Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 53 от общо 53
Like Tree13Одобрявам

Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #46

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    Мислиш, че като спира и тръгва е по-икономичен ли?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #47

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    Не, сега ти работи като инверторен климатик за какъвто си платил. Ако искаш да ти изключва и включва непрекъснато, трябваше да си купиш конвенционален-пак щеше да пука, ама на доста по-ниска цена.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Живее в
    Русе
    Мнения
    25
    #48

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Не, сега ти работи като инверторен климатик за какъвто си платил. Ако искаш да ти изключва и включва непрекъснато, трябваше да си купиш конвенционален-пак щеше да пука, ама на доста по-ниска цена.
    Тогава как да го накарам никога да не спира да духа, поне нощем, докато се опитвам да спа с него в стаята? Ако постоянно духа, и това не е проблем за консумацията, и не ми пращи, това ме устройва. Пластмасата се свива/разширява и пука само като варира температурата в него, а като постоянно духа, няма как да пука, щото не се свива/разширява.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Мислиш, че като спира и тръгва е по-икономичен ли?
    Ако можех да мисля по въпроса, нямаше да задавам въпросите си тука. Тука съм щото не разбирам от тия неща и искам някой който разбира да ми помогне да мога да спа нормално и аз, не става въпрос да имам мераци космонавт да ставам или нещо такова сложно.

  5. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #49

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    На този въпрос най-добре да ти отговори някой, който има модела от достатъчно време и е разучил начинът му на работа.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2018
    Живее в
    Русе
    Мнения
    25
    #50

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    На този въпрос най-добре да ти отговори някой, който има модела от достатъчно време и е разучил начинът му на работа.
    Точно за това питах в този форум и точно с тая тема. Преди това 10 години съм бил с Панасоник CS-E12DKEW, инверторен пак, и от него не съм чул никакъв шум, от каквото и да било естество, докато му издаде багажа компресора вече, и тогава дрънчеше, ма след 10 години вярно служене и спокоен сън. А това нещо не спира да пука и да пращи на всяка промяна в температурата. Затова исках да знам, такъв си е модела, или аз съм ударил на калпав, или монтажа е калпав. Та въпроса е към тези които имат тоя точно модел, в спалня - спат ли? Пука/ ли им пластмасата при всяка промяна на режима му на работа?
    antyox одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #51

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    Цитат Първоначално публикувано от funfunfan Виж публикацията
    такъв си е модела, или аз съм ударил на калпав, или монтажа е калпав.
    Аз бих заложил на монтажа. Ти си първия, който се оплаква от пукане, а не малко хора вече имат този модел.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #52

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    Цитат Първоначално публикувано от funfunfan Виж публикацията
    Точно за това питах в този форум и точно с тая тема. Преди това 10 години съм бил с Панасоник CS-E12DKEW, инверторен пак, и от него не съм чул никакъв шум, от каквото и да било естество, докато му издаде багажа компресора вече, и тогава дрънчеше, ма след 10 години вярно служене и спокоен сън. А това нещо не спира да пука и да пращи на всяка промяна в температурата. Затова исках да знам, такъв си е модела, или аз съм ударил на калпав, или монтажа е калпав. Та въпроса е към тези които имат тоя точно модел, в спалня - спат ли? Пука/ ли им пластмасата при всяка промяна на режима му на работа?
    Ударил си на калпава партида.
    При мойте няма никакво пукане,дори и когати ги напъвам на макс.Под едната машина спи детето ми вече втора зима и никога не се оплакало от пукания и шумове.

    П.С.От Русе си,можеш да обърнеш към вносителя.

    Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

  10. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #53

    Отговор: Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC - пука и трещи, не се спи

    funfunfan, има създадена тема във форума за модела който използвате. Смятам, че ако имате впечатления и други въпроси относно модела, може да пишете в нея. Тази се заключва.
    Genadi80 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Климатик HITACHI RAK-35RPC/RAC-35WPC мнение
    От Zdrav40 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1165
    Последно: 11-11-21, 19:05
  2. Hitachi RAK-35RPC/RAC-35WPC не охлажда
    От stoenjo във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 15
    Последно: 02-08-18, 20:14
  3. Hitachi RAK-35RPC/RAC-35WPC Компресор - Писклив високочестотен звук
    От bran във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 1
    Последно: 14-02-18, 20:03
  4. Отговори: 61
    Последно: 27-08-16, 17:03
  5. Климатик Hitachi или LG ?
    От Mitko Georgiev във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 9
    Последно: 21-10-13, 21:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе