Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Midea MSG-12HRI

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #16

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    Ами аз как имам заредени всякви части за климматиците които предлагам и клиентите ми не чакат повече от 3-4 дена ,максумум седмица зависи от натоварването пък и при вас е проблема че за да ви испратят часта се скрънзите за куриери чрез тях става за 3 дена максимум.За 5 лева ли сме???Смешна работа!

  2.  
     
  3. miq
    miq е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    15
    #17

    Включване на индикатор "PRE-DEF." в охлаждащ режим?

    Включване на индикатор "PRE-DEF." в охлаждащ режим?

    Здравейте, моля ви някой да ми обясни странното поведение на моя инверторен Мидеа - нормално ли е това, което се случва?
    Беше пуснат на автоматичен режим да охлажда 25 градуса, но след 12-часова работа изведнъж изключи и светна червеният дефрост индикатор (PRE-DEF.) на вътрешното тяло. Аз не разбирам почти нищо от климатици и притеснена, че нещо не е наред, веднага го изключих. Може и да ви е смешно, но вече не смея да го включа на охлаждащ авто-режим. Моля ви за компетентни мнения, защото упътването му е много зле написано и нищо не е обяснено. Благодаря!

  4. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #18

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    Вече може спокойно да ни кажеш кой точно е твоят модел.

  5. miq
    miq е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    15
    #19

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    Мидеа MSG-12HRI

  6. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #20

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    Само този индикатор ли е светнал нещо друго не свети ли или да мига?

  7. miq
    miq е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    15
    #21

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    Абсолютно нищо друго, просто спря да охлажда, зелените индикатори operation и auto изгаснаха, спря да охлажда, вентилаторът също спря и се включи червеният PRE-DEF. Това ме притесни и го изключих. Нормално ли е да става така? Ако не е на авто-режим върви нормално. Просто тоя авто-режим нещо ме стресна...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #22

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    В документацията му няма такава грешка, при която да свети единствено и само този индикатор. Грешките индикиращи проблеми включват от 2 до 4 светещи или мигащи индикатори при различни комбинации.

    Ако още не си го направила изключи климатика от контакта за 10 минути и пак го включи. Тествай си пак автоматичният режим и вече му задай да работи конкретно на охлаждане.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #23

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    Цитат Първоначално публикувано от miq
    Абсолютно нищо друго, просто спря да охлажда, зелените индикатори operation и auto изгаснаха, спря да охлажда, вентилаторът също спря и се включи червеният PRE-DEF. Това ме притесни и го изключих. Нормално ли е да става така? Ако не е на авто-режим върви нормално. Просто тоя авто-режим нещо ме стресна...
    Когато е на ауто климатика охлажда до зададената температура и при спад под нея минава в режим топло затова спира вентилацията и светва пре-деф тоест режим топъл старт. Затова не се препоръчва използването на ауто зимата пък може да премине в режим охлаждане след отоплението. Най добре си ползвай режима от който имаш желание но не и ауто.

  11. miq
    miq е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    15
    #24

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    Яснооо... Много и искрено ви благодаря, момчета!

  12. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #25

    Re:В "Магнум Д" ли е вината или в техника от провинцията?

    miq,тръгна ли климатика...?духа ли студено...?
    velev,не е важно точно къде се произвежда , а дали е качественно направено,и като го пуснеш да не бръмчи като фуражомелка...преди няколко дни спахме в един хотел с Мидея климатик-чуваха се дори и клапите как се движат...щракат здраво...на най ниската степен на вентилатора си стисках чаршафите да не ми ги вдигне.... ...шегувам се разбира се ...

  13. miq
    miq е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    15
    #26

    Re:Midea MSG-12HRI

    Хехехех, върви и още как! Току-виж, че сме измръзнали... Много е тихичък даже. Ама е хубаво, когато има кой да ме светне за някои неща, дето ме плашеха. Няма вече да го пускам на авто-режим и толкова, ама ха! И техникът ни е свестно момче, дано всичко вече да е о кей.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Midea MSG-12HRI - заслужава ли си?
    От stivtehnoto във форум Климатици Midea
    Отговори: 79
    Последно: 08-01-24, 05:01
  2. Проблем с Midea MSG-12HRI - не включва
    От shappy във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-17, 17:46
  3. Midea MSG-12HRI - нормално ли е?
    От nencho във форум Климатици Midea
    Отговори: 16
    Последно: 08-01-17, 21:50
  4. Midea MSG-12HRI - Нормално ли е...?
    От Usera във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 15-11-07, 14:52
  5. Midea MSG-12HRI инвертор - мнения
    От hunter79 във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 12-08-07, 22:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе