Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree2Одобрявам

Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #16

    Отговор: Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

    Няма ли опция за изключване на това почистване? На моето хитачи има - задържа се комбинация от 2 бутона на дистанционното. Има си и бутон за ръчно стартиране на почистващата функция.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #17

    Отговор: Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

    аз не намерих такава опция .. между другото на моя не е толкова шумна тая функция повече дразни че изписква 3 пъти преди да я стартира .. нелепо измислено е специално при Фуджицу ,светне ли поддръжката ( по мои сметки след 2-3 месеца ) и няма да я нулирам и ще спре автоматичното почистване ,поне така е описано в мануала

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    116
    #18

    Отговор: Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

    при мен на Nokria AS-Z28R почистването работи сравнително не дразнещо на шум и не съм го забелязал кога се включва като време.Със сигурност се активира при спиране на климатика. Но се учудвам,че няма възможност да се изключи тази функция.Доста неприятно, ако машината е шумна при това действие. Може би не ме дразни, защото е монтиран в дневната- сега като се замисля, че ако е в спалня вероятно ще е дразнещо пред вид тишината през нощта. При мен най-тихо като работа и почистване работи Дайкин, също съм забелязйл, че и при Тошиба нещата стоят по-добре в това отношение от Фуджицу.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    139
    #19

    Отговор: Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

    karrum с твоя модел и следващият AS-Z40S2 спира развитието на техниката за битови климатици ... . Лично мое мнение ...

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #20

    Отговор: Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

    да, може би си прав, ако визираш,че техническите характеристики на следващите производства на всички фирми спадат. В общи линии усилията на фирмите при битовите клими са насочени в сигмента на 40-ките, но и там се наблюдава спад в характеристиките. Сега наблюдам работата на Daikin S40RTRXP- и тук има много какво да се подобри. Но поне при този климатик може да се изключи функцията самопочистване за разлика от Фуджицу, макар самото почистване е изключително тихо и изобщо не ме дразни като шум. Няма ли някои собственик на новата Nocria 40-ка да си изкаже мнение относно това самопочистване. Аз лично се бях насочил към покупка на точно този климатик, но за горепосочения Дайкин ми предложиха много по-изгодна оферта и съответно я реализирах.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    26
    #21

    Отговор: Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

    Здравейте, не знам дали точно тук трябва да повдигна този въпрос и ако не е тук мястото се извинявам предварително. Та въпроса ми е следния: днес ми пристигна Fujitsu Nocria 18 , но има разлика в надписите на външното и вътрешното тяло, на външното пише: AOYZ18LBL , а на вътрешното - AWYZ18LBC. Това проблем ли е и има ли смисъл да се притеснявам ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    139
    #22

    Отговор: Малък проблем с Fudjitsu Nocria AS-S22V

    Сигнатурите са така , не се притеснявай...
    HukuT0 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA
    От pmitev във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 140
    Последно: 12-09-22, 21:17
  2. Разлики между Fuijitsu AWY24LB/AOY24LMAL Nocria и Fuijitsu AWYZ24LB/AOYZ24LB Nocria
    От MB във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 13
    Последно: 15-10-13, 21:32
  3. General AWHZ 14LB Nocria и Fujitsu AWYZ 14LB NOCRIA
    От Icetto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 25-10-12, 17:56
  4. Малък проблем :)
    От CreatoR във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-05, 11:15
  5. Проблем с матричен принтер Fudjitsu DL900
    От g_velev във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-10-04, 14:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе