Резултати от 1 до 6 от общо 6

HAIER AS35PBAHRA / 1U35YEGFRA-H трака

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    2
    #1

    HAIER AS35PBAHRA / 1U35YEGFRA-H трака

    Здравейте, купих въпросния климатик от Технополис преди няма месец. Още веднага се чуваше по-силно тракане/дрънчане/ при високи обороти, което не е постоянно . Техниците казаха че са подали , но нямат отговор все още. Аз забелязах че отдолу погледнато външното тяло е с накриво сглобено дъно , или така трябва да е ? "Кривото " е само в единия ъгъл /към компресора/ , около 1,5 см. ]Ако не е нормално да отида да подам рекламация и в магазина?






    Прилагам и клип
    https://www.youtube.com/shorts/jqVHBrxNhRw
    https://www.youtube.com/shorts/_6sHCKuiHcE
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от soniapro; 15-07-22 в 16:08.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    115
    #2

    Отговор: HAIER AS35PBAHRA / 1U35YEGFRA-H трака

    Баси тормоза. Вие като ярмомелка. Отивай и им казвай да си го прибират това чудо. А

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #3

    Отговор: HAIER AS35PBAHRA / 1U35YEGFRA-H трака

    Не е нормално да е изкривен така. Определено звучи като резонанс и най-вероятно причината е, че нещо опира някъде, може би в изкривената част. Но това не е ваша работа да го констатирате. Както каза колегата над мен, кажете им да си го прибират.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #4

    Отговор: HAIER AS35PBAHRA / 1U35YEGFRA-H трака

    според мен нормално си работи за Хайер ,сглобката също отговаря на стандартите на марката

  6. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #5

    Отговор: HAIER AS35PBAHRA / 1U35YEGFRA-H трака

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    според мен нормално си работи за Хайер ,сглобката също отговаря на стандартите на марката
    Тъпотиите ти нямат край.Това,че една лъжа повторена сто пъти става истина няма да коментирам.А това ,че си ''изпаднал германец''(стара фраза),който има необходимост по цяк ден да пише глупости във форум за да изкара някой лев мисля на всички стана ясно много отдавна.
    Технопололис не ти дават Хайер да монтираш и да печелиш,но за това никой във форума няма вина.
    Защо се занимаваш с незаконни неща,като това да пипаш софтуер на климатици не знам,вероятно защото в местото за живеене наречено държава няма органи които да наказвяат престъпленията.Но да рекламираш такава дейност във форума е действие което оставям на собственика и модераторите да решат дали е нормално да става това.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от soniapro Виж публикацията
    Здравейте, купих въпросния климатик от Технополис преди няма месец. Още веднага се чуваше по-силно тракане/дрънчане/ при високи обороти, което не е постоянно . Техниците казаха че са подали , но нямат отговор все още. Аз забелязах че отдолу погледнато външното тяло е с накриво сглобено дъно , или така трябва да е ? "Кривото " е само в единия ъгъл /към компресора/ , около 1,5 см. ]Ако не е нормално да отида да подам рекламация и в магазина?
    Колега ,след като има дефект има неприятност,но не мисля че трябва да оставяш нещата на ''техниците'' да казват каквото и да е.
    Подай писмена жалба до Технополис и си вземи входящ номер.Съшото нещо можеш да направиш и по пощата като изпратиш жалбата с обратна разписка.Ако решението не те удовлетворява сезирай контролните органи като КЗП и др. по описаните по-горе начини.
    Не знам какво ще решат по случая но отказа на всички Българи да се борят за правата си защото някой щял да ги излъже е голям общ проблем.
    Те ни лъжат защото ние им позволяваме,като се отказваме да търсим правата си защото срещаме трудности.........

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2022
    Мнения
    2
    #6

    Отговор: HAIER AS35PBAHRA / 1U35YEGFRA-H трака

    Благодаря за отговорите, ще ходя до Технополис.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. CU-A123KE трака - Премонтиране или нов?
    От babati във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 01-05-22, 14:04
  2. DAISEIKAI 8 - трака ми турбината.
    От DDM87 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 29
    Последно: 07-12-16, 15:45
  3. При дъжд, вътрешното тяло на климатика шумно трака, като стенен часовник
    От vazmutenuser във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 19
    Последно: 26-08-16, 13:38
  4. Ново Fujitsu 12LTCA - трака???
    От julisimo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 20
    Последно: 28-12-13, 21:49
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2, Haier HSU-12H03/H(DBP) или Haier HSU-12HB03/R2(DB)
    От did във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-06, 20:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе