Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 126

Е как да купи човек Midea?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    118
    #16

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Защо Samsung да са лоши? Нито един който съм монтирал не е дал дефект. И NEO-то също. Midea-та често дава дефекти. Днес поправях Daikin. Така е,когата са го монтирали смотаняци като на господина, на който прецакаха HITACHI-то от Враца.


    Хубаво и евтино това е HAIER.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #17

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Цитат Първоначално публикувано от klimatik
    Защо Samsung да са лоши? Нито един който съм монтирал не е дал дефект. И NEO-то също. Midea-та често дава дефекти. Днес поправях Daikin. Така е,когата са го монтирали смотаняци като на господина, на който прецакаха HITACHI-то от Враца.
    А ти колко мидей си монтирал и какво си поправял по тях? Защото аз имам тази година към 500 продадени и монтирани мидеи и общо дефектите са ми за сега общо 3 единия скъсани кабели на мотор вътрешен от транспорт явно и 2 дефекта с инфраприемника.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #18

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Имам 7 климатика най различни марки скъпи и евтини и мога да ти кажа че хубаво и евтино няма

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #19

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Цитат Първоначално публикувано от astra
    Имам 7 климатика най различни марки скъпи и евтини и мога да ти кажа че хубаво и евтино няма
    А какво ти е отнощението към мидея, като чета явно нямаш такава машина така че мнението ти не е компетентно.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #20

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    и такива имам 2 различни ,има един кусур много пука пласмасата при моя модел MSM3-12HR 12000 BTU гледам че пласмасата е различна при двата модела,много ме дразни,други оплаквания нямям,другите са фуджицу санио митсубиши и гаден фишер които се оказа правен за топлите страни демек не топли

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    157
    #21

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Тази есен купих на баща , ми обикновен МИДЕА, да се топли.Това ,след като миналата година с майка ми се пренесоха да живеят в тухлен, но ужасно студен апартамент ,на първия етаж.Температурата в стаите зимата е, колкото навън токова и вътре + 2 градуса,а когато се покачват навън,вътре дори е по-студено.Миналата зима в единствената отоплявана стая ,с духалка и голям зор ,докарваше до +14,+15 градуса.Сметката за тока ,100 лв. разлика на месец от неотоплителен сезон.Сега с климатика без проблем си подържа 19 градуса,дори когато в съседната стая са +3. Задал му е 20 и не го спира изобщо.За ноември,за ток плати с 46-7 лв.повече, от неотоплявания септември.За баща ми тая Мидея е най-добрия климатик на света.И е абсолютно прав за себе си.Тва по-висок шум на вентилатора,или некви припуквания на пластмасата ,са като божествено галене на ушите ,на фона на мръзненето и сметките за ток от миналата зима. ....Първите му думи като видя как работи моя инверторен Дайкин бяха.....тоя твоя климатик що духа само едно такова студено . NO koment.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #22

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Ми прав си е човека.Бабата си купи, по мой акъл, преди 1 година MSG12HR ГЛОРИ серията с решетестия панел.Топли си разкошно.Аз съм с ХИТАЧИ E10H2, който същи си топли разкошно, ама тя вика моя топли по-добре.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #23

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Цитат Първоначално публикувано от fiuri
    OSAKA CH-24 CN цена с ДДС: 960.00 лв. http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09034457
    -КЛИМАТИК СПЛИТ СИСТЕМА
    -НИСКОТЕМПЕРАТУРЕН -20 ГРАДУСА
    -ОТДАВАЩА МОЩНОСТ
    ОХЛАЖДАНЕ - 7030 W
    ОТОПЛЕНИЕ - 7350 W
    -КОНСУМАЦИЯ
    ОХЛАЖДАНЕ - 2200 W
    ОТОПЛЕНИЕ - 2150 W
    +electric boost heater

    MIDEA CSU-24HHAA цена с ДДС: 999.00 лв. http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021116
    -КЛИМАТИК СПЛИТ СИСТЕМА
    -ОТДАВНА МОЩНОСТ:
    ОХЛАЖДАНЕ - 7.0 KW
    ОТОПЛЕНИЕ - 7.6 KW
    -КОНСУМАЦИЯ
    ОХЛАЖДАНЕ - 2.77 KW
    ОТОПЛЕНИЕ - 2.73 KW

    Освен, че консумира 500 вата повече, а и с 40лева по-скъп... , но нали е служебен...
    По-скоро е въпрос на избор.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    8
    #24

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    приятели може ли някой да ми каже за мидея 12 на какви параметри да я ползвам при режим отопление тъка че да е оптимално

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #25

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Питаш кой точно модел да купиш /оптимален за отопление/ или имаш модел и питаш колко градуса да зададеш , за да е най-икономичен ?

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #26

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Цитат Първоначално публикувано от khuben
    приятели може ли някой да ми каже за мидея 12 на какви параметри да я ползвам при режим отопление тъка че да е оптимално
    21 градуса, вентилатор на макс.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #27

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Цитат Първоначално публикувано от klimatik
    Хубаво и евтино това е HAIER.
    Колко ти плащат от Видеолукс за реклама

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #28

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    21 градуса, вентилатор на макс.
    според мен е най добре да е на медиум според мойте замервания нагласен на 20 градуса на макс работи 6 мин почива 2 а на медиум работи 4 мин почива пак 2 мин. На медиум духа по гореща струя !!!

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #29

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    На ауто защото иначе лошо размразява.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    119
    #30

    Re: Е как да купи човек MIDEA?

    При мен оптималното положение е вентилатор на Medium и температура на 24. Има значение и накъде ще е насочена струят. Външната пита едва сега при мъглата запозна да се покрива с бяла скреж. Но като тръгне да размразява тече като чай.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. БТВ купи „Господарите”
    От glowndark във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 11-09-12, 16:59
  2. Руска компания купи ICQ за $187,5 млн.
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 18-08-10, 23:35
  3. Microsoft купи Setcom
    От Vandal във форум За Форума
    Отговори: 6
    Последно: 01-04-08, 23:39
  4. Локомотив шедьовър купи БДЖ
    От dragozow във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 10-09-07, 16:04
  5. ATI купи NVIDIA !!
    От DeathKnight във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 02-04-03, 10:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе