Резултати от 1 до 3 от общо 3

проблем с FTXM35R Perfera

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    52
    #1

    проблем с FTXM35R Perfera

    Здравейте
    Ползвам перфера от лятото, но само с приложението.
    Алпа ми е страшно удобен, особено ме радва функцията за седмичен график
    Мината седмица пуснах дистанцираното заради домашните , и стана нещо с климатика.
    Всички лампи на вътрешното тяло изгаснаха.
    Без значение работи не работи , нищо не свети.
    Имам чувството и че и климатика не се държи нормално. Комфорта работи, но не и функцията за присъствие в стаята.

    Дайте идея какво му е. Изтрих всички графици , но на приложението показва че има - въпреки че никъде не ги виждам . направих нов , но лампата не свети- графика работи.
    странна работа .. ,Как се оправя, дали не съм включил някаква функция , или по скоро изключил, и какво се прави ...


    Още от преди . Определено има проблем с температурата. Твърдо подържа 25градуса, независимо от настройката , Сложил съм 22 отопление. температурата по сензор и термометър е 23 , климатика се включва до като стигне 25
    Просто си харесва тази температура.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    252
    #2

    Отговор: проблем с FTXM35R Perfera

    Здравей,

    На дистанционното има една функция която каси всички лампи.
    Пробва ли от там да ги включиш, Аз така съм угасил в едната спалня лямпите на перферата ,че ме дразнят.
    Що се отнася до сензора за насочване на струята, лично аз не го харесвам защото при отцъатвие на човек след определено време сваля 2 градуса от заданието, което лично на мен не ми допада, освен това в повечето случаи климатика се монтиран успоредно в близост до стената с прозорците и като отклони струята почва да дъха в перфето съответно става още по неприятно течението .

    - - - - - - - - - -

    Здравей,

    На дистанционното има една функция която каси всички лампи.
    Пробва ли от там да ги включиш, Аз така съм угасил в едната спалня лямпите на перферата ,че ме дразнят.
    Що се отнася до сензора за насочване на струята, лично аз не го харесвам защото при отцъатвие на човек след определено време сваля 2 градуса от заданието, което лично на мен не ми допада, освен това в повечето случаи климатика се монтиран успоредно в близост до стената с прозорците и като отклони струята почва да дъха в перфето съответно става още по неприятно течението .

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    252
    #3

    Отговор: проблем с FTXM35R Perfera

    Здравей,

    На дистанционното има една функция която каси всички лампи.
    Пробва ли от там да ги включиш, Аз така съм угасил в едната спалня лямпите на перферата ,че ме дразнят.
    Що се отнася до сензора за насочване на струята, лично аз не го харесвам защото при отцъатвие на човек след определено време сваля 2 градуса от заданието, което лично на мен не ми допада, освен това в повечето случаи климатика се монтиран успоредно в близост до стената с прозорците и като отклони струята почва да дъха в перфето съответно става още по неприятно течението .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Daikin FTXM25R Perfera - въпроси, коментари, проблеми
    От pavkata88 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 483
    Последно: 01-02-24, 18:34
  2. Въпрос за FTXM35R Perfera
    От pavlin_s във форум Климатици Daikin
    Отговори: 20
    Последно: 09-11-23, 10:34
  3. Perfera ftxm35r Консумация при отопление?
    От Deliivanov във форум Климатици Daikin
    Отговори: 43
    Последно: 03-02-23, 20:06
  4. настройка на wifi сонтролера на Daikin Perfera FTXM35R стенен
    От pavlin_s във форум Климатици Daikin
    Отговори: 5
    Последно: 01-02-23, 20:32
  5. Daikin Perfera
    От kod във форум Климатици Daikin
    Отговори: 21
    Последно: 31-10-21, 11:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе