Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 63
Like Tree84Одобрявам

DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    24
    #46

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Когато "забие" и започне да мига го оставете така и ги извикайте.Ако трябва отидете и ги заберете а вашият личен автомобил.
    Точно това мисля да направя даже им го казах и на тях че ще чакам следващото забиване и ще ги извикам пък дано стане ясно нещо, ама е малко вероятно.

  2.  
     
  3. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #47

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Аз на твое място бих писал писмо до централата на Дайкин в Австрия със снимков материал как са ми счупили климатика при монтажа и отказват да си го оправят въпреки повредата. Убеден съм, че ще реагират веднага.
    estqwerty, DUNDURMA, necata2 и 2 други харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    24
    #48

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Аз на твое място бих писал писмо до централата на Дайкин в Австрия със снимков материал как са ми счупили климатика при монтажа и отказват да си го оправят въпреки повредата. Убеден съм, че ще реагират веднага.
    Не те не са отказвали реално дойдоха на следващия ден след обаждането ми а сега ще чакаме да изключи та да видим какво ще правим нататък,ама то пък времето взе че се стопли.... което хич не е лошо даже.Но още имам търпение и надежда че този проблем ще се реши,а за дупката пих една студена вода вече и казах майната му,ама виж какво нещо е живота дето казват едно зло никога не идвало само,първо дупка после за допълнение забиване на климатика.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    24
    #49

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Днес дойде в нас представител на REECL Програмата за кредитиране на енергийната ефективност по която кандидатсвах и купих климатика, огледа снима и казa! Вътрешното тяло отговаря но външното тяло не отговаря на Критериите за подбор на oтоплителни термопомпени системи одобрени от REECL .По тази причина няма да получа 20 % реално 12-13% приспадане от цената на климатика който купих със заем.Та дотук...Благодаря на всички които се отзоваха и дадоха коментарите си по темата,благодаря и на тези които само я прочетоха надявам се да им е от полза.Нека всеки си вади заключенията.Аз закривам темата и не желая повече коментари...............

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #50

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    estqwerty одобрява това.

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #51

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    ... И двете тела (външното и вътрешно) се обявяват ясно в бланката за кандидатстване, след това или се одобряват, или не. Явно си одобрен, щом парите са отпуснати! Което означава, че или някой не е гледал какво одобрява, или са монтирали друго тяло, не посоченото в бланката? Кое от двете е станало?
    Този пост е редактиран от Mega; 30-10-13 в 21:46.
    Kasap и dzaro харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #52

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    какво е външното???

    коя е фирмата???

    този от реекл издаде ли протокол някакъв???

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #53

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    То какво е външното си пише в заглавието на темата -RXS35K2V1B
    Ама това К май са тазгодишните модели и съответно никой от REECL не си е направил труда да ги добави в списъка. Само G и J са описани.
    Тоя дето е минал, той човека от климатици не разбира - гледа буквичките ги няма в списъка и ти реже главата.

    Нещо много са се вталили тези от REECL. Аз климатик и дограма сменях с техните кредити и никой не е идвал да гледа.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    52
    #54

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Всичко в тази държава е "ала-бала" , с банките да си нямаш работа само те баламосват с разни REECL програми и после те "качват на черешата". За това само кеш, ако не седиш и си налягаш парцалите

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    71
    #55

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    untitled1.JPGuntitled2.JPGuntitled.JPG Ако човек разгледа по-внимателно списъкът с модели ще забележи, че RXS35K и FVXS35F присъстват.
    Този пост е редактиран от thebest; 31-10-13 в 10:03.
    estqwerty и dzaro харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #56

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Ама заедно като система ги няма в списъка, а онзи от REECL това е гледал. Има ги като част от други системи, ама ходи му обяснявай на ...
    Като са вкарвали в списъка K-тата и са пропуснали, че и на подовите ги слагат.

    Реално погледнато REECL код (първата колонка Hxxxxx) за комбинация FVXS35F/RXS35K няма и това дето трябва да се направи е да се вкара код за нея, а не на човека да му режат парите.
    dzaro одобрява това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #57

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Стига глупости бе колеги, нали машините се одобряват преди да отпуснат кредита? Щом е отпуснат, значи машините отговарят, поне това, което е написано на бланката. Какво е монтирано е друга бира.
    bobovo, dzaro и mirandi харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    24
    #58

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Стига глупости бе колеги, нали машините се одобряват преди да отпуснат кредита? Щом е отпуснат, значи машините отговарят, поне това, което е написано на бланката. Какво е монтирано е друга бира.
    Бях се зарекъл да не пиша повече в тази тема защото според мен няма смисъл,живеем в такава абсурдна система че всичко извършено от нас почти винаги се обръща срещу нас.Но както и да е видях че добри хора въпреки молбата ми не са останали безучастни а са коментирали и то много адекватно по проблема за което им благодаря.Та да уточня дадох данни за искания кредит по списъка на REECL но изпълнителя след като е купувал от вносителя са му казали че този модел на външно тяло с буква К е производство 2013 година и вече нямат предните модели с букви J или G ами и аз не знам в такъв случай какво се прави.А за това че съм карък в този случай се оказа че съм абсолютен карък 3 в 1.Ама дето се вика всеки с късмета си....
    mirandi одобрява това.

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #59

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Отиди в Атаро и искай декларация за съответствие. После бягай в REECL лично.
    estqwerty, Aleksandars и Kasap харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    24
    #60

    Отговор: DAIKIN - FVXS35FV1B/RXS35K2V1B изключва сам

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Отиди в Атаро и искай декларация за съответствие. После бягай в REECL лично.
    Няма да бягам никъде повече,ако бях по-млад щях да избягам от тази държава измекярска, ама вече няма накъде годините минаха болестите дойдоха....
    aruba_man, karambam и mirandi харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между Daikin Nexura FVXG или Daikin FVXS
    От solar77 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 110
    Последно: 24-10-19, 07:52
  2. Отговори: 16
    Последно: 19-07-11, 23:05
  3. Отговори: 6
    Последно: 01-11-10, 19:57
  4. Daikin FVXS35FV1B
    От niksun във форум Климатици Daikin
    Отговори: 36
    Последно: 04-02-10, 20:26
  5. Daikin FTXS25GT и Daikin FTXS25G2V1B един и същ модел ли е?
    От IlianaAn във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-09, 20:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе