Резултати от 1 до 5 от общо 5

Прецакан FAT 32

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #1

    Прецакан FAT 32

    Диска ми е на 4 дяла. Два FAT32, един FAT и един NTFS. Инсталирах си ХР SP2 на NTFSa, но нещо инсталацията не стана като хората, даваше ми грешка UNMOUNTED_BOOT_DEVICE или нещо подобно, давах Рипеар на инсталацията и в общи линии успях да го инсталирам, но нещо не беше съврем наред (записваши ми ДВДтата с грешки и прочее), ХРто ми намери само една операционна система при положение, че те са 3 (2-98 и 1-95). В крайна сметка пробвах да инсталирам ХРто 3-4 пъти и FAT таблицата на единия от дяловете FAT 32 се скапа. Когато отида на дяла D
    d:
    dir
    ми изкарва директориите и файловете на маймуни и* дава съобщение drive D bad fat table или нещо подобно!
    Имате ли идея как мога да си оправя FAT таблицата, при всяко старитиране на уиндоус правя image на дисковете с Нортън Ютилитис, но image файла си е на съответния диск сиреч на D: Имате ли идея какво да правя?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: Прецакан FAT 32

    изтегли си NDD за ДОС
    ( има вероятност да ти змаине всичко по диска обаче ) такаче преди да го пуснеш - Save !

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #3

    Re: Прецакан FAT 32

    Цитат Първоначално публикувано от SET_time
    Имате ли идея как мога да си оправя FAT таблицата, при всяко старитиране на уиндоус правя image на дисковете с Нортън Ютилитис, но image файла си е на съответния диск сиреч на D: Имате ли идея какво да правя?
    Hiren Boot cd => Winternals disk commander ili ne6to podobno

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #4

    Re: Прецакан FAT 32

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    изтегли си NDD за ДОС
    ( има вероятност да ти змаине всичко по диска обаче ) такаче преди да го пуснеш - Save !
    Знам, че ти си абсолютния корифей в областта на твърдите дискове! Имам NDD за ДОС, но от преди 10 години. Можеш ли да дадеш линк за някоя нова версия? Апропо "Norton System Works" (за Уиндоус, с който правя имиджите) ми е 2001.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Прецакан FAT 32

    Еееее , недей така , аз съм едва дебютант в тази област - има много хора които ме прибират в джоба си - а.к.а -@Samo

    Norton System Works прави същото , но по-ефективен е стария NDD Под дос
    Но пак ти казвам , ако NSW не помогне , пусни NDD под дос , НО СИ НАПРАВИ Back - UP !
    Има две положения - оправя без загуба , и оправя със загуба на инфо. Там няма как да го контролираш .
    Успех приятел !

    Нова версия на Ndd - дай ми mail* , за да ти пратя , тъпаците от hit.bg са ми затрили free-to без предупреждение* :knuppel2:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прецакан или не?
    От mazganisot във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 18-07-09, 09:35
  2. прецакан кард реадер на лаптоп
    От eror във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 22-11-08, 02:44
  3. въпросче за прецакан фотоапарат
    От IBANEZ_ във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 10
    Последно: 07-02-06, 00:05
  4. Отговори: 4
    Последно: 13-12-05, 03:57
  5. Прецакан Winsock след NewDotNET Spyware?
    От s01o във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-05, 16:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе