Резултати от 1 до 12 от общо 12

Midea MSM3-12HR - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #1

    Midea MSM3-12HR - мнения

    След много четене се спрях на този климатик Midea MSM3-12HR. Отговаря на всичките ми техн.изисквания. Търся мнения на собственници или на хора които са монтирали такива. За съжаление не можах да го открия в официалния каталог на Медея. Попаднах и на много протеворичиви описания за модела включително и с различни снимки. Тук е една:

    http://dekom.bg/?page=product_detail...nstanceID=4497

    Тук е истинската:

    http://www.zora-bg.com/main.php?p=pr...d=6580&hotels=

    Та как е на практика този модел? Има ли го неприятното студено духане при размразяване? Тихо ли е външното и вътрешното тяло? Как е откъм икономичност? Има ли автоматичен рестарт при спиране и идване на тока? Ще го ползвам главно за отопление на сравнително топла стая. Благодаря предварително на всички изказали мнение.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #2

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Тази Мидея е добра и не се разваля, но е доста лакома гадина и яде много ток.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #3

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Цитат Първоначално публикувано от rsvr
    Тази Мидея е добра и не се разваля, но е доста лакома гадина и яде много ток.
    Консумирана мощност
    Охлаждане, W 1230
    Отопление, W 1230

    Това не са ли и истинските данни за консумация?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #4

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Ами почти са истински/тази Мидея е енергиен клас Д/, но ако го сравниш примерно с един Дайкин, ще забележиш че реалната консумация на двата климатика се различава почти двойно. Мидеята има славата на горе долу здрави климатици и не особено икономични/общо погледнато/. Доколкото съм виждал от доста време насам по магазините почти не може да се намери инверторна Мидея защото нямало внос

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #5

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    имам такава, за спалня нея слагай много и пращи пласмасата, е то хубу ама немога да си позволя дайкин, инче топли като спре компресора и вътре спира след 1-2 минити да духа.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #6

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Цитат Първоначално публикувано от mmony
    След много четене се спрях на този климатик Midea MSM3-12HR. Отговаря на всичките ми техн.изисквания. Търся мнения на собственници или на хора които са монтирали такива. За съжаление не можах да го открия в официалния каталог на Медея. Попаднах и на много протеворичиви описания за модела включително и с различни снимки. Тук е една:

    http://dekom.bg/?page=product_detail...nstanceID=4497

    Тук е истинската:

    http://www.zora-bg.com/main.php?p=pr...d=6580&hotels=

    Та как е на практика този модел? Има ли го неприятното студено духане при размразяване? Тихо ли е външното и вътрешното тяло? Как е откъм икономичност? Има ли автоматичен рестарт при спиране и идване на тока? Ще го ползвам главно за отопление на сравнително топла стая. Благодаря предварително на всички изказали мнение.
    Нали ти написах в личното за Мидеята.
    Този модел съм сложил на майка ми и изобщо не е лакома както е написал rsvr от 23 миналия месец до днес без да се гаси климатика има 20лв ток само климатика.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #7

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Цитат Първоначално публикувано от airclima
    Нали ти написах в личното за Мидеята.
    Този модел съм сложил на майка ми и изобщо не е лакома както е написал rsvr от 23 миналия месец до днес без да се гаси климатика има 20лв ток само климатика.
    Благодаря за съвета на лични, но MSF6-12AR не го видях никъде по магазините където обикалях (Стара Загора), а и MSM3-12HR е с по ниска консумация и затова се спрях на този модел. И сега разпитвам за него. Това което ми беше писал важи ли и за този? Нисък шум, вдигане на клапа при размразяване, за пластмасата кофти за всекидневно помещение в което ще се спи ще го ползвам - толкова ли е дразнещо пукането?

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #8

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    ами мене ме дразни той е в друга стая вечер оставям вратите на 3 стаи отворени и го чувах как му пращи пласмасата, е поиграх си снего един ден и намалих прещенето , за това ти казвам че нестава за спалня просто съжалявам че нямах в момента пари да си сложа друга по хубава марка ,имам санио и митсубиши и фуджитсо което при тях го няма това пращене,за това помисли първо колко пари можеш да отделиш ако нети стигат малко за хубав климатик по добре вземи на заем но сложи хубава марка.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #9

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Абе слагаи и се топли не ги слушай. Е при този не дига клапата но и тои топли много добре днес ходих до майка ми и беше доста топло при зададени 23 гр. и не ми се е оплаквала от пукания а и аз не чух за времето което бях там. Чесно казано откакто почнах да монтирам мидеята съм много доволен че не ми звъни телефона с оплаквания както беше преди с втората употреба макар и японски все имаше проблеми.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #10

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    mmony MSF6-12AR го има на няколко места в Ст. Загора . Днес го видях в техномаркета на цена от 519лв. без монтаж , мисля че и в " зора " го имаше ама не е изложен . Също така го имаше до преди 10дни и в магазина под тв. сервиза , само че на по-висока цена - около 700 лв с монтаж.
    Мен също ме интересува как се държи този модел че ми е един от вариантите за купуване ако може airclima да ми прати и на мен това инфо на лс.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #11

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Е не ми се пише отново помоли го да ти го прати на лично. Само да вметна има много + спрямо другите модели.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    62
    #12

    Re: Търся мнение за климатик Midea MSM3-12HR.

    Цитат Първоначално публикувано от airclima
    Е не ми се пише отново помоли го да ти го прати на лично. Само да вметна има много + спрямо другите модели.
    Пратил съм му го вече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Midea MSF-12HR - ремонт
    От helios1 във форум Климатици Midea
    Отговори: 27
    Последно: 25-04-10, 17:43
  2. Упътване за Midea STT-12HR
    От dagoburd във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 01-10-09, 18:33
  3. Midea MSR3-12HR - мнения
    От p.petkov във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 23-09-08, 14:39
  4. Отговори: 3
    Последно: 27-05-08, 22:13
  5. Midea MSM3-12HR - въпроси
    От parvanpv.p във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 21-04-08, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе