Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Коректна фирма за ремонт на климатик Haier в Плевен?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    5
    #16

    Re: Коректна фирма за ремонт на клим. Хайер в Плевен?

    VanDan кажи коя е фирмата която ти е била сервиз, че аз съм с 4-ри климатика монтирани от Росиком. Тия Haier верно са големи дървета, когато работят ше работят перфектно, но на всяка смяна на сезона ми гърми захранване поне на един от 4-те. Сега есента гръмнаха две. Направо се чувствам прецакан въпреки че бяха ефтини на промоция и една зима издържаха да топлят цялата къща без проблем (това са четири стаи с голям коридор).

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #17

    Re: Коректна фирма за ремонт на клим. Хайер в Плевен?

    Не е Росиком. И тях търсих, но те ми отказаха с мотива, че си поддържат само техни монтажи. Дали спазват това правило не мога да кажа. Моите бяха монтирани от Климсист. В интерес на истината нямам никакви оплаквания от монтажа. Просто климатиците са дръвчета, а и не са купувани от тях и може би за това ме отсвириха. Леко не е професионално според мен. В момента доста от климатичните фирми ми изглеждат като едни от най-наглите на пазара, защото имат достатъчно клиенти.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #18

    Re: Коректна фирма за ремонт на клим. Хайер в Плевен?

    според мене е подигравка да си купиш климатик от някъде и да се обадиш на друга фирма да го монтира винаги съм отказвал и винаги ша отказвам дори от глад да умирам

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #19

    Re: Коректна фирма за ремонт на клим. Хайер в Плевен?

    Когато ги купувах, Технотата бяха на мода и абсолютен хит в Плевен. То много сложно стана в България. Да не си купи човек нещо, защото все можеш да объркаш нещо - от кой, кога, къде и т.н. При покупката в Техно-то от там ми дадоха списък с фирми за монтаж и аз тогава си мислех, че имат договорни отношения. После Климсист не ми отказаха да го монтират, а ми отказаха да го сервизират. Има разлика според мен. Както и да е. Очевидно повечето не умират от глад, за да отказват работа срещу заплащане.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #20

    Re: Коректна фирма за ремонт на клим. Хайер в Плевен?

    по голямата печалба е от продажбата на самия климатик мен ако питаш не ми се иска да ги монтирам ама няма как а технотата са най големите мошеннсици гледат да продадат това което най малко се продава и после не ги интересува никой и нищо пък и на щандовете са хора които дори незнаят какво има в един климатик

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Търся читава фирма за сервиз на климатици в Плевен.
    От dudi4ek във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3
    Последно: 25-06-13, 02:36
  2. Ремонт на Самсунг или нов климатик
    От FENER във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 29
    Последно: 17-02-12, 00:32
  3. Отговори: 0
    Последно: 19-01-12, 09:39
  4. Коректна фирма за продажба и монтаж на климатици 100V в Бургас
    От zzz във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 1
    Последно: 15-08-09, 11:50
  5. Коректна фирма за продажба и монтаж на климатици в София!
    От TRICHKO във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 13
    Последно: 07-08-09, 19:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе