Резултати от 1 до 3 от общо 3

Fuji LDC - Plasma

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1

    Fuji LDC - Plasma

    Здравейте! Обръщам се към компетентните колеги. Въпросния плазма филтър не съм го почиствал от много време, поради факта че не го използвам толкова често. Последно го бях мил преди една година.
    Като свалих филтъра, имаше много прахоляк по него вътре в оребрената мрежа (зелената пластмасова мрежа) както и на самия филтър, който от едната страна е бял, от другата черен.
    Въпросът ми е.
    За около 12 часа сложих и филтъра и цялото гнездо във леген с вода. Естествено след като минаха толкова часове, водата стана черна, както по подобие на тази вода, която се събира от климатика в кофата.
    Мисълта ми е, да не би да съм направил грешка и след като този филтър е бил във вода, да е отишло и част от черното покритие върху него или си внушавам? Според мен е малко вероятно, но реших да попитам. Иначе сега съм ги сложил да съхнат.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #2

    Отговор: Fuji LDC - Plasma

    Може и да е "отишло". Доколкот си спомням това беше активен въглен.И без него ще работи климатикът, той и без това "изразходва" качествата си след няколко месеца ползване.Слагайте го обаче. в плазма филтъра.Не го пускайте ако е мокър.Само ако е сух.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3

    Отговор: Fuji LDC - Plasma

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Може и да е "отишло". Доколкот си спомням това беше активен въглен.И без него ще работи климатикът, той и без това "изразходва" качествата си след няколко месеца ползване.Слагайте го обаче. в плазма филтъра.Не го пускайте ако е мокър.Само ако е сух.
    Мога ли да купя нов такъв филтър и откъде?

    - - - - - - - - - -

    При "сглобяване" на филтъра, с черното надолу, или с бялото надолу?
    Не обърнах внимание как беше.
    Благодаря!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. мнения за FUJI ELECTRIC RSG 12 LMC и FUJI RSA 12 LKC
    От valen79 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 9
    Последно: 10-09-13, 15:49
  2. Обзавеждане със FUJI ELECTRIC RSa-14LC; FUJI ELECTRIC RSG-09LMCA
    От georgibozhinov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 43
    Последно: 19-07-13, 10:14
  3. LED vs Plasma Tv
    От off_line във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-12, 17:57
  4. Свързване на LCD/Plasma към компютър.
    От elcos във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 1448
    Последно: 08-01-11, 20:40
  5. Fuji RS-9UA или Fuji RS-12UC
    От rrmitko във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 10
    Последно: 27-10-09, 21:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе