Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34
Like Tree7Одобрявам

AMBER или SOYAL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #31

    Отговор: AMBER или SOYAL

    inches стига с тия хаери във всяка тема .. ти се набута но не е нужно и други да набутваш с такава пръчка ..
    dokkito одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #32

    Отговор: AMBER или SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Не се сърди бе човек. Това, което ти го написах е с добро към теб. .
    Не се сърдя.Не си спомням да съм писал подобни неща против твоите мнения ,независимо дали ги одобрявам или не.
    Но.. не мога да трая темите да се пълнят с глупости и всички да мълчат или дори да подкрепят.Казал съм и на главния модератор,че не мога да спазвам правила на форума към определени хора и ако съм проблем за форума може да ме спира.

    За ''груапата на Шаро'' ,която подминах в предните си постове прочети по-долу.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    inches стига с тия хаери във всяка тема .. ти се набута но не е нужно и други да набутваш с такава пръчка ..
    И си гледай мидейките , с единствено хубаво,че им направили 2000 дупки(както твърдят едни други хора,добре занеш кои).Освен това,зашото се набутах,после си купих още един и имам2 Амбъра(за HAIER те знам че ти пречат,тъй като няма нито как да монтираш,дори няма да ти дадат да ги видиш).
    За ''групата на Шаро'' както я определи един от колегите с нормално и без продуктово позициониране -rafaliev,който спря да пише във форума,поради дървени глави като твоята.
    Тази група шари по всички теми с климатици за да прави продуктово позициониране на марки които им дават добри отстъпки и к2у.Освен горния колега изгони и един оъ най-знаещите и търещи колеги Stainway(по памет) и също много от собствениците на Amber ,които разбраха,че с дървени глави не може да се говори.Защо тези хора трябваше да бъдат изгонени от форума и какво печели форума от това оставям за размисъл на собственика и модераторите.Същите декларираха в темата защо напущат(не съм гледал дали това стои все още там или не).
    Обаче....
    Твоята цел е ясна.Много добре знаеш какво ще ти отговоря и пишеш за да започнат обиди, и наказания за потребители.а теб никога не те наказват.Ако си я изпълнил и си доволен спи си под топ модела на мидейките и не ме занимавай с глупости.
    И дано вържеш още много балами да им ''моднеш'' климатиците,вероятно на промоция.
    Кви щуротии само....
    Извинявам се на потребителите които не им се чете (могат и да не го правят),ама провокациите са най-големия майсторлък на споменатата група.А на тези които продължават да им се вързват,аз не мога да помогна.
    Този пост е редактиран от Kasap; 08-06-22 в 18:51.

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #33

    Отговор: AMBER или SOYAL

    Моля, придържайте се към техническата дискусия и спазвайте добрия тон!
    inches9 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #34

    Отговор: AMBER или SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Моля, придържайте се към техническата дискусия и спазвайте добрия тон!
    ОК ,г-н модератор...Но...когато се говорят неща само за да цапат темата добрия тон е подвеждане на питащия.Не знам каква вина има той за да му говорят,че климатик с 5,1 SCOP харчел като калорифер и.т.н.
    С това аз спирам да пиша в темата.Дано аз да съм бил проблема и питащия да стигне до правилния избор.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL
    От kiril30 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 547
    Последно: 28-08-23, 12:42
  2. Gree GWH12YD/GWH12YD AMBER NORDIC
    От dimlubnik във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 11
    Последно: 15-03-23, 21:08
  3. Малко помощ относно Gree Soyal
    От pepkatatu във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 2
    Последно: 26-07-21, 19:18
  4. Gree Amber/C&H Supreme
    От cable във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 1004
    Последно: 28-02-21, 14:07
  5. Gree Amber GWH12YD / S6DBA1 или Gree Fairy GWH18ACD / K6DNA1D
    От fen4eto88 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 83
    Последно: 12-03-19, 18:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе