Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 43 от общо 43
Like Tree17Одобрявам

RAS - N22T - пре*бах ли се

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #31

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    И мойта Тошиба на 6 градуса вън ,вътре 22 подържа дърпа 130 вата

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #32

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    Това на кой колко му дърпа японеца, различен от Хитачи, последните 5-6 поста го правите нарочно.

    Хитак RAS N25T от къщи ще бъде изхвърлен обратно в магазина след седмица напразни надежди консумацията да падне под 480 W или поне да стане по-тих.

    Хем ми предложи момчето Саньо SAP-F22V6P, ама аз Хитачи, та Хитачи. Ще го видим и този Санчо след празниците как се държи, като го сложат.

  4. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #33

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    Очаквам с интерес новите ти премеждия. Луд умора няма!
    VeleV.Klima и justify харесват това.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #34

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    kalcheff1, ако санчо е обслужен както трябва и е с оригиналното управление, ще си имаш тиха и хубава машина с йонизатор и UV лампа.
    Mega одобрява това.

  6. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #35

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    Това на кой колко му дърпа японеца, различен от Хитачи, последните 5-6 поста го правите нарочно.

    Хитак RAS N25T от къщи ще бъде изхвърлен обратно в магазина след седмица напразни надежди консумацията да падне под 480 W или поне да стане по-тих.

    Хем ми предложи момчето Саньо SAP-F22V6P, ама аз Хитачи, та Хитачи. Ще го видим и този Санчо след празниците как се държи, като го сложат.
    И коя този път е потърпевшата фирма, пострадала с клиент като теб?
    Alexi, blue1, Aleksandars и 1 други харесват това.

  7. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #36

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    Защо бе, Касапе, да е пострадала? Купувам по 1 бройка от 2 марки от изхвърлените, едната от които е куца. Съгласи се, че да не слиза под номинала си при 10 * навън, и Осаката да е по-тиха от него не е нормално. Идват да го заменят с друга и срещу малко изгубено време, ще могат да разчитат пак на мен, когато на мен или познат или роднина му потрябва машина или услуга. Даже си направих устата да дам някой лев отгоре за смяната, а те не щат.
    Фирмичката си е миниатюрна, разбирай шефчето и помощник монтират и една кака, дето стои в офис на край града. Работя с тях от 4 години, откакто се напатих с големите фирми и съм си много доволен.
    Alexi, hristobotev и justify харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #37

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    Това на кой колко му дърпа японеца, различен от Хитачи, последните 5-6 поста го правите нарочно.

    Хитак RAS N25T от къщи ще бъде изхвърлен обратно в магазина след седмица напразни надежди консумацията да падне под 480 W или поне да стане по-тих.

    Хем ми предложи момчето Саньо SAP-F22V6P, ама аз Хитачи, та Хитачи. Ще го видим и този Санчо след празниците как се държи, като го сложат.
    Колега, късно снощи забелязах нещо, много странно при външна температура 8 градуса и 22 в темперирано помещение: При автоматичен режим на вентилатора, 13-ка на дайсейкай 8 поддържаше минималната консумация 220W, под която никога не беше слизал и която е дадена като такава в сервизното. Увеличих скоростта на турбината с определена цел и случайно забелязах стабилен спад на минимума до 175W!!! Същата аномалия (спад под електрическия минимум) се появява и при етерата на Панасоник, но при по-високи външни температури и темперирано помещение.
    Опитай да увеличиш скоростта на турбината на твоето хитачи и обърни внимание, дали няма да се случи и при теб същото. Твърде вероятно е машината въобще да няма проблем, просто да си е шумна. Другото нещо, което установих от личен опит е това, че приказките за по-голям комфорт и икономичност при машините с нисък минимум, сравнени с други, имащи по-висок такъв, са пълна глупост и дезинформация, нямаща много общо с истината. Всичко зависи от класа на машината и софтуера, управляващ клапите на вътрешното тяло.
    Весели празници на всички!
    Този пост е редактиран от dodo_pv; 10-04-15 в 12:58.

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #38

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    минимума е най нисък при около 10-12° външна и аз съм го забелязал ,12LCC и той слиза под декларирания минимум от 250 вата

  11. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #39

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    забелязах стабилен спад на минимума до 175W!!! Същата аномалия (спад под електрическия минимум) се появява и при етерата на Панасоник, но при по-високи външни температури и темперирано помещение.
    Опитай да увеличиш скоростта на турбината на твоето хитачи и обърни внимание, дали няма да се случи и при теб същото...установих от личен опит, че приказките за по-голям комфорт и икономичност при машините с нисък минимум, сравнени с други, имащи по-висок такъв, са пълна глупост и дезинформация, нямаща много общо с истината. Всичко зависи от класа на машината и софтуера, управляващ клапите на вътрешното тяло.
    Съгласен, ама 480W не знам какво да го нарека. Пробвах машината и при 2 и при 7 и при 10 градуса външна. Автото не знае що е първа или под първа степен. ТИХ РЕЖИМ НЯМА!? На първа степен вентилаторът се ядва, ако е пуснато ТВ-то и човек е по- в страни. Втора и трета степен пък изобщо, ако има човек в стаята.
    Хитак RAS N25T НЕ - СТА-ВА.

    Тествах SHARP-AU-S25SCY в мазата, и той не падна с кой-знае колко W като темперира, но неговите 350 W с трафа и шум на тялото са поносими, в сравнение с 480-те W на Хитака. Автото намали оборотите на вентилатора под първа степен, както е редно. Обаче с въздушните клапи си е ненормална работа. Въртят се както си искат и няма положение, в което да духат отвесно надолу, дори и с ръка не става, но пък за сметка на това едната може да си топли тавана директно и това в режим топло.

    Усети ли човек веднъж тишината и неангажираността с Митсубиши, след това трудно свиква.
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 10-04-15 в 15:05.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #40

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    то и МЕ да не ти влиза в къщата ако питаш мене .. Саньо си вземи ще останеш доволен че и топ моделчета изпадат

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    170
    #41

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    kalcheff1 намери си една свясна Тошиба *DR серия и ще останеш доволен

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #42

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    Свястните тошиби от *DR серията са по 3700 лева. Мицубишитата не вършат ли работа? Цената им е наполовина?

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #43

    Отговор: RAS - N22T - пре*бах ли се

    той говори за 2ра употреба .. инак новите мицута топ моделите и те са над 3к

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе