Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

Mitsubishi MSZ-Z25P

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #16

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    в интерес на истината много рядко ,но и бройките К2У са в пъти по малко от новите на 220 волта ..

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #17

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Ми защото пазара не го изисква. Както примерно авто къщите не дават 200 000 км гаранция за двигателя на упортебяван Мерцедес.
    Ако някой започне да дава 10-годишна гаранция за нови клими, вероятно и търговците на К2У ще реагират.

    П.С. Да... и "Стига глупости!" (както се казва по рекламите)
    Малко офтопик
    Самсунг в щатите дават 7 години пълна и 10 на компресора за същите машини, които се предлагат и тук (тук дават 2 към 5, при по-скъпите битови 2 към 10). Напълно си прав, че тези неща се определят от пазара.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #18

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    в интерес на истината много рядко ,но и бройките К2У са в пъти по малко от новите на 220 волта ..
    Добре. Виждам,че сте наясно с тази климатична техника. Вие бихте ли си закупил К2У на 9-10 години на цена приблизително 1/3 от цената на нов върхов клас климатизатор?

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #19

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    не .. всичките ми машини са нови макар и не върхови модели .. така съм си преценил по редица причини ,не ми трябват плазми и аспирации предпочитам да знам че 10г тая машина ще работи и ще си върши работата ,освен това жилището ми е ново и не върви да сложа една пожълтяла/пребоядисана машина вътре аз самия не съм толкова претенциозен ама жената дума не дава да се обели за втора ръка

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #20

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    И другото което е,че тези 20 реда с параметри на 10г.климатици дето ги пишете отдавна не са същите параметри ,ама Българина обича да бъде излъган иначе нещо няма да е наред(същото е и с колите втора ръка).Имам и нови клими и втора радост и знам как се чуват вътре едните и другите,и кои са ми правили проблеми точно когато не трябва.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #21

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    Аз не разбирам, защо всички асоциират 100V и 200V машини с К2У? За любителите на непреводими пиктограми и "върхови" копове се продават и чисто нови такива. Ми, купувайте!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #22

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    А аз не разбирам защо на горепосочения модел Мицубиши при включване на плазмения филтър+аспирация при неработещ компресор се включва и перката на топлообменника. Каква роля играе обдухването но топлообменника за въпросната функция и дали това е нормално?

  10. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #23

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    Ако си се решил купувай смело. Тошибата от подписа ми е на 15+ години купена преди 2 и си върши работата по предназначение перфектно и да изръсих се над 1000 лв за К2У.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #24

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    Относно климатиците на Тошиба нещата са ми ясни - имам такъв и ми работи много добре. Въпроса ми е за посочения модел на Мицубиши и ако някой може да посочи приблизителния минимум преди да изключва компресора, защото е за малко помещение.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #25

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    вземи си марка от която си доволен ,че експериментите с климатици особено в спалня са много досадни ..

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #26

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    помещението не е спалня, а кухня. За момента не се намират читави Тошиби 22-ка./или са много възрастни/. А на този модел на Мицубиши аспирацията и плазмения филтър работят добре.Все още се надявам някой да има реална информация за минимума и да сподели.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #27

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    ZW228 под 300вата консумация не може да падне.При всяко включване и изключване се чуват клапите, които се движат нагоре надолу и за спалня е кофти вариант. Топ модел на марката за 2008а година. С две думи нищо общо с данните на хартия.

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #28

    Отговор: Mitsubishi MSZ-Z25P

    Е, клапите на този модел не са шумни, но не е това въпроса.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. MITSUBISHI Heavy SRK/SRC 25 ZGX-S или Mitsubishi Electric MSZ-GV251?
    От bgt123 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 11
    Последно: 06-06-23, 20:10
  2. HELP !!! Mitsubishi Heavy SRK20 ZJX-S или Mitsubishi MSZ GV222
    От Hary071 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 34
    Последно: 16-11-13, 14:13
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 17:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 09:21
  5. Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy или Fujitsu
    От valmon във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 8
    Последно: 26-10-07, 16:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе