP

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Ето тук сякаш е на най-добра цена:

    http://www.clima-services.com/bg/kli...ruru-sarara-2/

    Говорих с шефа, каза, че имали много нови модели на 100 волта. И асортимента им е добър. Скоро ще ходя към Балчик май, много добри оферти. Целия магазин искам да купя.

    Еми действай ето една подова уруру-сарара

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #4

    Re:Информация за F40LTGRP

    Подовата вече не ме влече толкова, ей това съм си заплюл:

    http://www.clima-services.com/bg/kli...-sarara-novo-/

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #5

    Re:Информация за F40LTGRP

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Подовата вече не ме влече толкова, ей това съм си заплюл:

    http://www.clima-services.com/bg/kli...-sarara-novo-/
    Малиии - за тия 4200 лв могат дасе купят 80 кубика дръвца, които биха стигнали за 1/4 век при това няма да се плаща за ток!!! А дали монтажа е включен в цената ?

    Поздрави!

  7. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #6

    Re:Информация за F40LTGRP

    Зависи как смяташ, аз като си сметна труда да цепя, да паля, да поддържам, да хвърлям пепел, да боядисвам - грубо по 10 лева на час, съм си направил сметката, че с климатик ще ми е по-добре.

    Цените в сайта са без монтаж.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #7

    Re:Информация за F40LTGRP

    Климатика е поставен вече и работи. Очаквах да получа известие на e-mail ако някой е писал в темата, но изглежда не работи нотификацията. Чета в описанието, че мога да видя консумацията на климатика, но в книжката нищо не намерих. Някой има ли идея къде може да открия информация.

  10. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #8

    Re:Информация за F40LTGRP

    Откъде го купи, колко пари? Аз навсякъде срещнах противоречива информация, copy/paste за всички модели така да се каже. Има ли дисплей за консумация, външна температура, влажност? Други какви екстри има? Има ли хубав превод на книжка и дистанционно, препоръчваш ли го? Сложи няколко снимки ако можеш. Аз мисля да си взема AN40LRPJ, в края на месеца чакали доставка в "нашият магазин за 100 волта".

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #9

    Re:Информация за F40LTGRP

    3500 лв взеха всичко, което е много добре като се има предвид, че демонтираха стария. Тоест монтаж и демонтаж не е плащан. Дисплей за консумация на вътрешното тяло няма така като гледам. Всичко като информация което съм видял излиза на дистанционното. Външната, вътрешната и влажността се проверяват с един бутон на дистанционното. Има овлажняване и обезвлажняване. Има две програми против мухъл, но не мога да се сетя каква точно беше разликата. Има вкарване на въздух отвън и нещо като озонатор ( до колкото разбрах streamer се води). Има и 3D струя (тоест и клапите се движат постоянно) Това е на бързо което се сещам. Книжката си е преведена, но аз лично не можах да свикна с йероглифите на дистанционното, и си взех такова на английски от MMC за 170 лв. Много се нервирах като натисках бутоните по дистанционното и в същото време гледах книжката, а на дисплея излиза някакъв йероглиф, от който идея си нямаш и съотвено не знаеш в какъв режим работи климатика. Външното тяло работи доста тихо. Вътрешното си мени оборотите според нужното. На моменти наистина е трудно да разбереш, че работи. За препоръка на този етап мисля, че е рано нека да се застуди

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #10

    Re:Информация за F40LTGRP

    http://enercobg.com/bg/shop?page=sho...id=22&vmcchk=1 виж тук има превод на дистанционното, може да ти свърши работа.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #11

    Re:Информация за F40LTGRP

    Някой може ли да ми даде информация каква топлина и при каква консумация отдава климатика при например -10 и -15 градуса. Бих искал да го сравня с Фуджитсу и Национал

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #12

    Re:Информация за F40LTGRP

    Добре а информация за Fujitsu и National може ли да се намери, след като за Даикина няма ? Питам понеже скоро ще ми се наложи да купувам подобен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Daikin F40LTGRP много често размразява
    От atvshineray във форум Климатици Daikin
    Отговори: 14
    Последно: 26-12-11, 17:06
  2. Нова информация
    От alek200 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 26-11-07, 11:56
  3. Информация за фиш на КАТ
    От Delta1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 16-05-06, 20:51
  4. Информация за FDD
    От JEITY във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-06, 22:04
  5. Информация за антена
    От pentiumcho във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 04-04-05, 14:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе