Резултати от 1 до 8 от общо 8

Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #1

    Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    Здравейте! Искам да попитам за този модел на Мидея! Видях този модел как работи в един офис посред зима и ми се стори доста тих , а и струята не беше натрапчива и в същото време в помещението беше доста топло! Естествено с едно влизане някъде няма как да се разбере що за стока е, но реших да се поинтересувам за този модел! Мисля да монтирам бъдещият климатик в стандартна Г-кухня северно изложение, с изолация от вътре и от вън! Мисля че стаята е 12 или 13 кв.м! Мястото на което би се монтирало външното тяло е доста усойно и в нередки случаи изложено на силен вятър (все пак Варна е доста гадно място през зимата), а и влажността е доста висока! Според характеристиките му дават много добър КОП, а дали е верен!? Но най-много ме интересува модела дали е здрав, тъй като сервизи и ремонти са последното нещо което искам! Прочетох темата за термодатчика и не ми е проблем ако се монтира така че да работи климатика!
    Предварително благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Re:Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    Видях един климатик да работи тихо и да топли много. Ама при каква външна температура си го видял при +10° или при -10°.

    Midea дефектират много по-рядко за разлика например от Haier. Дали ще топли зависи от топлозагубите ти.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #3

    Re:Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    Наистина се опитах да бъда по-подробен с идеята да не пропусна нещо! Направи ми впечатление защото навън беше студено, може би около 0 градуса може и по-ниска да е била температурата! Но все пак калиматика ми направи впечатление, а затова дали е добър вариант питам вас! Все някой трябва да има наблюдения как се държала машинката миналата зима!
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1321793509[/time]_________________________________________________

    Ако този вариант не е добър, няма да се разсърдя на други предложения в този ценови диапазон!

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #4

    Re:Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    Може и да е добър зависи какви са килограмите на телата, защото в интернет са различни. Ако килограмите на външното тяло при тази 9-ка са както пише в сайта на български вносител по-долу 38,5 kg. е добър вариант, ако са както пише в друг български сайт 27,5 kg. не е чак толкова добър вариант. Докато не отидеш да го видиш в магазина няма как да знаеш със сигурност.

    http://www.midea-bg.com/en/products/...r/msr_09hrdn1/

  6. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #5

    Re:Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    Пиши на VeleV.Klima той е по запознат с този модел.

  7. ya
    ya е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    284
    #6

    Re:Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    27.5 е , но си вземи модела MS9V- 09HRDN1, иначе в този ценови диапазон е ГРИИ, АТС-ГРИИ

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #7

    Re:Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ya
    27.5 е , но си вземи модела MS9V- 09HRDN1, иначе в този ценови диапазон е ГРИИ, АТС-ГРИИ
    И аз съм за този модел.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    51
    #8

    Re:Midea MSR-09HRDN1 - моля за мнения

    Благодаря за мненията!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Midea MSR-09HRDN1 - няколко въпроса?
    От kebappa във форум Климатици Midea
    Отговори: 6
    Последно: 08-11-11, 03:24
  2. Моля препоръчайте ми Midea
    От yelena във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 05-09-10, 16:15
  3. Midea MSV1-09HRDN1 - постоянна липса на фреон
    От kamelot във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-10, 09:56
  4. Midea MSY-09HRD1 - моля за мнения
    От g_ganchew във форум Климатици Midea
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-10, 19:09
  5. Midea MSG-09HRDN1 - впечатления
    От KTT във форум Климатици Midea
    Отговори: 6
    Последно: 15-01-10, 10:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе