Fujitsu AS22EPB-W / AO22EPB
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1
    Fujitsu AS22EPB-W / AO22EPB
  2.
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,564
    #2
    Re:Fujitsu AO 22EPB
    Fujitsu AS22EPB-W - модел 1999 година:
    2.2 kW охлаждане при консумация 770 W = EER 2.86.
    3.0 kW отопление при консумация 890 W = COP 3.37.
    При 2° външна температура имаш 2.5 kW отоплителна мощност.
  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    #3
    Re:Fujitsu AO 22EPB
    johny1, модела е произвеждан в периода 1999-2000 година. Охлаждащата мощност е 2.2 kW при консумация от около 770 W и СОР 2.85 При отопление имаш 3 kW, консумация 890 W и COP 3.37. При 2°С външна температура, отоплителната мощност ще се срине на 2.5 kW. Базово моделче от което не очаквай чудеса....Иначе модела е инвертор.