Резултати от 1 до 4 от общо 4

Прецакан или не?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    25
    #1

    Прецакан или не?

    Преди няколко дена монтирахме Мидеа за първи път. Модела беше MSG 12HRI. Климатика го взехме от вносителя и при монтажа установихне че няма налягане във вътрешното тяло. Въпроса ми е дали вътрешните тела идват от завода понапълнени с азот ( примерно ) или при Мидейките няма такива екстри? Освен това изолацията на вътрешното тяло беше бая поокъсана а кашончето облепено с тиксо. Та си викам дали не ми набутаха леко поотремонтирана машина за нова?!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #2

    Re:Прецакан или не?

    Монтирали сме хиляди Мидеи и никога не сме имали тяло с поокъсана изолация а вътрешното тяло не е нито вакумирано нито пълно с някакъв газ,иначе машинката е "желязна" - грее и охлажда при всякакви температури(стига да е правилно оразмерена) и не дава почти никакви проблеми.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    25
    #3

    Re:Прецакан или не?

    Ясно! Мерси за инфото. Иначе климатичето се държеше добре докато го пробвахме само дето външното тяло ми се стори малко шумничко.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #4

    Re:Прецакан или не?

    Цитат Първоначално публикувано от mazganisot
    Ясно! Мерси за инфото. Иначе климатичето се държеше добре докато го пробвахме само дето външното тяло ми се стори малко шумничко.
    Пълно щастие няма, особено за тия пари.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. прецакан кард реадер на лаптоп
    От eror във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-11-08, 02:44
  2. въпросче за прецакан фотоапарат
    От IBANEZ_ във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-06, 00:05
  3. Отговори: 4
    Последно: 13-12-05, 03:57
  4. Прецакан FAT 32
    От SET_time във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 19-10-05, 16:03
  5. Прецакан Winsock след NewDotNET Spyware?
    От s01o във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-05, 16:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе