Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Fujitsu AS-E226H - да рискувам ли с клима втора ръка?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #16

    Re:Въпрос за Fujitsu AS-E226H

    В
    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Добре де,
    първият е 1310 лв. + 180 = 1490 лв
    вторият е 1590 лв с включен монтаж и определено е по-добър!
    Тези 100 лв толкова ли ще те съборят?
    момента всичко ме събаря и маисторите дето шпакловат къртят и зидат. И маисторите дето ще правят кухнята, и фирмата за дограмата да беше само една клима , ам ато бездънна яма нема запушване , та от тук 100 от там 100 и те се набират
    НО реално погледанто прави си ако тоя с 100 те лева отгоре като машина и възможности по си струва ще го забавя малко в времето и ще се напъвам за него

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #17

    Re:Въпрос за Fujitsu AS-E226H

    Цитат Първоначално публикувано от zeroslav
    В момента всичко ме събаря и маисторите дето шпакловат къртят и зидат. И маисторите дето ще правят кухнята, и фирмата за дограмата да беше само една клима , ам ато бездънна яма нема запушване , та от тук 100 от там 100 и те се набират
    НО реално погледанто прави си ако тоя с 100 те лева отгоре като машина и възможности по си струва ще го забавя малко в времето и ще се напъвам за него
    Колега, ако женати е като моята а те по принцип всички са от един х** правени се преготви за дупка в бюджета.

    На мен подобен ремонт ми струваше х2 от предварителните сметки, пък и климите помогнаха за това.
    В бюджета бях предвидил по 1500лв. за клима а в крайна сметка ми легнаха средно х2000лв.


    Успех с ремонта и не се предавай.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #18

    Re:Въпрос за Fujitsu AS-E226H

    Цитат Първоначално публикувано от joro_bul
    Колега, ако женати е като моята а те по принцип всички са от един х** правени се преготви за дупка в бюджета.

    На мен подобен ремонт ми струваше х2 от предварителните сметки, пък и климите помогнаха за това.
    В бюджета бях предвидил по 1500лв. за клима а в крайна сметка ми легнаха средно х2000лв.

    Успех с ремонта и не се предавай.
    За сега устисквам жената не ми е проблем при нас нещата са на опаци тя иска по евтинко аз уж се съгласявам па после налитам и взимам скъпите неща както предполагам ша стане и с климата и все не ми излиза сметката Така стана с кухнята уж евтинка от тея готовите полските че по тънко ела да видиш ся ква кухне стана ама тва е друга тема да се не отклоняваме

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #19

    Re:Въпрос за Fujitsu AS-E226H

    Ванко ти е предложил хубави машини.
    А относно упреците на Касапа старите машини наистина са по здрави но те са на толкова години защото са били пре оразмерени при използването им в Япония. А в Япония стаи по 24м2 почти нямат.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #20

    Re:Въпрос за Fujitsu AS-E226H

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Ванко ти е предложил хубави машини.
    А относно упреците на Касапа старите машини наистина са по здрави но те са на толкова години защото са били пре оразмерени при използването им в Япония. А в Япония стаи по 24м2 почти нямат.
    Велев, надмина себе си. Признавам!

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #21

    Re:Въпрос за Fujitsu AS-E226H

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Велев, надмина себе си. Признавам!
    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Ванко ти е предложил хубави машини.
    А относно упреците на Касапа старите машини наистина са по здрави но те са на толкова години защото са били пре оразмерени при използването им в Япония. А в Япония стаи по 24м2 почти нямат.
    знаех си че съм половин джапанец, ама ето и доказателство, че преоразмеряването е типично японки начин на мислене

  8.  
     
  9. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #22

    Re:Въпрос за Fujitsu AS-E226H

    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...txs35d_arxs35f

    Бори се за вторият ,първия не ти трябва изобщо - ще бъде грешка.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    54
    #23

    Re:Fujitsu AS-E226H - да рискувам ли с клима втора ръка?

    Благодаря колеги доста неща ми се изясниха. Или ще си купя скъп и хубав нов или ще си купя евтин и хубав стар Държа връзка с колега от форума и като му доиде времето да се изнесат майсторите ще видим какво е останало от финасите и ще ги вложим в клима Още веднъж Благодаря на всички които взеха отношение по темата и тези които ми писаха ЛС

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Втора ръка Fujitsu AOYR07LCC/ASYA07LCC - отзиви ?
    От fancy във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 22
    Последно: 01-06-13, 22:40
  2. Покупка на пералня втора ръка
    От tatul във форум Бяла техника
    Отговори: 18
    Последно: 15-11-11, 23:50
  3. Търся Playstation2 втора ръка с чип
    От FearMe във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 23-07-07, 08:52
  4. Каска за мотор втора ръка
    От Smurfa във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 17-03-07, 11:08
  5. въпрос за 21" втора ръка...
    От Pa3KaTaH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-11-03, 08:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе