Резултати от 1 до 7 от общо 7

Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    25
    #1

    Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

    Климатичето иначе се представя доста добре засега, с изключение на въпросното пукане във вътрешното тяло, когато не духа. Не знам поради какво климатиците от време на време спират да духат /режим на размразяване ли е това или достигната вътрешна температура?/, но моя в този интервал издава едни дразнещи припуквания през 10-15 секунди, все едно нещо си донамества пластмасите... Иначе не бучи, не жужи, духа си дискретно и външното тяло е тихо. Някой срещал ли е такъв проблем и да викам ли техници или просто да свиквам?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1323863023[/time]_________________________________________________

    Понеже се зачетох в подобни теми, само да допълня - външното и вътрешното тяло са на една стена, едно зад друго, като външното е по-ниско, а тръбния път е минимален. Монтажната група твърдеше, че дългият тръбен път отнема от ПКД-то или нещо такова, т.е. с къс тръбен път климатика работи по-добре, но четейки, оставам с впечатление, че не е точно така...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #2

    Re:Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

    Моя и тои пука когато недуха и направо ме побъркжа и мислех че нещо му има ама явно са си така.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #3

    Re:Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

    Цитат Първоначално публикувано от freestyler
    Климатичето иначе се представя доста добре засега, с изключение на въпросното пукане във вътрешното тяло, когато не духа. Не знам поради какво климатиците от време на време спират да духат /режим на размразяване ли е това или достигната вътрешна температура?/, но моя в този интервал издава едни дразнещи припуквания през 10-15 секунди, все едно нещо си донамества пластмасите... Иначе не бучи, не жужи, духа си дискретно и външното тяло е тихо. Някой срещал ли е такъв проблем и да викам ли техници или просто да свиквам?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1323862980[/time]_________________________________________________

    Понеже се зачетох в подобни теми, само да допълня - външното и вътрешното тяло са на една стена, едно зад друго, като външното е по-ниско, а тръбния път е минимален. Монтажната група твърдеше, че дългият тръбен път отнема от ПКД-то или нещо такова, т.е. с къс тръбен път климатика работи по-добре, но четейки, оставам с впечатление, че не е точно така...
    Има достатъчно изписано за модела. За парите си е перфектен. Като не искате пукане, бълбукане и т.н, другия път четете преди да купувате или си вземате по-висок клас за над 2 хилки

  5. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #4

    Re:Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

    Цитат Първоначално публикувано от freestyler
    Климатичето иначе се представя доста добре засега, с изключение на въпросното пукане във вътрешното тяло, когато не духа. Не знам поради какво климатиците от време на време спират да духат /режим на размразяване ли е това или достигната вътрешна температура?/, но моя в този интервал издава едни дразнещи припуквания през 10-15 секунди, все едно нещо си донамества пластмасите... Иначе не бучи, не жужи, духа си дискретно и външното тяло е тихо. Някой срещал ли е такъв проблем и да викам ли техници или просто да свиквам?
    При това положение, хвърляй високо шапка и се наслаждавай на живота, че не знаеш какви работи може

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    500
    #5

    Re:Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

    Тъпото е че при по евтини климатици го няма това досадно пукане.Това не го разбирам.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    79
    #6

    Re:Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

    Имам три климатика от подписа ми са, през денят изобщо не ги чувам, през нощта ми беше проблем единият/ в спалнята, малко благодарение и на този форум, но пак благодарение и на този форум му удължиха тръбният път и сега няма проблеми. Хора не се побърквайте с глупости и вслушвания и вглеждания и т.н. както писаха по форума отоплението с клими има и недостатъци....иначе ползвайте топлофикация или газификация-топло и тихо.....и сметките по 2....поне

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    121
    #7

    Re:Пукане от вътрешно тяло на FUJI RSA-12LGC

    Цитат Първоначално публикувано от vakata77
    Имам три климатика от подписа ми са, през денят изобщо не ги чувам, през нощта ми беше проблем единият/ в спалнята, малко благодарение и на този форум, но пак благодарение и на този форум му удължиха тръбният път и сега няма проблеми. Хора не се побърквайте с глупости и вслушвания и вглеждания и т.н. както писаха по форума отоплението с клими има и недостатъци....иначе ползвайте топлофикация или газификация-топло и тихо.....и сметките по 2....поне
    +1

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Fuji Electric RSG12LMCA, вътрешно тяло - лек, тракащ/цъкащ звук
    От bai_grozdan във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 11
    Последно: 09-10-14, 20:47
  2. Fuji RSA-12LGC на студено не охлажда
    От storadbov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 22-06-12, 23:36
  3. Fuji RSA 12LGC- тракане на вентилатора при ниска скорост-вътрешно тяло
    От vasko_grudov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 38
    Последно: 01-12-11, 23:15
  4. Дистанционно за Fuji Electric RSA-12LGC
    От seven във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 24-03-11, 09:14
  5. Fuji Electric RSA-12LGC - не топли
    От TSVETITOMI във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 25
    Последно: 31-12-08, 00:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе