Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27
Like Tree1Одобрявам

Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #1

    Post Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Здравейте на всички. Предстои ми купуване на климатик и моля за помощ какъв климатик да избера. Първо да уточня, че четох доста във форума, но мисля, че се обърках още повечеБюджета ми е 1400 лева с монтажа. Живея в гр.София, кв.Горна баня в къща близнак. Искам да сложа климатика на първия етаж, който е около 23 кв.м. В помещението има хол с кухня. Има два прозореца и три външни стени. Имам топлоизолация и ал.дограма. Ако може да ми кажете този модел на Митсубиши дали ще ми свърши работа и дали е надежден модел. Също така искам да попитам някои дали има впечатления от тази фирма :Mitsubishi Heavy Industries SRK- ZJP-S , защото смятам от тук да го закупя. Благодаря предварително на отзовалите се.
    Този пост е редактиран от justify; 20-09-13 в 03:10.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #2

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Цитат Първоначално публикувано от Macabre Виж публикацията
    Здравейте на всички. Предстои ми купуване на климатик и моля за помощ какъв климатик да избера. Първо да уточня, че четох доста във форума, но мисля, че се обърках още повечеБюджета ми е 1400 лева с монтажа. Живея в гр.София, кв.Горна баня в къща близнак. Искам да сложа климатика на първия етаж, който е около 23 кв.м. В помещението има хол с кухня. Има два прозореца и три външни стени. Имам топлоизолация и ал.дограма. Ако може да ми кажете този модел на Митсубиши дали ще ми свърши работа и дали е надежден модел. Също така искам да попитам някои дали има впечатления от тази фирма :Mitsubishi Heavy Industries SRK- ZJP-S , защото смятам от тук да го закупя. Благодаря предварително на отзовалите се.
    ако имат вземи това:Mitsubishi Electric MSZ - GE

    Омръзна ми да вървя след всеки и да трия рекламни линкове, които не са ТАГнати както трябва и излиза името на фирмата.Това се счита за неразрешена реклама, а далият линка за рекламатор в нарушение на правилата.Пускайте си линковете без имена на фирми, защото започвам да предлагам за наказания.Дали ще ви накажат друг въпрос, но предложение ще има.
    Този пост е редактиран от justify; 20-09-13 в 11:17.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #3

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Цитат Първоначално публикувано от zvqara Виж публикацията
    Кой от всичките модели?Най-евтиния ли имаш предвид?И ако е така, казваш, че ще ми върши по-добра работа от Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S?

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #4

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    този MSZ-GE35VA

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #5

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Цитат Първоначално публикувано от zvqara Виж публикацията
    този MSZ-GE35VA
    За съжаление бюджета ми е 1400 лева

  7. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #6

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    По вашият въпрос вече писах(поне така мисля). В рамките на този бюджет или това мицубиши или някой от предложените от мен шарпове, които са малко по-мощни.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #7

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Да така е, за което съм много благодарен. Само исках да те попитам няма ли да е по-добре да купя SRK/SRC 35ZJP-S, защото ти ми предложи SRK/SRC 25ZJP-S. Ще бъда много благодарен, ако ме посъветваш

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #8

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    По-добре ще е, но аз строго съм се съобразил с посочения бюджет.Разликата между двата мисля е +500 вата в режим отопление.


    Ако това помещение не е спалня и не се спи в него, дори шарповете може да са по подходящи за помещението.Разбира се мицубишитата ще са по-тихи.

    За съжаление в рамките на зададеният бюджет няма вече други марки и модели климатици които да са по мощни от тези(-например фуджицу 12 LDC).Останалите са китайски марки.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #9

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Благодаря много за помоща. Значи последно реших да си взема Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S. Като го купя и го монтират ще се похваля и ще споделя впечатления. Благодаря още веднъж за помоща.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #10

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Здравейте на всички
    Вече имам монтиран Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-SПървите ми впечатления са, че вътрешното тяло е изключително тихо. Това не важи за външното. От време на време се чува някакво бръмчене. Понеже до сега не съм имал климатик и да попитам това нормално ли е?Не е силно и непрекъснато. А за монтажа забравих да напиша, че също съм много доволен. Момчетата работеха много чисто и за около час и половина свършиха с монтажа. Ако някой се интересува за фирмата и повече инфо може да ми пише

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #11

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    когато се изфорсира компресора нормално да се чува ,друг е въпроса в това топло време защо би се наложило да се форсира ..

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #12

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Бръмченето от външното тяло чува ли се вътре?

    НЕ знам дали МХ този модел работят външното тяло и компресора като фуджицу.Ако работят като тях е нормално, ако не -не е.
    Този пост е редактиран от justify; 01-11-13 в 10:18. Причина: Поправка на граматически грешки.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    19
    #13

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Вечер в Горна баня си става студеноОт вътрешното тяло не се чува нищо, изключително тихо е. Шума е само от външното тяло и този шум не се чува вътре. Само като излезна на терасата. И не е много силен.

    - - - - - - - - - -

    Сега установих, че като го натисна от страни климатика там където влизат тръбите и той спира да издава този шум. Дали може нещо да не е нивелиран правилно?
    Този пост е редактиран от Macabre; 21-10-13 в 21:32.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    71
    #14

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Би трябвало външното тяло да е доста тихо ... по принцип. Провери дали е добре наместен страничния капак на крановете.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    99
    #15

    Отговор: Mitsubishi Heavy Industries SRK/SRC 35ZJP-S

    Колега сподели нещо относно отоплителния режим на машината ти.Топли ли добре, струята на въздуха достатъчно топла ли е.По отношение на монтажа кажи на какво разстояние от тавана ти го монтираха (см) .Аз съм на път да си взема 25-цата, защото помещението ми е по-малко. а имах проблеми с един друг климатик който беше монтиран почти до тавана. И като цяло сподели малко по-подробни впечатления , защото беше много скромен откъм коментар

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VE vs Mitsubishi Heavy Industries SRK25ZMX-S~SRC25ZMX-S Diamond
    От m_dikov във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 77
    Последно: 16-08-17, 07:47
  2. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  3. MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES SRF/SRC 50 ZJX-S или DAIKIN FVXS50F/RXS50G - подов климатик
    От George Achov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 21
    Последно: 24-01-13, 10:52
  4. MITSUBISHI Heavy SRK/SRC 35ZJP-S ili Mitsubishi Electric MSZ-GE35VA/MUZ-GE35VA
    От injenercheto във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 3
    Последно: 19-12-12, 20:02
  5. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе