Страница 6 от 24 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 347
Like Tree48Одобрявам

Fujitsu ASYG 12 LECA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на latzi
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    80
    #76

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Имам и аз тая фуражомелка ASYG 12 LECA. И това лято му е сефте. Обаче има нещо което ме дразни и това са жалюзите. Искам в по голямата част от работното му състояние жалюзите да насочват въздуха директно на долу. Обаче като ги завъртя да са максимално вертикални и да духат под него така седят за няколко минути и след това те си се вдигат захоризонтално разпръскване. Най вероятно има некаква схема така да правят обаче не ме удоблетворява това. Та има ли чалъм да си останат да духат директно да долу. Включен е на куул и автоматичен вентилатор в икономичен режим с опцията за тихо външно тяло.

  2.  
     
  3. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #77

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    И аз съм го пробвал-не слуша! На dry има същото поведение,след 20-на минути вдига жалузите в 3-та позиция.
    Не помня обратното-на топло дали остават в хоризонтално положение?!
    latzi,виж в раздел Панасоник е зачекната тая тема! А удовлетворява ли те настройката на клапите за ляво-дясно?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #78

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Цитат Първоначално публикувано от latzi
    Имам и аз тая фуражомелка ASYG 12 LECA...
    Защо пък фуражомелка?

    Абе, при този модел може ли да се настройва таймера при изключен климатик?

  5. Junior Member Аватара на latzi
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    80
    #79

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Цитат Първоначално публикувано от karambam

    Не помня обратното-на топло дали остават в хоризонтално положение?!
    latzi,виж в раздел Панасоник е зачекната тая тема! А удовлетворява ли те настройката на клапите за ляво-дясно?
    На топлото да не те излъжа си остават както си ги зададеш. Мен затова ме учуди. А тия "клапи" имат твърде малак ход според мен.

    Цитат Първоначално публикувано от avast3
    Защо пък фуражомелка?

    Абе, при този модел може ли да се настройва таймера при изключен климатик?
    То всички климатици са фуражомелки. Затова зимата не го ползвам. Отоплявам се с други средства.
    Таймлера само като е включен се настройва. Затова пък като включиш климатика и натиснеш някой от бутоните за настройване на времето климатика не тръгва докато не свършиш с настройките. Съобразява се първо с желанието ти.

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #80

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Е, не всички са фуражомелки, да не давам примери.

  7. Junior Member Аватара на latzi
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    80
    #81

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Щом има вентилатор е фуражомелка!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #82

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Така си мислиш ти.В грешка си, обаче.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #83

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    В много голяма грешка е!

  11. Junior Member Аватара на latzi
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    80
    #84

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Сори за спама!
    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Така си мислиш ти.В грешка си, обаче.
    Е то май е главно че имено аз така си мисля. И важното е че на мен ме дразнят с шума си. Ноли така?
    Цитат Първоначално публикувано от pilot
    В много голяма грешка е!
    ... и са по тихи от конвертирните печки?!
    Не думайте глупости. До сега не съм срещал по тих климатик от конверторна печка!!!
    ПП. Има ли тема за такива спорове да не спамим тук?

  12. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #85

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    latzi стига си ръсил глупости ,а вземи и покажи тази конверторна печка да видим и ние това ново чудо на техниката.

  13. Junior Member Аватара на latzi
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    80
    #86

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Е що да ти показвам. Грея се с адакси. Климатика само лятото го ползвам!
    А я ти са ми покажи кой климатик е по тих от адакса!? Щото той е 0 децибела шум.
    Митева одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    7
    #87

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Цитат Първоначално публикувано от latzi
    Имам и аз тая фуражомелка ASYG 12 LECA. И това лято му е сефте. Обаче има нещо което ме дразни и това са жалюзите. Искам в по голямата част от работното му състояние жалюзите да насочват въздуха директно на долу. Обаче като ги завъртя да са максимално вертикални и да духат под него така седят за няколко минути и след това те си се вдигат захоризонтално разпръскване. Най вероятно има некаква схема така да правят обаче не ме удоблетворява това. Та има ли чалъм да си останат да духат директно да долу. Включен е на куул и автоматичен вентилатор в икономичен режим с опцията за тихо външно тяло.
    Здравей,
    Преди около седмица си купих ASYG 12 LECA..
    Но не разбирам какво те дразнят жалюзите ???
    С бутон " Swing" се регулират на режим "автоматично" - Нагоре - надолу
    А с бутон "Set" ги застопоряваш под какъвто си искаш ъгъл и то в доста голям диапазон и НЕ променят положението си докато не дадеш друга команда без значение дали е включен е на куул и автоматичен вентилатор в икономичен режим с опцията за тихо външно тяло.
    И защо така го наричаш "тая фуражомелка" .Все пак е модел 2012 год и струва не малко пари.
    Работи много тихо , а при степен 1 на вентилатора ако не си под него не можеш да разбереш ,че работи.

  16. Junior Member Аватара на latzi
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    80
    #88

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Здрасти
    Най вероятно си на авто и затова с бутона сет си ти застават във вертикална позиция без да се променят. А аз в момента съм на функция охлаждане и при нея, поне при мен, жалюзите не седат повече от няколко минути във вертикална позиция. При теб на кой режим на работа си та не си променят ъгъла от зададения от теб? Те това ме дразни. Имат голям диапазон на работа тея жалюзи но не остават на позицията дето искам за постояно.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    7
    #89

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Цитат Първоначално публикувано от latzi
    Здрасти
    Най вероятно си на авто и затова с бутона сет си ти застават във вертикална позиция без да се променят. А аз в момента съм на функция охлаждане и при нея, поне при мен, жалюзите не седат повече от няколко минути във вертикална позиция. При теб на кой режим на работа си та не си променят ъгъла от зададения от теб? Те това ме дразни. Имат голям диапазон на работа тея жалюзи но не остават на позицията дето искам за постояно.
    Цитат Първоначално публикувано от latzi
    Здрасти
    Най вероятно си на авто и затова с бутона сет си ти застават във вертикална позиция без да се променят. А аз в момента съм на функция охлаждане и при нея, поне при мен, жалюзите не седат повече от няколко минути във вертикална позиция. При теб на кой режим на работа си та не си променят ъгъла от зададения от теб? Те това ме дразни. Имат голям диапазон на работа тея жалюзи но не остават на позицията дето искам за постояно.
    Цитат Първоначално публикувано от latzi
    Здрасти
    Най вероятно си на авто и затова с бутона сет си ти застават във вертикална позиция без да се променят. А аз в момента съм на функция охлаждане и при нея, поне при мен, жалюзите не седат повече от няколко минути във вертикална позиция. При теб на кой режим на работа си та не си променят ъгъла от зададения от теб? Те това ме дразни. Имат голям диапазон на работа тея жалюзи но не остават на позицията дето искам за постояно.
    Без значение на кой режим съм превключил те остават така както съм ги нагласил.
    С всяко натискане на бутон "Set" променят позицията си с една степен.

  18. Member Аватара на karambam
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    гр. Видин
    Мнения
    200
    #90

    Re:Fujitsu ASYG 12 LECA

    Румене,в грешка си! :rolleyes:
    А и модела е миналогодишен!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 24 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu ASYG 12 LECA супер гадно тракане
    От slimisimo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 20-01-15, 10:55
  2. Дефрост при ASYG 12 LECA
    От ste4 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 09-01-15, 20:35
  3. FUJITSU ASYG 12 LECA /AOYG 12 LEC
    От kaizer във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-15, 19:43
  4. Fujitsu ASYG 12LECA/ AOYG 12LEC или Fujitsu ASYG 12LTCA/AOYG 12LTC
    От ilians във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-12, 12:41
  5. FUJITSU ASYG-12LEC или Fujitsu ASHG-12LE
    От dimlubnik във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 31
    Последно: 05-10-12, 22:24

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе