Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 141

Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #46

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Ми тези комплекта(4броя) е 11.90 лева?....???? как може 15 лева да е по -евтино от 11.90лева?????
    Този пост е редактиран от justify; 13-12-13 в 07:01.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    8
    #47

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Ми тези комплекта(4броя) е 11.90 лева?....???? как може 15 лева да е по -евтино от 11.90лева?????
    Моя грешка, 15 лв ми струваше с монтажа на тампоните.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    22
    #48

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Имам този климатик от 20 дни. Много добра машина. Не бях го хващал да дефроства нито веднъж. Тази вечер навън е -3 градуса и 100% влажност (има мъгла). Климатикът се заскрежава здраво и го хващам да дефроства два пъти за около час. Задал съм му 23 градуса и вентилатор на ауто. Външното тяло бръмчи някак на тласъци, но се чува само ако съм до него (т.е. не е шумно). Почти веднага след дефроста пак започва да се заскрежава. Откак го сложих е имало нощи с температура минус 10-12, но не съм го забелязал така да скрежасва. Нормално ли е това?

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #49

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Нормално е, в студа влагата е малко. При тази влажност и мъгла е най-голямата мъка за машината.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #50

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Цитат Първоначално публикувано от v5rov Виж публикацията
    Имам този климатик от 20 дни. Много добра машина. Не бях го хващал да дефроства нито веднъж. Тази вечер навън е -3 градуса и 100% влажност (има мъгла). Климатикът се заскрежава здраво и го хващам да дефроства два пъти за около час. Задал съм му 23 градуса и вентилатор на ауто. Външното тяло бръмчи някак на тласъци, но се чува само ако съм до него (т.е. не е шумно). Почти веднага след дефроста пак започва да се заскрежава. Откак го сложих е имало нощи с температура минус 10-12, но не съм го забелязал така да скрежасва. Нормално ли е това?
    Явно си го понапънал,та затова и мъгла+"-" температури.Това е климатик,който запазва много висок капацитет при отрицателни температури и топли яко-не бери грижи,ако е оразмерен правилно.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    126
    #51

    Re: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    При горе-долу същите условия - 22 градуса и мъгла през цялата вечер и външни температури от порядъка -2--5 засичах дефрости горе долу през два часа. През деня без мъгла дефрости не съм засичал, вярно и температурите са по високи. При самият дефрост се чува нещо като вряща вода или преливане(малко е дразнещо, особено ако се спи в стаята. Този шум нормален ли е и може ли да се избегне по някакъв начин?
    Иначе относно топленето нямам проблем 32 квадрата + коридор, баня и тоалетна общо около 10кв(поделени с дайкина от другата стая) никакъв проблем. Изложение югозапад с около 10кв прозорци.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #52

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    няма начин,няма какво да направиш, единственото успокоение че не го през минути ... а през часове
    всъщност кана червено вино помага доста за съня...

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #53

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Бях решил да си взема същия климатик, Fujitsu AWYZ14LB NOCRIA, но като прочетох темата (много интересна и най-вече полезна) лееко почвам да се разколебавам. За пръв път ще се отоплявам с климатик и нямам никаква представа от марки и модели. Доста потребители се оплакват, че е шумен, пукал и т.н......Аз живея в центъра на София на доста шумна улица и...по принцип шума не ми пречи, дори като е особено тихо ми прави впечатлиние , но...все пак не е приятно за 2300лв. да не работи добре. Става въпрос за стая 35кв. и тавани 3.2м. Какво ще ми препоръчате? Другото на което съм се спрял е Toshiba RAS-22KV2 -E3 , Hitachi RAK/RAC 50PPA, и също едно Fujitsu ASYG24LF (10.6KW). Въщност аз първоначално бях се спрял на последното Фуджицо защото е най-мощно. Забравих да кажа, че стаята е вътрешна, прозорците гледат към улицата и има изолация апартамента.

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #54

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Hicho7

    По-добър и икономичен от Fujitsu AWYZ14LB NOCRIA няма да намериш.За това помещение от 35м2 ще ти пасне идеално и ще останеш доволен.

  12. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #55

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    мен в подобно на твоето помещение ме топлеше много добре 14-ката. вярно магазинче но там си бачкаше перфектно и на -20 -24 удържа. вярно вечер се оставаше на 19-20 и се форсираше на 22-23 в работно време.

    освен тези които си казал може да погледнеш и новата уруру сарара 35-ца но там 3500 точки трябват.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    2
    #56

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    От 10-тина дена съм с Нокрията, Fujitsu AWYZ14LBС NOCRIA и... за сега съм много доволен. При мене не пука, работи добре, топли...Вчера в София температурите бяха -8 , реших да го тествам на 26 градуса, достигна ги за около 20 мин. Имам една палмичка на около 6м. от него, зе да се полюшва (чекирахме се и щехме да излитаме ).....доволен съм ...за сега работи добре....В момента в София е -5 при мен е 23. Мисля по-нататък да взема още една Нокрия и едно Fujitsu ASYG12LMCA за кухнята, тя е по-малка...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    14
    #57

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    малко ли е 2м тръбен път , какви евентуални проблеми мога да очаквам? а ли вероятност да не е максимално ефективен климатика при тази дължина на тръбите

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #58

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Цитат Първоначално публикувано от chefolino Виж публикацията
    малко ли е 2м тръбен път
    да...

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    14
    #59

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    пффф , де*ба ... монтажниците от Чернев клима - варна , ме увериха по време на монтажа ,че драми и проблеми няма да имам , ама ей на .. в студеното сега нещо не ме радва как топли и харчи ... може ли причината да е в късия път

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #60

    Отговор: Проблем с FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA

    Цитат Първоначално публикувано от chefolino Виж публикацията
    пффф , де*ба ... монтажниците от Чернев клима - варна , ме увериха по време на монтажа ,че драми и проблеми няма да имам , ама ей на .. в студеното сега нещо не ме радва как топли и харчи ... може ли причината да е в късия път
    като не се отказвате от тази фирма така ще бъде

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 10 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Fujitsu AWYZ14LB NOCRIA ще ми върши ли работа?
    От diss във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 37
    Последно: 01-05-14, 00:03
  2. разлика м/у 2 nocria AWYZ14LB , AWHZ14LB
    От chefolino във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 31
    Последно: 18-12-13, 18:05
  3. Daikin FTX50GV / RX50GV или FUJITSU AWYZ14LB NOCRIA
    От mihailradosalvov във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 14
    Последно: 17-11-12, 10:27
  4. Sanyo DS45T2 или Fujitsu AWYZ14lb Nocria
    От vacata във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 26
    Последно: 04-01-11, 11:02
  5. Fujitsu AWYZ14LB Nocria - достатъчно мощен ли е за 43 m² ?
    От $windle във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 08-09-09, 00:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе