Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 49

Haier HSU-09HA103/R2(DB) за 750 лв. с монтажа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #1

    Haier HSU-09HA103/R2(DB) за 750 лв. с монтажа

    От вчера до 18.10. климатика е на промоция за 750лв с монтажа! Много евитно ми се вижда ,
    все пак това е DC инверторен климатик . Предният път като беше на промоция беше 850лв. По другите магазини
    обаче е около 900лв. Някой може ли да каже добра дума за него ?
    това е модела http://toplo.eu/klimatik.php?product...8&parameters=1

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Не разчитай Хайер да те топли зимата.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #3

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Аз лично съм работил няколко г във фирма,една от главните монтажници на вносителя Видеолукс(Технополис).През ръцете са ми минали бая Хайери и добра дума не мога да кажа,с изключение на 1-2 модела от конвенционалките,с които съм нямал проблеми.Де що е инвертор,пък и бил той ДС,е боклук.Разбира се,това е моето мнение.Освен това,понеже централния сервиз Роял са затрупани с ремонти,повечето пъти бавехме клиентите по месец и нагоре ,докато върнат някоя платка от ремонт.И в половината случай нищо не бяха направили...
    По-добре си вземи една Мидея 9 HRI ,ще ти излезе без промоция малко повече,но пък е желязна като модел,никакви проблеми

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Бре , какви лоши мнения , само аз ли съм доволен от моята 9ка hsu-09ha03/h (dbp) ? Вече 3 години стана си работи кротко и безгрижно.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #5

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Понеже не можах да кача таблиците с косумирана / отдадена мощност , приписвам някой числа .
    Ако някой иска да ги коментира - изглеждат ли реални .Свалил съм ги от .pdf файла от сайта на
    Haier тук: http://www.haier.com.hr/wp-content/p...on=open&file=5
    (на 27 и 37 странница са пълните таблици)

    Това тук е при 20C* стайна температура
    отдавана мощност консумиран ток
    -5 C* 2498W -5C* 708W
    +7 C* 3400W +7C* 840W
    +15 C* 4200W +15C* 785W

    При - 15 му дават 547W косумация , но не пише колко отдава
    При - 10 отдава 1672 W , но няма данни за консумацията

    Пс : дано да съм ги разбрал правилно

  7. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #6

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Направо студено си духа зимата...не се лъжи изобщо- стане ли студено по добре го гаси и се топли с нещо истинско...Монтирах на мои познати този боклук ,купиха го без да ме питат- казали им в магазина че бил супер .Цяла зима ми реват че не топли...не се лъжи...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #7

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Направо студено си духа зимата...не се лъжи изобщо- стане ли студено по добре го гаси и се топли с нещо истинско...Монтирах на мои познати този боклук ,купиха го без да ме питат- казали им в магазина че бил супер .Цяла зима ми реват че не топли...не се лъжи...
    Това не е вярно, климатика за цената е много добър. Аз миналата зима ползвах 09HVA103 и машината се справи без проблем с температури от-15.А 09HA е същия само че с различно вътрешно тяло.

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #8

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    За съжаление отзивите от където и да съм ги чул са изцяло негативни за инверторите на Хаиер , от 10 закупени 7-8 са проблемни .

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #9

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Наско,това че има един доволен като теб (случайност) и още 5 недоволно (като правило) ,означава само едно - циганин и хайер зимата не работят.Точка.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #10

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    само да допълня, че циганина никога не работи!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #11

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    Наско,това че има един доволен като теб (случайност) и още 5 недоволно (като правило) ,означава само едно - циганин и хайер зимата не работят.Точка.
    vanko68 извинявай че ви преча на бизнеса с японските климатици като казвам какви са ми директните наблюдения над климатика ама малко по нагоре има още един доволен.
    Прави ми впечатление ,че положителните мнения за климатика са от хора които го ползват а отрицателните са от такива дето са чули ,че не били хубави.

    Цитат Първоначално публикувано от dragomir7708
    За съжаление отзивите от където и да съм ги ЧУЛ са изцяло негативни за инверторите на Хаиер , от 10 закупени 7-8 са проблемни .
    Така и няма мнение от недоволен потребител на модела само от недоволни търговци дето не продават хаер.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #12

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от nasko-g

    Прави ми впечатление ,че положителните мнения за климатика са от хора които го ползват а отрицателните са от такива дето са чули ,че не били хубави.

    Така и няма мнение от недоволен потребител на модела само от недоволни търговци дето не продават хаер.
    Направо ми го взе от устата / ръцете

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #13

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Поч,ясно ти писах,че години СЪМ ГИ МОНТИРАЛ И ПОПРАВЯЛ,не съм от тези,които са чули нещо от познатия на комшията.Не съм бил и търговец на Хайер,пази боже.... Само аз си знам какво е да се червиш пред десетките и ститици недоволни клиенти,докато мънкам колко е бил добър хаера,но вече не е по неясна и за мен причина.Просто са си дървета отвсякъде.
    И не виждам по никакъв начин да ми пречи точно Хайера на бизнеса ми с добри климатици.Точно обратното.Клиентелата ми се попълва непрекъснато от такива избягали недоволни от марки като Самсунг,Хайер и Осака.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    85
    #14

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    Поч,ясно ти писах,че години СЪМ ГИ МОНТИРАЛ И ПОПРАВЯЛ,не съм от тези,които са чули нещо от познатия на комшията.Не съм бил и търговец на Хайер,пази боже.... Само аз си знам какво е да се червиш пред десетките и ститици недоволни клиенти,докато мънкам колко е бил добър хаера,но вече не е по неясна и за мен причина.Просто са си дървета отвсякъде.
    И не виждам по никакъв начин да ми пречи точно Хайера на бизнеса ми с добри климатици.Точно обратното.Клиентелата ми се попълва непрекъснато от такива избягали недоволни от марки като Самсунг,Хайер и Осака.
    Ванко така и не се научихте в този (иначе много добър форум) да се съобразявате с финансовите възможности на хората.То е ясно че скъпото е по-добро.Ама ся като човек няма 1500лв за климатик на духалка ли да се топли.Аз ти казвам че климатика е хубав ,размразява се много добре без остатък от скреж и работи тихо.А пък компресора който ползва е DA89X1C-20FZ kaji mi w koi drugi klimatici се ползва този модел компресор.

  18. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #15

    Re:Haier hsu-09ha103/r2/db за 750лв. с монтажа

    Цитат Първоначално публикувано от vanko68
    Хайери и добра дума не мога да кажа,с изключение на 1-2 модела от конвенционалките,с които съм нямал проблеми
    Предполагам, HSU-12R-3 е сред тях. За 6 години зверска експлоатация, само термо-датчик на вътрешното тяло съм сменил. 12лв струваше.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Добре ли и извършен монтажа?
    От zaho_cool във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 898
    Последно: 17-12-23, 12:06
  2. IPM модул за Haier HSU-09HA103/R2(DB)
    От mnn във форум Климатици Haier
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-13, 15:51
  3. Haier HSU-12HVA103/R2(DB) - въпроси по монтажа
    От tarbuk във форум Климатици Haier
    Отговори: 64
    Последно: 08-11-10, 23:44
  4. Относно монтажа
    От asd_klima във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 33
    Последно: 26-11-07, 23:25
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2, Haier HSU-12H03/H(DBP) или Haier HSU-12HB03/R2(DB)
    От did във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-06, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе