Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Midea MSG-12HR с единичен или 2-ен топлообменик е?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #31

    Re: Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    Цитат Първоначално публикувано от valen1


    От прочетеното там оставам с впечатление че не знаеш че във вътрешното му тяло има електрически реотан с мощност 800 W, който тръгва автоматично с включването на климатика. Такъв модел климатик + печка с реотани във вътрешното тяло, които се ползват за отопление се срещат много рядко при малките по мощност климатици, само при големите колонни ги има. Моделът представлява междинна стъпка в еволюцията, от печка духалка към истински климатик.
    Аз също не разбирам нищо от кли матици но съм чувал и виждал едни CH 12 DJ -OSAKA които също имат нагревател но много хора които ги имат още не знаят за това но това не им пречи да са им фенове От тогава минаха 8 години Сега много климатици имат нагреватели но доколкото знам те се включват при 6 градуса разлика между зададено и реална температура в стаята тоест ако изключваш климатика искаш духалка получаваш такава но и климатика така по бързо влиза в режим И последно мисля че колоните са професионални машини Щом и на тях са им сложили нагреватели което не го знаех значи помагат

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #32

    Re: Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    За инфо на Блу1 че днес правих две мицубишита MUZ-G258 и са с единичен топлообменик кофти е че се сещах да снимам след като го бях зглобил. Та като не разбира от климатици да не пише глупости.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #33

    Re: Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    Велев, ставаше въпрос за нови модели, а не за 10 годишни машини и то сравнително слаби като модели даже и за годината си на производство. И не си позволявай да даваш квалификации.

  5. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #34

    Re: Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Велев, ставаше въпрос за нови модели, а не за 10 годишни машини и то сравнително слаби като модели даже и за годината си на производство. И не си позволявай да даваш квалификации.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #35

    Re: Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    za modela na msg s reshetachno tqlo ednergiiniq klas D,a na tozi s promazano tqlo C

    Писането на кирилица е задължително! Т.5 от правилата на форума!
    Jackas


  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #36

    Re: Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    MisHkaA- по тая тема не е коментирано от близо година,чак сега ли се сети да ни разясниш кой е D и кой С ???

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    49
    #37

    Re: Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    е то по-добре късно отколкото никога

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    48
    #38

    Re:Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    bobovo,случайно да си забелязал ,че моделите с единичен и двоен топлообменник вътрешното е все 9 кг. и са с по 900гр. R22,а?Пък и кво ти пука кат ти топли?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #39

    Re:Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    Имаше един модел не мога да се сетя кой точно беше защото май вече не се прави с топлообменник и половина R22 вътрешното тяло беше почти черно.На един приятел бях монтирал 2бр. уш само за студено пък ги пробва и на топло замени парното и 3-та зима се грее с тях.Казва че били много безшумни, много топлят(на 24 ги държи), грам не ги е виждал да замръзват и тока зимата му се вдигнал с около 80-100лв.


  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    48
    #40

    Re:Midea msg-12hr с единичен или 2-ен топлообменик е?

    MSFката/мисля модел2004-5/ ми е с двоен топлообменник-70 см е вътрешното,ама много трудно се разглобява/яко са го нагъчили/ и дебита на въздуха му е по-малък.Така че не си мислете,че е за предпочитане.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Продавам MIDEA MSF-12HR
    От radoslaf във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 03-10-13, 12:28
  2. Midea MSG-12HR датчици ?
    От didiron във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 27-06-13, 18:47
  3. Midea MSF-12HR - ремонт
    От helios1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 27
    Последно: 25-04-10, 17:43
  4. Midea MSF-12HR - грешка
    От johny01 във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-09, 19:20
  5. 380V към Midea MSG-12HR
    От lupo101 във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 22-05-07, 12:27

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе