Резултати от 1 до 3 от общо 3

МОЛЯ ЗА ПРЕПОРЪКА ЗА ИЗБОР НА КЛИМАТИК!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    Северозапад
    Мнения
    95
    #1

    МОЛЯ ЗА ПРЕПОРЪКА ЗА ИЗБОР НА КЛИМАТИК!

    Помещението е спалня 14кв.м, височина е 2,50см. = 35кубика. От вън има изолация на целия апартамент 5см. стиропор, от вътре на тавана е гипс картон с каменна вата 5см., дограмата е 6 камерен, троен стъклопакет /ниско емисийно/бяло/четири сезона/, на пода е ламинат с XPS 5мм. Живея на първия етаж от долу са мъзета. До сега ползвах климатик за тази стая Mitsubishi Heavy Industries SRK / SRC 25 ZS-S (9-ка), но не затопляше добре стаята, и имах проблем с вътрешното тяло, при всяко автоматично включване започва да се чуват вибрации, от външното тяло, четох в интернет и разбрах, че причината и къс тръбен път, при мен беше 1м. Климатика е върнат и сега се чудя какъв нов да си купя.
    Повечето сервизи в България ги познавам и ми препоръчват Fujitsu - ASYG 12 LМCE.
    Добър избор ли е, и дали работи тихо на отопление, защото в стаята където спим не спирам климатика, Mitsubishi Heavy 25 ZS-S беше тих, но не смятам да се връщам на него, явно 9-ка е слабичка за тази стая въпреки, че е до 50 кубика този модел.
    Имам оферта от 1180лв.+монтаж за Fujitsu - ASYG 12 LМCE

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    188
    #2

    Отговор: МОЛЯ ЗА ПРЕПОРЪКА ЗА ИЗБОР НА КЛИМАТИК!

    12-ка е много за това помещение! А точно тази машина ще те отвее. Ползвам 12 ЛМЦА в 24 кв.м. и си е ветровита. В подобни на твоята стаи имам две деветки и спим втора година, без особени оплаквания, но мисля, че старата ти машина е по-добра. В малката стая може и да се заиграеш с турбината и да ти върши работа, но с компромиси. Често ще е он/оф. Нека кажат и специалистите, но за малка спалня, не е най-добрия избор. Може да се спи само на най-ниската степен на вентилатора. Иначе, за тия пари, съм мн. доволен!

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #3

    Отговор: МОЛЯ ЗА ПРЕПОРЪКА ЗА ИЗБОР НА КЛИМАТИК!

    Прехвърлете въпроса си в правилната тема!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля ви помогнете с избор на климатик
    От chess11 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 28-06-17, 23:08
  2. моля помогнете при избор на климатик за хол
    От marianski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-14, 22:02
  3. Моля за помощ при избор на климатик
    От ddd74 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 4
    Последно: 27-01-14, 19:43
  4. Моля за помощ при избор на климатик.
    От RolitasR във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 31-08-13, 18:03
  5. моля за съвет при избор на климатик
    От shper във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 19
    Последно: 22-07-11, 21:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе