Резултати от 1 до 6 от общо 6

Midea MSM3-12HR - въпроси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    3
    #1

    Midea MSM3-12HR - въпроси

    Търся ВЯРНА информация за този климатик:

    1. Има ли ЙОНИЗАТОР ???

    В Практикер казват, че има, на кашона не пише, някъде в НЕТ-а казваха, че няма, изобщо пълна мъгла!?

    2. Стабилно ли работи, дава ли дефекти, въобще някой, който го ползва да сподели впечатления.

    Мисля да го ползвам главно за охлаждане, евентуално за отопление в преходните сезони, като няма парно.

    Ако някой може да предложи нещо по-добро за тези пари (499 лв.) и за такива нужди ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Re: Midea MSM3-12HR

    Няма йонизатор климатика е хубав дори имам наблюдение (на майка ми съм монтирал такъв)тази зима работи много добре с него замених една инверторна тошиба дето само се разваляше.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #3

    Re: Midea MSM3-12HR

    Имам такъв не съм го спирал 9 месеца ,нямам никави оплаквания.освен че в началото много му пука пласмасата,то на кой китайски не пука .

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    173
    #4

    Re: Midea MSM3-12HR

    Цитат Първоначално публикувано от parvanpv.p
    Търся ВЯРНА информация за този климатик:

    1. Има ли ЙОНИЗАТОР ???

    В Практикер казват, че има, на кашона не пише, някъде в НЕТ-а казваха, че няма, изобщо пълна мъгла!?

    2. Стабилно ли работи, дава ли дефекти, въобще някой, който го ползва да сподели впечатления.

    Мисля да го ползвам главно за охлаждане, евентуално за отопление в преходните сезони, като няма парно.

    Ако някой може да предложи нещо по-добро за тези пари (499 лв.) и за такива нужди ?
    По скоро този модел го има като опция или някои модели имат някои не,но има и модели с Йонизатор, иначе са супер за цената си.

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    3
    #5

    Re: Midea MSM3-12HR

    Цитат Първоначално публикувано от miry
    По скоро този модел го има като опция или някои модели имат някои не,но има и модели с Йонизатор, иначе са супер за цената си.
    А по какво да позная, че има йонизатор? На кашоните не пише такова нещо. Останал съм с впечатлението, че Мидеа пишат такива неща по кашона?

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    3
    #6

    Re: Midea MSM3-12HR

    Благодаря, blue1, това беше кратко и ясно!

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Midea MSF-12HR - грешка
    От johny01 във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 25-12-09, 20:20
  2. Упътване за Midea STT-12HR
    От dagoburd във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 01-10-09, 19:33
  3. Midea MSG-12HR - проблем!
    От dobatavision във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 11-04-09, 11:31
  4. Отговори: 3
    Последно: 27-05-08, 23:13
  5. Midea MSM3-12HR - мнения
    От mmony във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 17-12-07, 22:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе