Страница 25 от 26 ПърваПърва ... 1523242526 ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 376
Like Tree288Одобрявам

09-12 KMTA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    13
    #361

    Отговор: 09-12 KMTA

    Да попитам някой въобще ползва ли функцията economy и то най вече в студено време?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1,601
    #362

    Отговор: 09-12 KMTA

    Цитат Първоначално публикувано от sveto82 Виж публикацията
    Да попитам някой въобще ползва ли функцията economy и то най вече в студено време?
    Изобщо няма смисъл от тоя бутон. Същото е да намалиш заданието с градус.
    LowNoice е по-смислен бутон: ограничава развъртането до 700-800W, ползва се на 3 климатика в момента.
    morfei1 одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    13
    #363
    Да попитам low noise не пречили на работата на климатика в студено време напр. -8С ? Да не би като е по студено да трябва го изключвам?

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    471
    #364

    Отговор: 09-12 KMTA

    sveto82 При отрицателни температури не е желателно да включвате LOW NOISE, защото ограничава развъртането на компресора и климатика няма да може да достига зададената температура.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #365

    Отговор: 09-12 KMTA

    LOW NOISE и аз го включих наскоро, вентилатора го оставих на Auto. Дръжи температурата в стаята, ако взема да пада ще го имам предвид и ще го изключа. Реално нямам впечатления какво точно прави, понеже нямам мониторинг на тази клима, че ми е директно вързана.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    41
    #366

    Отговор: 09-12 KMTA

    А като пуснете лоу нойс, пада ли ви вентилатора на quiet? При мен си е на авто и като пусна лоу нойс, след няколко минути го сваля на quiet и така си остава дори и ръчно да го пусна на 2-ра.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #367

    Отговор: 09-12 KMTA

    Нямам си на идея, но от опита ми с Фуджицу вентилаторите. Темперира ли си помещението и няма ли да гони темп., включва възможно най-ниската (коя точно скорост е 1 или 2) няма си на идея и каквото и да му задам като скорост на вент по ДУ няма да вдигне степента на вентилатора, ако няма да гони градуси.
    Този пост е редактиран от morfei1; 01-02-22 в 12:21.
    t0n3 одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    41
    #368

    Отговор: 09-12 KMTA

    И при мен е така, но когато пусна лоу нойс сваля на най-ниска скорост и почва да изостава с градусите, без да се сети да вдигне на 2ра за да навакса. Даже почва да работи он-офф и от 24 пада в стаята температурата на 19. Не знам тази функция ли работи така или климатика нещо се бъгва.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    305
    #369

    Отговор: 09-12 KMTA

    Цитат Първоначално публикувано от t0n3 Виж публикацията
    И при мен е така, но когато пусна лоу нойс сваля на най-ниска скорост и почва да изостава с градусите, без да се сети да вдигне на 2ра за да навакса. Даже почва да работи он-офф и от 24 пада в стаята температурата на 19. Не знам тази функция ли работи така или климатика нещо се бъгва.
    Моят с включен LOW NOISE и Auto поддръжа 18C в спалня, толкова му е зададено и по ДУ, може би затова не виждам разлика. Явно при високите градуси както е при теб, кляка. Зависи също и от големината на помещението и неговите загуби, външен климат.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    13
    #370

    Отговор: 09-12 KMTA

    Добре се справи в бурята в североизтока. Леко се задъха ама стопли

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2019
    Мнения
    13
    #371
    Цитат Първоначално публикувано от sveto82 Виж публикацията
    Да попитам low noise не пречили на работата на климатика в студено време напр. -8С ? Да не би като е по студено да трябва го изключвам?
    Но за какво служи вън да не се чува шум ли,,?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    410
    #372

    Отговор: 09-12 KMTA

    Цитат Първоначално публикувано от sveto82 Виж публикацията
    Но за какво служи вън да не се чува шум ли,,?
    LowNoise ограничава работата на компресора,което в много студено време може да попречи да си върши работата адекватно и да достига заданието(особено ако то е високо).

  16. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #373

    Отговор: 09-12 KMTA

    За това служи да намали шума навън, но не е в твоя полза да работи по този начин.
    HRS9 одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    267
    #374

    Отговор: 09-12 KMTA

    на КГ OUTDOOR!!! low noise ограничава развъъртането до около 600-700 вата при тръгване вместо киловат и нещо.
    Това може да помогне да не стартира с много жега и да спре в някой частни случай.
    low noise (най ниската степен на ВЪТРЕШНИЯ вентилатор) ограничава мощността на компресора до 180-220 вата според условията по време на работа по мой наблюдения

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    12
    #375

    Отговор: 09-12 KMTA

    Здравейте, на КМ къде му е сензора за вътрешна температура? Като гледам в приложението и ми показва 26-27 градуса на изключен климатик( сложен от страната на тръбите на парното в панелка). Като го пусна на 25 градуса , в стаята се затопля и по някое време температурата според сензора е спаднала на 25 гр. Единственото за което се сещам е покрай тръбите на парното да му е жега на сензора

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 26 ПърваПърва ... 1523242526 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе