Резултати от 1 до 8 от общо 8

хитачи-избор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    35
    #1

    хитачи-избор

    здравейте искам да си купя климатик за стая от 9-12 кв.м. с пвц дограма, югоизточно разполужение, стаята ще се позва като всекидневна и спалня, има изолация само на стенаната на прозореца около 5 пръста правена преди много години, панелен апартамент етаж втори,има един лсд телевизор ,температура на поддържане комфортна и през зима и през лято, в кърджали се намира бюджет до 1 000 лв. интересуваме дали този модел ще ми свърши работа http://www.technomarket.bg/products/...ras-rac-d14ex3 и какъв ще ми е разхода за ток на този модел

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #2

    Re:хитачи-избор

    За мен vasko_123 даденият модел 12ка е прекалено мощен за твойта стая,и щом си решил от тази серия на хитачи по добре виж по малкият RAS/RAC-D10EX3,за по оптимална работа.Разхода ще ти зависи най вече от външните температури,топлозагубите,и желаната температура,но не би трябвало да ти дърпа повече от около 50лв.в най студените месеци.

    ето един добър вариант също CS/CU-TE9DKE

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re:хитачи-избор

    Ако някой климатик ми дръпне 50 лв/месец в 9 м2 стая ще лети от мнооого високо.

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #4

    Re:хитачи-избор

    Някой знае ли каква е разликата между e-14h3 и d14ex3 , сега малко съжалявам че избързах и сложих първия а вече на 999 се предлага втория който е с малко по добър КОП. Имам вече 6 години е10н2 и наистина съм много очарован от този климатик , работи си много добре и топли 22 м2 стая , а уж бил малък за нея.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    94
    #5

    Re:хитачи-избор

    dragomir7708 предполагам големината е както на 10 и 14-ката на H2, т.е. леко изменение на външното тяло, което е по голямо и софтуер. И аз имам и двете и са чудесни.

    Интересно ми е понеже погледнах в предложения за избор на климатик че за такива стаички от 12 кв. дават D14EX3 а аз с такова хитачи, но по стария модел като топлоотдаване топля 25 кв.м. и то през зимата до -15 -18 градуса. В малката ми стая от подписа до -2 10-ката на H2 работи он/офф. Та не виждам смисъл защо се прави това и се слага машина с номинал 140W/m3.

  7. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #6

    Re:хитачи-избор

    То hunterA,само един колега предлага такива голями мощности,за малки спални.Аз съм с 7ци в спални 12-13 квадрата и при зададени 20¤ са далеч от номинала си по консумация.

  8.  
     
  9. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #7

    Re:хитачи-избор

    Цитат Първоначално публикувано от vasko_123
    здравейте искам да си купя климатик за стая от 9-12 кв.м. с пвц дограма, югоизточно разполужение, стаята ще се позва като всекидневна и спалня, има изолация само на стенаната на прозореца около 5 пръста правена преди много години, панелен апартамент етаж втори,има един лсд телевизор ,температура на поддържане комфортна и през зима и през лято, в кърджали се намира бюджет до 1 000 лв. интересуваме дали този модел ще ми свърши работа http://www.technomarket.bg/products/...ras-rac-d14ex3 и какъв ще ми е разхода за ток на този модел
    Слагай D10EX3, най-много 25-30 лева да ти харчи през декември и януари. Супер е климатика за 900-1000 лева, жалко, че се охарчих и не мога да се възползвам от промоцията.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    35
    #8

    Re:хитачи-избор

    А D10EX3 коя година модел е? иформативно някой знае ли ?
    , също се колебая между хитачи или някой панасоник от промоцията в техномаркета ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Презреждане на климатик Хитачи!
    От ivanov_km във форум Профилактика и гаранция
    Отговори: 11
    Последно: 06-09-20, 17:16
  2. Официален вносител Хитачи?
    От cacho във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-14, 08:23
  3. Проблем с ТВ Хитачи-40H6C03
    От ванката във форум Други телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-12, 17:30
  4. Хитачи, японско или малайзийско
    От offspring_bg във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 6
    Последно: 23-08-12, 14:36
  5. Отговори: 8
    Последно: 22-08-11, 15:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе