Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 46
Like Tree1Одобрявам

Боклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    345
    #31

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Нека някой, ако е получил оферта от rkk на ЛС - да си каже. Прегледай и постовете му във форума, и ако намериш един, в който препоръчва фирмата, за която работи... трия си регистрацията на момента!

    Това, че препоръчва Дайкин, се дължи на факта, че познава добре машините им и продуктовата им гама. Човека е фен, техничар, специалист, но не и търговец. Винаги е помагал, без да има лична изгода от това. Няма защо да налитате така на един от най-безкорисните хора тук.
    Не оспорвам професионализма му. Това което казвам е че твърденията му че няма изгода от препоръчването на техниката която продава фирмата в която той работи е несериозно.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #32

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Представи си, че работиш в сервиз на Пежо /примерно/. Познаваш моделите им и знаеш, кои са по-надежните от тях. Поради което, самия ти си се спрял на някой от тези модели. Логично е да си запълваш времето с някой авто-форум и да помагаш на хората там при избораим. И за какъв Х /хикс/ да препоръчваш там Мерцедес? И нека всички да ти наскачат, че печелиш от това... Нещо такова се случва.

    П.С. Извинявам се за офтопика.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    345
    #33

    Re:Боклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Представи си, че работиш в сервиз на Пежо /примерно/. Познаваш моделите им и знаеш, кои са по-надежните от тях. Поради което, самия ти си се спрял на някой от тези модели. Логично е да си запълваш времето с някой авто-форум и да помагаш на хората там при избораим. И за какъв Х /хикс/ да препоръчваш там Мерцедес? И нека всички да ти наскачат, че печелиш от това... Нещо такова се случва.

    П.С. Извинявам се за офтопика.
    Ами ако на коментар - нещо окачването на новия модел на Пежо не струва... имам този и този проблем с него, получавам отговор от рода - няма такова нещо мойто Пежо го карам вече 5-та година, сигурно си минал през някоя дупка... след това - на коментар "Нещо сервото ми прави проблем на Пежото" отговор а е "ти си луд - нищо му няма - трябва да закараш колата на баланс, мойто серво работи безотказно вече 4-та година"... еми за нещо такова говорим в момента...

  5. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #34

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Леле Джъсти...не успях да прочета дори това дето си написал...ще си цъкам някоя игра братле,няма да влизам тука щото вече съжалих че участвам в тези дебати...не си струва четенето.
    По добре да оставим тази посока и да си говориме за климатици...нали затова сме тук.Зарежи тези писания...все ми е тая вече...аааи да ти кажа - нямам сестра

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #35

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    -призивите да ти наложат БАН е малко излишен и не виждам особен смисъл от него(освен ако е някакъв вид Ултиматум към модераторите/администраторите и един от съдружниците във фирмата с права върху Сетком страницата/форума)
    justify, не мога да си кривя душата - мнението ти е в същността си неразбираемо за мен и не схващам какво твърдиш
    А този пасаж съвсем не го зацепвам? Доколкото разбирам, казваш, че някой, който има общо с фирма за климатици има и някакви права върху Сетком ли??? Би ли ме осветлил какво имаш предвид?

    ПС - Незнайно защо, последните постове се ориентираха към обсъждане на rkk?
    Това също не го схващам - кой е казал нещо конкретно против този участник, че се оформи група, която смята за необходимо да го защитава от... и аз не знам от какво?

    Личното ми мнение е, че е напълно нормално и в реда на нещата да хвалиш и изтъкваш добрите страни на марка, която е приоритет на фирмата, в която работиш. Ти си добре запознат с нея и знаеш защо фирмата се е доверила на нея. Аз също, когато е ставало на въпрос съм хвалил например захранвания, които се внасят от фирмата, в която работя. Хвалил съм ги с чиста съвест не за да увелича продажбите им, а защото съм уверен в добрите им качества. Това не е реклама, а споделяне на опит.
    Просто всичко трябва да е с мярка и по възможност близко до обективната действителност.
    Тоест, като сме подхванали конкретно rkk, мисля, че ако работи във фирма, свързана с Daikin - ами няма нищо лошо да си харесва тази марка и да я препоръчва... Запознат е в детайли с тях и споделя добрите им страни, няма лошо.

  7. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #36

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Колеги разводнихме темата, и аз предлагам на Модератора да я закрие.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #37

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    За напред ако някой прочете тази тема ще му стане ли ясно в крайна сметка боклуци ли са новите инвертори на Мидея или не са. На къде клонят везните, по-скоро са боклуци или ...

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    5
    #38

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Според мен или JA е попаднал на дефектен климатик или аз съм попаднал на работещ,но MSR-12HRND1,който купихме на бабата есента се държи съвсем прилично сега в студовете.При дефрост изчиства всичко,поддържа си зададената температура.Жилището е панелка,не е санирана, стая 15 кв.,дограмата е стара,изложение североизток и около нея няма "комшийско"отопление.

  11. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #39

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Имам приятелче което монтира Мидейки, мончето ги хвали все пак си вади хляба по-този начин , но в тях е с Национал и когато търси за роднини се допитва до мене .Лично аз нямам пряка видимост към новите модели ,попадна ли на такъв ще споделя впечетленията

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #40

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Цитат Първоначално публикувано от ceco.bojkov
    Имам приятелче което монтира Мидейки, мончето ги хвали все пак си вади хляба по-този начин , но в тях е с Национал и когато търси за роднини се допитва до мене .Лично аз нямам пряка видимост към новите модели ,попадна ли на такъв ще споделя впечетленията
    Повечето от тези,да не казвам всички,които се занимават с климатици имат сериозни машини,т.е. на 100в.

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #41

    Re:Буклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Цитат Първоначално публикувано от ya
    Колеги разводнихме темата, и аз предлагам на Модератора да я закрие.
    Ще се възползвам от предложението и ще я заключа поради многото спам и флейм, но преди това ще корегирам заглавието.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    9
    #42

    Новите инвертори на Мидея май са наистина пълни боклуци

    Новите инвертори на Мидея май са наистина пълни боклуци

    Мислех, че са само лични наблюдения ,но като чета и отзивите на хората тук в този форум се убеждавам, че не съм частен случай. Силно препръчваната ми от климатични "капацитети" инверторна Мидейка се окакза много хладно полъхваща духалка.... Обясненията им от рода ..абе нещо са ги прецакали новите им модели .... малко са орязани .. и т.н. въобще не ме стоплят в студовете...

  16. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #43

    Re:Боклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Тези климатични капацитети препоръчали ти тази инверторна Мидейка май не са били от този форум.

  17. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #44

    Re:Боклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Цитат Първоначално публикувано от aristocrat
    Новите инвертори на Мидея май са наистина пълни боклуци

    Мислех, че са само лични наблюдения ,но като чета и отзивите на хората тук в този форум се убеждавам, че не съм частен случай. Силно препръчваната ми от климатични "капацитети" инверторна Мидейка се окакза много хладно полъхваща духалка.... Обясненията им от рода ..абе нещо са ги прецакали новите им модели .... малко са орязани .. и т.н. въобще не ме стоплят в студовете...
    Дай малко инфо за климатика например:
    в колко м3 е монтиран,има ли изолация стаята, има ли PVC или е стара дървена дограма, на колко градуса е настроен и колко поддържа ?

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    9
    #45

    Re:Боклуци ли са новите инвертори на МИДЕЯ

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    Тези климатични капацитети препоръчали ти тази инверторна Мидейка май не са били от този форум.
    Това едва ли има някакво значение в моя случай , защото студа който събирам си остава за моя сметка ... Не съм визирал никой от форума, за да се чувства някой засегнат. Просто прочетох отзивите на хората и в комбинация с моите лични впечатления достигнах до този неприятен извод ... за мое съжаление малко късно. Е решение винаги има , една "духалка" в краката притъпява неприятното усещане за студ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Новите модели на мидея!
    От TIMBERLAKE във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 25-04-12, 16:26
  2. Asrock-боклуци
    От nothd във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 23
    Последно: 01-02-12, 21:59
  3. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 21:44
  4. Новите инвертори OSAKA-CH-12-BPEO
    От vahals във форум Климатици Osaka
    Отговори: 11
    Последно: 21-02-07, 23:19
  5. RAM боклуци
    От Lamia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 13-02-01, 16:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе