Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34

Откъде да си купя Midea MSG-12HR в София?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    65
    #16

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?



    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?
    « Отговор #11 -: 11.01.2008, 21:03 »

    --------------------------------------------------------------------------------
    Да наистина е клас Д инвертора,ОБАЧЕ който е използувал инвертор едва ли ще се върне на конвенционален климатик.
    Да ама не.Моят инвертор Хитачи на момента бих го заменил за конвенционален -които не обдухва постоянно и топли...Но парите вече са хварлени за една покупка от която не съм очарован

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #17

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    bbb1, какъв модел ти е ХИТАЧИ-то.И аз съм с ХИТАЧИ - Е10Н2 и машината си е много добра - топли и е тиха.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #18

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Климатика затопля помещението постепенно не очавай да стане топло изведнъж трябва време.
    е мисля, че 5-6 часа време е достатъчно? зададох му 24*, но и след дълго време пак повече от 40* не вдига.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    51
    #19

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Вчера обикалях по техно-магазините да го видя тоя климатик(MSG 12HR) и евентуално да го купя.Обаче ме убеждаваха че на тия минусови температури въобще нбяма да тръгне- да съм си вземела инверторния.Ама за него пък отзивите не са особено хубави....И сега съм в голяма чуденка.Да взимам ли климатика или не? И всъщност кой да взема?МОля ви- помогнете ми в избора .Ще отоплявам помещение около 25 кв.м-ново строителство, вътрешно е изцяло.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #20

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    за 25 кв. ще е слабичко, ама щом е вътрешно помещението, може да стане. при минусови температури си върви.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    51
    #21

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Ами нали ги дават за 75куб.м ПОмещението е около 65...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    65
    #22

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    edi1 Kлиматика е rak35NH5 и се сравя с топленето,не е шумен но това при размразяване да ми вкл турбината на вътрешното тяло е ... .Освен това на най-слаба скорост на турбината се получава голямо завихряне на въздъшния поток-абе духа почти като на въни то не топло(така се усеща на 2 метра)...макар да си достига зададената температура.И като се опитам да насоча въздушния поток настрани една част от него пак си отива кадето си иска .Да не говорим че след токов удар или изкл.на климатика всеки път трябва да му намествам жилозите

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #23

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    на колко кубика/квадрата си го сложил, това си е доста мощна машина.Би следвало да е с рестарт.Иначе едобра машина с двойноротационен компресор е.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    65
    #24

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Стая 3.5мx5мx2.4м като евентуално не се затваря вратата към коридор(малко дете не разбира)но по често е затворена.Проблема е свързан с вътрешното тяло-лошо подбрана мин.скорост на вентилатора(най-ниската степен), добро насочване на въздушния поток и като за капак вентилатора вътре върти в режим размразяване?!?!-направо духа студено и падат градусите мнооого бързо.После наваксва ама..

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #25

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Машината ти е силно преоразмерена.Това е новия модел на ХИТАЧИ за 2007 г.Модела, който си монтирал е с номинал на отопление 4,8 киловата, максимално 6,6 киловата.На отопление имаш 10.8, 8.5 и 7.5 кубически метра въздух на минута - затова те духа вятъра.Просто машината не е за тази стая, защото е прекарено мощна и с прекалено силен въздушен поток.Не зная кой те е посъветвал за 35-ца, 25-ца от модела е напълно достатъчна.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    51
    #26

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Стига с това Хитачи....Няма ли кой да отговори по темата за МИдеата? МОля ви......

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #27

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Ами ето за МИДЕЯТА.12-цата за 25 квадрата може да е малка - на границата е.Особено ново помещение, надали ще те стопли, то зависи и каква температура обичаш.Аз например обичам 22 градуса, друг 25.За 22 ще е добре, ама за повече не знам.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    51
    #28

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Благодаря за отговора! Мен ме интересува осново дали ще тръгне въобще при минусовите температури и дали да взема конвенционалния. А за температурите- нямам намерение да правя"баня".Трябва ми климатик като временен вариант, тъй като очакваме централно газифициране.

  17. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #29

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    12-цата на МИДЕА инвертор ще се справи с помещението и ниските температури.Конвенционалния, за който се отнасяше предния ми пост, няма да може.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #30

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    някой ще пише ли колко градуса струя му изкарва и при какви условия?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам MIDEA MSF-12HR
    От radoslaf във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 03-10-13, 12:28
  2. Midea MSF-12HR - ремонт
    От helios1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 27
    Последно: 25-04-10, 17:43
  3. Midea MSF-12HR - грешка
    От johny01 във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-09, 19:20
  4. Откъде да купя в София оригинален панел за NOKIA 6233?
    От Osvaldo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 18-06-08, 15:03
  5. Midea MSG-12HR - от къде да си го купя в София
    От cy_sat във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 24-06-06, 23:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе