Страница 12 от 26 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 381
Like Tree353Одобрявам

Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #166

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    ами не е познал модела .. някои климатици не са така ..
    toto4ev одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #167

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Повечето 9-ки средна хубост са такива.
    rosswen одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #168

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    за парите на твоя има прилична машина с 500 вата минимум ,LUC
    toto4ev одобрява това.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #169

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Искам да видя 6-тя серия да издъхне януари месец. Гърчили сме ги и при -28, духа жега. При мен на -18 работи на 420 вата. Не е нужно една машина да работи на 2 киловата, за да духа топло.
    Aleksandars, ivan74, SPSt и 2 други харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #170

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    за парите на твоя има прилична машина с 500 вата минимум ,LUC
    Някъде беше споменато, че не пада на кой знае какъв минимум и тези 500w си оставали само в сервизното.
    Не знам със сигурност дали е така, а ltc защо е с двойно по-голям минимум.
    rosswen одобрява това.

  7. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #171

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Lt .....не му зная нито минимума, нито COP /преди и това тук яко се дискутираше/, някъде съм си ги записал де, но нито съм го следил за консумация и да вися до ватметъра, а е в спалня и той просто работи, че е монтиран и срещу спалнята, щото нямаше други варианти и никакви проблеми. А половинката е зиморничева и мрънка яко за панасоника в кухнята. Та толкоз за lt.

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от mkukas; 09-11-17 в 07:05.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    24
    #172

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    По-назад видях,че се започна с коментарите от тип "ти си идиот и нищо не разбираш" но аз обичам да не им обръщам внимание. Все пак съм се регистрирал тук за да получа съвет за покупка от хора които са вещи в темата. Та следвайки логиката за минимумите на 12ката и 9ката които са еднакви, разликата няма ли да бъде явна само при по-ниски температури навън когато големия ще има повече запас от мощност? Или иначе казано при малко по-високи температури когато работят на минимумите си то те ще работят еднакво? Знам,че не всичко е черно и бяло и мога да говоря и глупости ,но просто след прочетеното във форума за климатиците простата логика натам ме води. Истината е,че малко повече клоня към 12ката заради двойно роторния Саньо и 40кг външно което разбрах че е важно при по-люта зима Не съм купил все още климатика заради немалката сума и защото чакам Вашите съвети. Благодаря
    Gyokov, zxc0 и rosswen харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #173

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    На мен на 12 LTC много китайско ми седи външното, незнам за вас. Иначе е внушително голямо и тежко. Вътрешното също. Иначе не е монтиран все още и не мога да дам наблюдения от работата. Взел съм го за две преходни стаи (50куб и 30куб) и вярвам няма преоразмеряване.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #174

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Според теб, как трябва да изглежда? Мислиш ли че ако си беше взел някоя "долнопробна"12, с прекрасна визия, ще си по-доволен ако стоиш на студено. Пожелавам ти добър монтаж на машината. Тогава ще пишеш съвсем други неща за нея.
    zxc0 и mkukas харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #175

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Така е колега, имаш право!
    Аз просто имах в предвид това, че външното е доста по метално от колкото очаквах та дори и е с метална решетка на вентилатора.!Може би умишлено,заради нискотемпературния диапазон за който е предвиден... А пък и 40 кила са си 40 кила, каквото и да се говори! На какъв минимум работи тази машина? Ще споделя повече много скоро а и студ си имаме вече..
    Поздрави

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #176

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Да решетката на външното си е доста ретро.Минимума на който слиза и работи моя на отопление е 240w.по-молко не ще.Изчакай да застудее и ще видиш как ще те зарадва.
    ruuni9 и Joro1986 харесват това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #177

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Като минат градушките ще оцените металните външни тела с металните решетки.
    necata2, ivan74, mkukas и 2 други харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #178

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Като минат градушките ще оцените металните външни тела с металните решетки.
    Много си прав,на единият ми Дайкин градушката я помля.
    ruuni9 и Ventsislav Negentsov харесват това.

  17. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #179

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Не си виждал пластмасов Haier, тотална щета след градушка. Бях качил снимка тука. Директно отиде в гюма.
    ruuni9 одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #180

    Отговор: Мнения за General Fujitsu ASHG09LTCA/AOHG09LTC ?

    Здравейте на всички тук, отново!
    Тези дни осезаемо се застуди и температурите са под 0 градуса.
    Ще Ви споделя искренните си впечатления от покупката и работата на Fujitsu 12 LTCA за няколко дни. Имайте в предвид колеги, че съм педантичен към качество, интересувам се от климатици и имам скромен опит с тях от преди няколко години, но стига толкова интро...
    Монтажът се изпълни много добре, качествено и изпипано.За разлика от останалите, Гаранцията за ТАЗИ марка е БЕЗУСЛОВНА! 3 години без задължение за профилактика. Вътрешно монтирано на стена без изолация все още(панел), външното тяло респективно навън, без никакви екстри като подслон, завет и т. Н. Тръбен път по мое настояване_3.50м. И БЕЗ тампони.
    Машината работи в неизолиран, но с дограма висок клас панелен апартамент, в точност хол 20кв.м (50куб) с преходна спалня 15кв.м (30куб) срещу която се намира вътрешното тяло. В холът едната стена е 85%,остъкление което е и изход за открита тераса. Останалите врати се отварят често, знаете как е...
    С гордост и удовлетворение пълно, мога да кажа, че съм невероятно доволен! СТРАХОТНА МАШИНА!
    Както казах съм перфекционист. Изборът ми беше информиран, внимателно направен и изчислен в период на около месец тук във форума и от мои колеги. Въпреки всичко това, климатизаторът надмина очакванията.
    За всички - повтарям Абсолютно НИКАКВИ ПУКАНИЯ на пластмаси, НИКАКВО шуртене на фреон, веене и завихряния. Високо качество на материалите и начин на работа и това личи! Степените на шум и скорост на вента за първи път при марката са добре балансирани и разпределени. За разлика от другият ми Fujitsu 12 LMCE, разликата е огромна повярвайте. И в работа и в качество и в шумове и най-вече МОЩНОСТ.
    Това спооред мен е една от найгсериозните и солидни машини 12Btu на пазара. БЕЗ излишни екстри и маркетингови трикове,това е топлеща машина за големи студове, запазвайки върхова в този клас ефективност.
    Това го казвам за всички онези колеги тук, които се лутат в избора си измежду многото "екстри" и марки.
    Продължавам,
    Климатизатора достига бързо зададена температура и инвертора намаля работата до нисък минимум.
    Много ценя Powerful функцията, развърта климата много добре и затопля и двете стаи за 4 до 5 мин. Незаменимо е и окото, сензорът който е идеален когато спим в другата стая.Той кара климатика да намали плавно своята работа и 2 до 4 градуса , свеждайки консумацията до минимум. Тук трябва да кажа, че са се постарали, тъй като всички знаем как не са хич по екстрите и опт. Софт.
    Външното тяло от начало, преди монтажа ме стресна със това, че е изцяло от метал, дори и решетката. Рядкост в наши дни.Отново солидна и добра изработка и качество на вложените материали. По-дебела използвана ламарина, двоен двуредов топлообменник, двуроторен Sanyo компресор, най- добрият в класа си.Работи отлично! Тих, чува се само инвертора. ПРИ минусови температури не усеща студа, контролни дефрости не забелязвам, но би следвало да има.Засякох дефрост за 3 мин. Тих, ненатрапчив.
    Тези дни отделянето на конд. Вода е минимално. Оставени са допълнителни отвори.
    Комфортът с този модел е сигурен. Консумацията ще пиша допълнително тези дни.
    Това е от мен за сега, Поздрави на всички и весели и светли празници!
    Този пост е редактиран от Joro1986; 24-12-17 в 21:08.
    necata2, stoianmitkov и stainway харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 26 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Fujitsu General ASHG09LUCA или Fujitsu General ASHG12LMCA
    От Djonny във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 27
    Последно: 19-05-16, 00:53
  3. Мнения за Fujitsu/General Fujitsu/Fuji Electric 07 LU
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-13, 12:40
  4. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 21:44
  5. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе