Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 34

Откъде да си купя Midea MSG-12HR в София?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #1

    Откъде да си купя Midea MSG-12HR в София?

    Здравейте, в София съм, търся да си взема Мидея 12ка, MSG-12HR (казаха ми, че MSF-12hr не са много надеждни). Бихте ли ми препоръчали някоя фирма, където да не е повече от 670-680 лв с монтажа, а и да е по-скоро монтажа? Намерих много фирми, но някои искат 200 и повече лева за монтажа, други ме пращат за след месец ?! Насочих се към Про клима, 2 пъти вече ме отлагат, търся ги за да им дам пари Ако се намерят други, Про клима ще получат това:

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    19
    #2

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    В Пловдив MSG 12 e 509 лева а монтажа до 3 метра 150 = 660 лева. В София колко ти искат?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #3

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    ами климатика тук е от 509 до 519, ама монтажа варира от 150 до 260 лв Про клима искат 670 лв с монтажа, което е нормално за тук.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #4

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    В магазини Зора цените на Мидея са най-ниски в цяла Ст. Загора. Имат почти цялата гама от модели. Цената на монтажа е 130 лв. Монтират в рамките на 2,3 дена. Купих си MSM3 - 12HR za 475 лв. преди месец. Малко по късно го пуснаха на промоция с около 30 лв. по ниско Аз съм доволен и от климатика и от монтажа.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #5

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Да, ама съм в София. Тук мернах същия като твоя, ама рейтинга на модела и на магазина не са високи, та се въздържах. Тук 130 лв има само при монтаж на климатик от Техномармалада, представям си какъв ще е монтажа. Днес се пренасочих към един съфорумец, ще ме климатизират в събота, ще давам отзиви

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #6

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Според мен е по-добре да си вземеш MIDEA MSG 12 HRI работят перфектно до -20 градуса отопляват помещения до 75 кубика и цената им в сериозните магазини е 789 лева без монтаж обикновенната 12тка дали е MSG или MSF работят също добре стига помещението да не е по-голямо от 45-50 кубика и при -10 градуса им се губи ефективноста при MSF серията има допълнителен нагревател който помага при студовете препоръката е моя избора е твои желая ти безавариино ползване каквото и да сложиш

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #7

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Цитат Първоначално публикувано от ivoru
    Да, ама съм в София. Тук мернах същия като твоя, ама рейтинга на модела и на магазина не са високи, та се въздържах. Тук 130 лв има само при монтаж на климатик от Техномармалада, представям си какъв ще е монтажа. Днес се пренасочих към един съфорумец, ще ме климатизират в събота, ще давам отзиви
    Само че Техномармалада не извършва монтажи , а има договори с около 20 фирми и ти сам си избираш кой да ти извърши монтажа, цените при различните фирми са различни.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #8

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Знам го това, звънях почти на всичките, цената се различава, от 130 до 180, но е еднакво безхаберното отношение към клиента. Един вид като се обаждам им развалям рахата. Явно не са на процент. А в мебелния магазин "Лабиринт" май са ги направили на процент, и една мацка 3 пъти обиколи магазина с нас. Това е отношение към клиента и така се печелят пари. А при климатиците ти връчват най-близката кутия, и когато се сетят идват да ти я монтират по безобразен начин за камара пари. На какви ли не неща се наслушах напоследък...

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    226
    #9

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    Според мен е по-добре да си вземеш MIDEA MSG 12 HRI работят перфектно до -20 градуса отопляват помещения до 75 кубика и цената им в сериозните магазини е 789 лева без монтаж обикновенната 12тка дали е MSG или MSF работят също добре стига помещението да не е по-голямо от 45-50 кубика и при -10 градуса им се губи ефективноста при MSF серията има допълнителен нагревател който помага при студовете препоръката е моя избора е твои желая ти безавариино ползване каквото и да сложиш
    Може би искаше да кажеш,че MSF6-12AR имат нагреватели,защото MSF-серията нямат с изключение на колоните.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Ботевград
    Мнения
    673
    #10

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    MIDEA MSG 12 HRI инверторния модел ли е? В един офис виждах такъв и много добре се бореше в мъглата.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #11

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    Според мен е по-добре да си вземеш MIDEA MSG 12 HRI работят перфектно до -20 градуса отопляват помещения до 75 кубика и цената им в сериозните магазини е 789 лева без монтаж обикновенната 12тка дали е MSG или MSF работят също добре стига помещението да не е по-голямо от 45-50 кубика и при -10 градуса им се губи ефективноста при MSF серията има допълнителен нагревател който помага при студовете препоръката е моя избора е твои желая ти безавариино ползване каквото и да сложиш
    Има само една малка и досадна особеност
    инвертора е енергиен клас "D"
    а нормалната термопомпа - клас "C"


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    71
    #12

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Да наистина е клас Д инвертора,ОБАЧЕ който е използувал инвертор едва ли ще се върне на конвенционален климатик.
    А разликата между Д и С клас е малка. Аз съм за инвертора.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    38
    #13

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    a за Варна някой ще помогне ли от каде да се вземе MSG 12HR и кой да е монтира?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    117
    #14

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Ами вече си взех MSG-12HR. И от съфорумеца fishev, а не от Про клима. Проклимците са си нагли, 2 седмици ме въртят, а сега, а после, а следващата седмица. Да бяха казали, че не им се занимава, да се бях ориентирал навреме. Вместо клиент, получават От монтажа съм доволен, беше направен както се полага, вакуум помпи, отделни дебели изолации на тръбите и прочее. От климатика очаквах да е шумен, да пука и да топли Той обаче нито е шумен, нито пука, нито топли Тоест затопля стаята горе-долу, ама температурата на изходящия въздух е 38-40* макс. А стаята е 40 кубика. Дали е възможно да е от прекалено ниска външна температура, макар да не мисля че е под -2-3* навън? Тук за модела се цитираха температури на изх. струя от порядъка на 45-55*? Дефроста е добре, лед няма.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #15

    Re: Откъде да си купя Мидея 12ка?

    Климатика затопля помещението постепенно не очавай да стане топло изведнъж трябва време.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам MIDEA MSF-12HR
    От radoslaf във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 03-10-13, 13:28
  2. Midea MSF-12HR - ремонт
    От helios1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 27
    Последно: 25-04-10, 18:43
  3. Midea MSF-12HR - грешка
    От johny01 във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-09, 20:20
  4. Откъде да купя в София оригинален панел за NOKIA 6233?
    От Osvaldo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 18-06-08, 16:03
  5. Midea MSG-12HR - от къде да си го купя в София
    От cy_sat във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 25-06-06, 00:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе