Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23
Like Tree5Одобрявам

FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #16

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    Странно, мяркал съм го на 1500-1600 без монтаж и то мостри...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #17

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    Здравейе отново. Климатика днес го монтираха. Много съм доволен от монтажа на момчетата от вимакс
    засега работи добре.Като застудее ще драсна някой ред да кажа как е.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    1
    #18

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    Виждам, че темата е доста стара, но все пак да споделя малко опит. Нищо не разбирам от климатици, но имам въпросния модел и с него отоплявам кухня около + коридор, общо около 20 кв.м. Сградата е тухлена, без изолация, топлофицирана, но в цялата сграда само 2 апартамента ползват парно (нашият не е от тях) и моите тръби са абсолютно студени. Разбира се, все пак това оказва някакво положително влияние. За пример, тази сутрин (18.12.2013), в Дървеница беше около -7 градуса и климатика не видя абсолютно никакъв зор. През нощта го оставям на 20 градуса, сутрин го пускам на 24 и обикновено достига тази температура буквално за 4-5 минути, като в началото духа доста силно, вкл. когато навън е доста под нулата. Това му е втората зима, миналата също имаше студени дни, но никога не съм го усетил да се претоварва, или да не може да достигне зададените 24 градуса. Разбира се, не твърдя, че моделът е върха, защото е ясно, че е бюджетен модел. Имам още два General 12LKC, които също са бюджетни и при последната много студена зима, която мисля беше 2011/2012, се справиха перфектно, вкл. при температури около -16/-18, т.е. дори под минималната температура по спецификация. Да, при тези температури външните тела бръмчат яко и сигурно не са кой-знае колко ефективни, но вътрешните си духат горещ въздух без проблеми.

    Edit:
    Извинявам се, но изглежда съм объркал темите - климатикът, за който говоря, не е LLCA, а LEC! Не съм сигурен дали е от същия ценови клас, но май не беше от скъпите. Моля, ако модераторите сметнат, че мнението е заблуждаващо във връзка с темата, да го изтрият!
    Този пост е редактиран от vmd70; 18-12-13 в 20:32.
    mirandi одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    38
    #19

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    Здравейте. Имах същия модел 12 LLC. Такъв боклук няма.От .... го взех и добре, че беше от тях, та да ми го сменят с ME .Верно,дадох още 400 лв,но халал да са им,аз имам климатик.Важното е, че се отървах от въпросния боклук и спасих вече прежалените 1100 лв. Та моите впечатления от F 12LLC - стая около 16 m2 не може да я стопли и под -7 е пълна трагедия.Много харчи ток /понеже се форсира/ а нищо не топли.За шума няма да говоря-с и без тампони все тая.Една нощ го спрях и си пуснах духалката,защото не се издържаше от шум.Толкова тракаше, че съм се псувал цяла нощ.Идваха 3 пъти момчетата да го гледат-всичко си му беше наред.Накрая ми казаха-емиии толко си може,добре че я има тази фирма Fujitsu, че да имам работа.Преди 5 месеца взех един апартамент и там заварих една чисто нова Midea. Е и такъв боклук няма-продадох го и си монтирах МЕ-то.За себе си знам,че открих марката за климатици,повече пари,но май има защо.Не ангажирам никой с мнението си,просто изказвам мнение и дано да помогна на някой беден човечец решил да инвестира в такова нещо,защото само бедните хора се отопляват на климатици- за другите има конвектори-Adax,парно и т.н
    Този пост е редактиран от injenercheto; 24-12-13 в 10:17.

  6. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #20

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    За основно отопление не става, но за преходните сезони и за охлаждане е екстра.
    mirandi одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    9
    #21

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    Здравейте

    честита нова година много здраве и успехи.

    Виждам,че темата още е активна и както обещах ще драсна някой ред за климатичето.

    Та ако кажа, че не съм доволен от климатика много ще излъжа. Много добре се справя с отоплението не съм го виждал да скрежасва въпреки мъглата и ниските температури. Стаята е детска денем най-много да се засили на 23 градуса нощем или се спира или на 18-19 градуса. Е то няма кой знае каква зима, ама съм доволен. Сметката за този месец е малка в сравнение за същия период миналата година да не кажа, че е на половина. Така, че аз съм си доволен от климатика.

    В другата стая имам CARIER DIAMAND ъглов монтж уж по-добър ама той не топли, като този.

    Онази вечер го видях,че е скрежасал. Погледнах и fujitsu-то не беше, проверих го дали духа топло, духаше си.

    При мене няма тракане както каза injenercheto за сега съм много доволен.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #22

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    Засега и аз съм доволен от климатика, монтиран е в кухня 46 кубика с две външни неизолирани стени.
    mirandi одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #23

    Отговор: FUJITSU ASYG12 LLCA / AOYG 12LLC - КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО

    Радостта беше 6 месеца. Описъл съм проблема в темата със бученето.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. FUJITSU ASYG 12 LLCB /AOYG 12LLCB
    От kiririki във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 18-01-15, 15:43
  2. FUJITSU ASYG 12 LECA /AOYG 12 LEC
    От kaizer във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-15, 19:43
  3. Мнение за Fujitsu ASYG/AOYG 12 LUC
    От dobo79 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 4
    Последно: 25-08-13, 08:40
  4. Fujitsu 12LLC-ne topli
    От injenercheto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 10
    Последно: 19-12-12, 09:21
  5. Fujitsu ASYG 12LECA/ AOYG 12LEC или Fujitsu ASYG 12LTCA/AOYG 12LTC
    От ilians във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 19-11-12, 12:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе