Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Midea серия MSF - впечатления?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #16

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Днес си взех MSF-09-AR-QB6
    след като буквите не са HR означава ли че не е с новия фреон R22?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #17

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Модела се води MSF6-09AR QB6 и е с R22. Много добра машина от този модел сме слагали много 12ки 9ката не знам как е защото повечето клиенти залагат на 12ка.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #18

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Благодаря, утре вземам и 12-ка от тази серия, че днес нямаха и ще докарат...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #19

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Стига с този топлооблем. Не е той проблема. Аз лично съм премествал датчик на същата мидеа и нещата се оправят. Вече няма климатици с решетачни капаци. Освен това ако съ дръжиш вентилатора на ауто е нормално да не отговаря температурата в стаята на зададената. Слагаш го на макс или в краен случай на средна позиция. Ако топлообмена е лош познай дали ще топли при температури под 0 градуса, а мидеята си топли.
    А би ли споделил как и къде се мести датчика?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #20

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    нещо не разбрах...
    тук се говори за MSF6, които имат реотани. За MSF1 ти гарантирам че нямат.
    моделите MSF-12-AR-QB6 и MSF-09-AR-QB6 имат ли реотани...?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #21

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Мисля че имат, щото като като го включа светват 2 диода, единия оранжев и като натисна копчето POWERFUUL въпросния с надпис TUR (turbo) изгасва...
    нали е правилна насоката ми, би трябвало да имат след като не са MSF6 или MSF1 ...(малко се обърках)

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #22

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Nqkoi moje li da mi kaje na MSF-12hr spira li da duha varte6noto tqlo ili prodaljava s namaleni oboroti? SPESHNO !!!

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #23

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Цитат Първоначално публикувано от lube
    Мисля че имат, щото като като го включа светват 2 диода, единия оранжев и като натисна копчето POWERFUUL въпросния с надпис TUR (turbo) изгасва...
    нали е правилна насоката ми, би трябвало да имат след като не са MSF6 или MSF1 ...(малко се обърках)
    Добре де защо тия дето ви ги продават и монтират не ви дадват информация какво си купуваш? А трябва да питате из форумите и я ти каже някой дето я чул я не.
    Цитат Първоначално публикувано от bobovo
    Nqkoi moje li da mi kaje na MSF-12hr spira li da duha varte6noto tqlo ili prodaljava s namaleni oboroti? SPESHNO !!!
    Питай тия дето ти го продават ама те явно само продават без да знаят какво. И MSF li e климатика или MSF6 защото има разлика?

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #24

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Добре де защо тия дето ви ги продават и монтират не ви дадват информация какво си купуваш? А трябва да питате из форумите и я ти каже някой дето я чул я не. Питай тия дето ти го продават ама те явно само продават без да знаят какво. И MSF li e климатика или MSF6 защото има разлика?
    klimatika za koito pitam konkretno e midea msf-12hr

  12. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #25

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Ve4e go kupi MIDEA MSF6-12AR QB s freon R22. Neveroqtna ma6ina nqmam dumi.Pri van6na temp ot 6 gradusa ishodnata vatre e 62 bez reotana da e vklu4en .A s nego 73 neveroqtno.Nqma baza sravnenie s MIDEA MSG-12HR no i ot nego sam dovolen.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    66
    #26

    Re: Midea MSF серия впечатления?

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Добре де защо тия дето ви ги продават и монтират не ви дадват информация какво си купуваш? А трябва да питате из форумите и я ти каже някой дето я чул я не. Питай тия дето ти го продават ама те явно само продават без да знаят какво. И MSF li e климатика или MSF6 защото има разлика?
    MSF6 е моя...
    и да, питах тия дето ми го продадоха и монтираха доста неща, повечето забравих, други въстанових по логика, трети сам открих, четвърти видях тук във форума...
    Защо трябва да им звъня да ги питам за всичко което ми дойде наум..., та нали затова е форума да си помагаме безвъзмезно...
    Ако си спомняш питах те за монтираж на климатиците ми, оказа се че не си от София...
    Както и да е..., аз разбирам от ВиК - помагам с каквото мога, човек не може да знае всичко!

    Изчетох няколко пъти инструкциите в упътването, и не мога да разбера кой е най-удачния решим за спане(sleep)
    В книжката пише за този бутон и режим, но на дистанционното отсъства.

    Удачно ли еда дам 27гр. и да настроя жалузите нагоре да бият, и след това мога ли да ми дам и икономичем режим?
    Искам климатика да работи 10-тина минути примерно, да си настрой температурата и да изгасне(да не се чува вентилатора) за следващите 50мин. и после пак отново - може ли???


  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 41
    Последно: 17-08-12, 18:13
  2. Идва нова серия на Panasonic МКЕ серия.
    От Mega във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 28
    Последно: 27-03-11, 13:52
  3. Midea MSR5-12HRN1 - впечатления
    От barona75 във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 03-06-10, 12:46
  4. Midea MSG-09HRDN1 - впечатления
    От KTT във форум Климатици Midea
    Отговори: 6
    Последно: 15-01-10, 10:51
  5. Midea MSR5-12HRN1 - впечатления
    От jav_1975 във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-09, 15:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе