Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34
Like Tree26Одобрявам

Daikin FTXS35K/RXS35L

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #31

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    за хол МЕ е ок ,кусури има ама топли .. дайкина е жалък в сравнение с него
    rosswen одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    47
    #32

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Модела не е лош (FTXS35), обаче параметрите които предлага не заслужават парите които му искат...Голяма част от сумата ще е за името, ако ме разбираш. Защото със същите параметри има и машини които са под 1500 лв.
    Може ли например, да посочите такива модели под 1500 лв, с по-добри показатели от FTXS35 или FTXM35? Прави впечатление, че повечето от коментиращите не обръщат внимание на тези показатели, а се хващат за нещо имагинерно и субективно, може би на емоционален принцип. В края на краищата всяко техническо изделие се сравнява по своите технически данни, те не са достатъчни, за да очертаят напълно бъдещото поведение на едно изделие, поради което всеки разглежда и мнения на база натрупан опит. Достоверността на показателите винаги е оспорима, но все пак те дават някакава ориентация. Колкото до марката Дайкин, действително си мисля, че цената е по-висока, заради марката, но не от порядъка на 500 лв. Естествено е едно Мицубиши с 500 лв. по-скъпо да е по-добро. Всичко е въпрос на компромис, имам и по-евтин климатик /Фуджицо/, и той върши засега същата работа и разходът му е сходен, поне при охлаждане.
    Този пост е редактиран от vvassilev; 09-08-17 в 10:40.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #33

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    vvassilev, мога поне три модела от други марки да Ви покажа с по-добри технически характеристики от набедения Daikin....
    Mega, vvassilev и rosswen харесват това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    47
    #34

    Отговор: Daikin FTXS35K/RXS35L

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    vvassilev, мога поне три модела от други марки да Ви покажа с по-добри технически характеристики от набедения Daikin....
    За характеристики съм гледал ... и не съм забелязал по-евтин, има такива, с по-високи /SRK / SRC 35 ZSX-S/, но са по-скъпи и то доста, друг въпрос е относителността на всички тези характеристики, за мнение, не споря, съобразявам се и с него, при положение, че не съм имал изобщо климатик, още повече, когато става дума за дългосрочно поведение.... Засега съм доволен и от Дайкина, не съм очаквал нещо изключително от него, спаси ме от жегите, само този Steamer, ме съмнява, че прави въздуха по-тежък и ще го изключа, при Фуджицото нямам това усещане, а и то доста тихо работи, бяха ми казали, че е шумен.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Daikin FTXS35K/RXS35L PRO или Fujitsu ASYG12LUCA/AOYG12LUC
    От Georgi Stoichev във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 166
    Последно: 01-10-18, 20:38
  2. Daikin FTXS35J/RXS35L замерване
    От dindo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-14, 08:18
  3. Мнение за Дайкин FTXS35K/RXS35L
    От didiron във форум Климатици Daikin
    Отговори: 12
    Последно: 17-05-14, 20:40
  4. FTXS35K/RXS35K
    От kalin_sb във форум Климатици Daikin
    Отговори: 80
    Последно: 31-01-14, 00:36
  5. Daikin FTX35J / RX35J срещу FTXS35K / RXS35K
    От Colonelo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 14
    Последно: 21-09-13, 13:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе