Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 62

Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #1

    Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Здравейте!
    Искам да напиша и аз за моите премеждия. Декември миналата година си купих прахосмукачка на Таурус от Технополис Стара Загора-правеха и реклама в магазина и наистина ми се стори добра и мощна, но 4 месеца след покупката спря да работи. Знаех, че трябва да я занеса в магазина където съм я купил, но си помислих, че проблема ми е малък и реших да я дам в един от указаните в гаранционната карта сервизи, който ми беше и по-близо до дома, но там ме посрещнаха отвратително, не ме попитаха даже какъв е проблема, само преснеха гаранционната карта и даже не ми дадоха номер на поръчката. Попитах ще ми се обадят ли след като установят каква е повредата и да ми кажат в какъв срок да очаквам да си получа прахосмукачката, но те ми отвърнаха да минавам и да проверявам! След една седмица "проверки" не издържах, обадих се до телефона за оплаквания на основния сервиз на марката Роял Сървис, откъдето ми заявиха, че нищо не могат да направят и ако искам да пробвам в друг град! Това още повече ме ядоса и писах и до Комисията за защита на потребителите, откъдето ми отговориха буквално след 2 часа, че независимо дали е отваряна в сервиза или не прахосмукачката да я нося в магазина където съм я купил. Още същата вечер си я взех от сервиза и я занесох в Технополис, където като чуха, че съм говорил с Комисията бяха толкова любезни, че направо не ми се вярваше. Сега чакам да я оправят или да ми дадат нова. Моят съвет е- не се занимавайте със сервизи, а носете покупката направо в магазина откъдето сте си закупили стоката. Те са задължени в 2 годишен срок след покупката да осигурят ремонт или замяна на дефектиралата стока!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #2

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Пиши като има някакво развитие какво е станало...

  4. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #3

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Непременно! Даже служителя в Технополис ми разясни, че трябва в срок до 1 месец да ми я оправят или да ми дадат нова-нещо което ми обясни и служителката на Комисията. Само ме е яд, че този сервиз няма кой да накаже за отношението към клиентите. Роял Сървис явно нямат желание да се занимават въпреки, че пуснах и жалба на мейла, който ми даде жената от телефона за оплаквания, но още нямам никакъв отговор. Мисля да пусна и тема за Роял сървис!

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    2
    #4

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Ivan19 напиши името на сервиза ,че маи само плюеш сервизите.Прахосмукачката е готова.За съжаление няма да бъде последния и ремонт,което е жалко за теб.А това че трябва да се носи гаранционната техника в магазина е вярно.Сервизните работници работят с техниката не им се плаща да слушат глупостите на много от малоумните клиенти .

  6. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #5

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Здравей, elektron!
    Добре дошъл в този форум! Гледам, че само 2 поста имаш и виждам единият от тях! Виждам, че още от самото начало започваш да обиждаш, което според мен не е хубаво. Това, което аз съм написал за конкретния сервиз съм го видял с очите си и съм го преживял лично и най-вече е истина, затова имам право да "плюя". А ти нито си ме виждал, нито си ме чувал, така че да даваш определения за "малоумност" е меко казано "селско" държание. От написаното от теб съдя, че имаш нещо общо с конкретната фирма с префурцунено име Роял сървис
    Цитат Първоначално публикувано от electron
    Прахосмукачката е готова.За съжаление няма да бъде последния и ремонт,което е жалко за теб
    , в което няма нищо лошо, това е свободен форум и всеки има право да се защити.
    Не одобрявам само "първобитното" ти отношение!
    Цитат Първоначално публикувано от electron
    Сервизните работници работят с техниката не им се плаща да слушат глупостите на много от малоумните клиенти .
    Хората в този форум са достатъчно интелигентни и твоят пост само потвърждава написаното от мен за коректното отношение в сервизите. Не те ли е срам поне малко така да говориш за своите клиенти!
    Цитат Първоначално публикувано от electron
    Ivan19 напиши името на сервиза ,че маи само плюеш сервизите.
    Името на конкретния сервиз не мога да ти дам, тъй като не е записано в гаранционната карта, но мога да ти напиша адреса им в Стара Загора-ул. Цар Симеон Велики 135, а ако се интересуваш и телефона им мога да ти публикувам! Интересното е, че вчера наистина ми се обадиха от Технополис, че прахосмукачката е готова, така че ти явно добре си запознат с историята. Ако не се притесняваш признай си къде работиш, че си така лично засегнат. Писах в този сайт, а и в други, за да разберат повече хора за тези проблеми и да преценят сами каква техника и откъде да си я купят, защото сервизното обслужване е много важно, но явно само за клиентите! Тази тема е само за оплаквания, но ако има тема и за похвали бих писал и там, тъй като има хора, които наистина си вършат работата, не като Роял сървис или сервиза им в Стара Загора! А на служителката на Роял сървис, която прие моите оплаквания и ми отговори също по арогантен начин и върнах мейл, че няма да позволя тези проблеми в тяхното обслужване да останат скрити и ще пиша във всяка тема, която е за оплаквания за тяхното арогантно и пренебрежително отношение! Предполагам, че твоят отговор се дължи на този мой мейл! Остани си със здраве и все по-малко клиенти!

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Цитат Първоначално публикувано от electron
    Ivan19 напиши името на сервиза ,че маи само плюеш сервизите.Прахосмукачката е готова.За съжаление няма да бъде последния и ремонт,което е жалко за теб.А това че трябва да се носи гаранционната техника в магазина е вярно.Сервизните работници работят с техниката не им се плаща да слушат глупостите на много от малоумните клиенти .
    Аман от нискокултурни жичкаджии, които смятат, че могат да си позволяват такъв тон с клиентите. Получаваш банан за 2 седмици.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    1
    #7

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Ivan19 каза -"Името на конкретния сервиз не мога да ти дам, тъй като не е записано в гаранционната карта, но мога да ти напиша адреса им в Стара Загора-ул. Цар Симеон Велики 135, а ако се интересуваш и телефона им мога да ти публикувам! "
    Плюеш а не знаеш кого точно .Чакаи да ти помогна Това е твоята любима фирма --- Илибон - Илия Ангелов ЕТ----бул. Цар Симеон Велики № 135, Стара Загора----042605080---042605080----- http://www.bezplatno.net/catalog-lis...gelov__ET.html .

    КрИс напълно съм съгласен с теб , отивам в ъгъла да си изтърпя наказанието .

  10. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #8

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    И ти ли мислиш, че "плюя" ilibonbon! Щом мислиш така, като ти се развали нещо отиди в този сервиз, на която си и издирил името и дано да си щастлив от тяхното обслужване! Аз повече в безмислени спорове няма да влизам-казах си своето мнение и виждам, че доста хора са го прочели, а хората в този форум са достатъчно интелигентни сами да прочетат и да вземат решение какво да правят. Аз не налагам своето мнение на никой, а само описвам реална случка. Ако някой си мисли, че си нямам друга работа и само "плюя", мога само да му пожелая при някакъв проблем все на такива сервизи и фирми да попада. Това, което съм написал беше породено от силното ми възмущение от отношението към клиентите от страна на този сервиз-Илибон - Илия Ангелов ЕТ----бул. Цар Симеон Велики № 135, Стара Загора----042605080---042605080. Мога само да добавя, че вчера си взех прахосмукачката от Технополис, за тях мога да кажа само добри думи за отношението им, и се надявам да нямам проблеми поне в близките години, а пък после ще си взема нещо немско- никога повече Таурус, защото видях, че и в официалния им сервиз- Роял Сървис не им пука за оплакванията на клиентите от отношението в сервизи, с които са сключили договори (или поне на служителката им, която приема оплакванията)!Радва ме, че все пак темата предизвика някой и друг коментар!

  11. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #9

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Нали няма да нафлудиш цялата рубрика "Черен списък", с оплаквания за тази прахосмукачка или с възхвали на КЗП ? Защото забелязвам, че теглиш темата и по други теми доста далече по съдържание от твоя проблем.
    Дори ме учудва как си "възкресил" теми приключили преди 2-3 години !!!!

  12. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #10

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Ами като не ти харесва не ги чети hristobotev ! Пуснах тази тема за хора, на които им е интересен този проблем, а ти нямаш отношение по този проблем и сигурно просто за "убиване" на малко време решаваш да се заяждаш! На мен обаче не ми пука! Целта ми беше колкото е възможно повече хора, които ще си купуват ел. уред, да я видят, ако им е интересно и да си преценят за себе си!

  13. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #11

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Приемам тезата ти, но въпроса се обсъжда в тази тема.
    Не разбрах защо трябва да го преповтаряш и в темата "Относно "Комисия за защита на потребителите" и в тема "Технополис ...."?
    Още повече, че "Относно "Комисия за защита на потребителите" е тема приключила преди 2 години, а ти я съживяваш.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #12

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    hristobotev, за темата "Относно "Комисия за защита на потребителите" не съм видял, че последният пост е толкова отдавна! Но си мисля, че щом не е изтрита темата всеки може да пише в нея. В този форум аз съм отскоро и всички теми са нови за мен. Когато имам време чета тези, които са ми интересни и мисля, че мога да получа полезна информация от тях. Когато имам какво да кажа, пиша в тях. В случая имах мнение и реших да го споделя, така че ако на някой нов потребител му е интересно или има нужда от подобна информация да го прочете. в темата за Технополис съм писал, защото аз пък съм доволен от отношението там. Мисля си, че в темите всеки има право да каже собственото си мнение и по този начин един човек, който чете дадена тема да получи по-пълна информация по въпроса. Не искам на никого да налагам своето мнение, а просто да го изкажа, а всеки е достатъчно интелигентен сам да вземе решение след като изчете постовете на всички.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    89
    #13

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Напълно подкрепям мненията на Ivan19, въпреки че не се познавам с него и съм от Бургас. Имал съм проблеми с конвекторна печка и сокоизтисквачка от марката Таурус. Имам чуството, че написаното по-горе е писано от мен - същото арогантното отношение на оторозирания сервиз АШ - филиал Здравец от Роял Сервис в к/с Лазур в гр. Бургас, коректното отоношение на служитилката по рекламациите в Технополис и страха й при произнасяне на името Комисия за защита на потребителите. Стигна се до там, че при явно не работеща сокоизтисквачка, сравнена с нова от същата марка пред служителката от Технополис и приета рекламация от нея за даване за ремонт със съответните документи, въпросния сервиз отказа ремонт и се наложи лично да ходя до там, отново да им демонстрирам проблема за втори път, понеже и аз като Ivan19 направих грешката първо да я нося в сервиза. В крайна сметка след седмица я бракуваха и ми дадоха нова, което можеше да стане още първия път и да спести много ядове на мен и на тях и изхабен бензин. Така че и мойте препоръки като потърпевш са същите:
    1. При дефектиране на гаранционна стока отидете в магазина, от който сте я купили и от там да я носят в сервиза за ремонт.
    2. При проблеми с приемане на гаранцията споменаването на КЗП явно вече има тежест в големите магазини като Технополис.

    И накрая ако може една препоръка към Роял Сервис: за да не Ви петнят името избирайте надежни сервизи в страната.

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    1
    #14

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Това за гаранцията е само лист хартия и ако сте имали късмета уреда ви да се развали нито комисията за защита на потребителите ще ви помогне нито сервиза а магазина още по малко Специално визирам Техномаркет Бургас оправданията им обикновено са че няма части и не могат да го оправят.И няма къде да се оплачеш че не искат и да ти го заменят.А колкото до останалите сервизи просто да не ти се налага да ходиш примерно сервиз "АШ" -явно нямат интерес да ремонтират дефектни уреди.Така че остава или да си вземете нов или само да си го ремонтирате.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #15

    Re:Taurus, проблеми и сервиз, на който не му пука за клиентите !!!

    Цитат Първоначално публикувано от heat_wave
    Това за гаранцията е само лист хартия и ако сте имали късмета уреда ви да се развали нито комисията за защита на потребителите ще ви помогне нито сервиза а магазина още по малко Специално визирам Техномаркет Бургас оправданията им обикновено са че няма части и не могат да го оправят.И няма къде да се оплачеш че не искат и да ти го заменят.А колкото до останалите сервизи просто да не ти се налага да ходиш примерно сервиз "АШ" -явно нямат интерес да ремонтират дефектни уреди.Така че остава или да си вземете нов или само да си го ремонтирате.
    Май говориш наизуст колега. Лично на мен благодарение на КЗП ми върнаха цялата сума платена за сателитен приемник, който се повреди година и половина след покупката. Фирмата която ми го продаде каза че е изгорял захранващият адаптор и той не влизал в гаранцията, та да съм им дадял 20лв за нов. Помолих ги с добро да ми отремонтират безплатно приемника, но като не възприеха им пратих КЗП и директно ми върнаха парите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялни - проблеми, сервиз, начини за разрешаване
    От Lupus във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 139
    Последно: 07-04-24, 16:49
  2. Перални - проблеми, сервиз, начини за разрешаване
    От racia във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 1186
    Последно: 08-03-24, 17:22
  3. Бойлери - проблеми, сервиз, начини за разрешаване
    От avenger във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 20
    Последно: 11-10-22, 09:18
  4. Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.
    От sandocan1946 във форум Черен списък
    Отговори: 17
    Последно: 16-11-10, 21:25
  5. Да имате проблеми с ICQ клиентите
    От glarus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 04-10-08, 20:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе