Резултати от 1 до 6 от общо 6

Mitsubishi SV257-W - не духа топло след дефрост.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    115
    #1

    Mitsubishi SV257-W - не духа топло след дефрост.

    Взеха да ми правят номера климите тази зима
    Този си го ползвам в работилничката, пускам го като съм там само. От оня ден забелязах че след като направи дефрост не почва да духа топло. Отивам до външното - бръмчи компресора, духа перката като че ли студено. Вътре - духа като че ли студено. Не съм мерил градуси.
    Преди малко го пуснах пак да видя - духа си топло няколко часа, обскрежи малко, пусна си дефрост, изтече, пусна перката - подсуши питата почна да духа вътре но отново хладно.
    Ресет от тока, от дистанционното - не помогнаха.
    Когато почне така да духа хладно след дефрост спиране и пускане го връщат в режим до следващия дефрост. Или като мина с дистанционното през студено - топло.
    Какво иска?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #2

    Отговор: Mitsubishi SV257-W - не духа топло след дефрост.

    Може нов четитрипътен вентил да иска евентуално, ама му извикай доктор да го види.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    73
    #3

    Отговор: Mitsubishi SV257-W - не духа топло след дефрост.

    Цитат Първоначално публикувано от milenjs Виж публикацията
    Взеха да ми правят номера климите тази зима
    Този си го ползвам в работилничката, пускам го като съм там само. От оня ден забелязах че след като направи дефрост не почва да духа топло. Отивам до външното - бръмчи компресора, духа перката като че ли студено. Вътре - духа като че ли студено. Не съм мерил градуси.
    Преди малко го пуснах пак да видя - духа си топло няколко часа, обскрежи малко, пусна си дефрост, изтече, пусна перката - подсуши питата почна да духа вътре но отново хладно.
    Ресет от тока, от дистанционното - не помогнаха.
    Когато почне така да духа хладно след дефрост спиране и пускане го връщат в режим до следващия дефрост. Или като мина с дистанционното през студено - топло.
    Какво иска?

    Имам същия проблем с подов Дайкин и техника от Атаро ми каза,че е четирипътен винтил и чакам да го сменят.
    Лекувах го,като му обръщах режимите- от топло на студено и после пак на топло(като тебе),но ги сменям при изключена клима( по негов съвет) и се оправя до следващия дефрост.

  5. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #4

    Отговор: Mitsubishi SV257-W - не духа топло след дефрост.

    Цитат Първоначално публикувано от nqkoi Виж публикацията
    Имам същия проблем с подов Дайкин и техника от Атаро ми каза,че е четирипътен винтил и чакам да го сменят.
    Лекувах го,като му обръщах режимите- от топло на студено и после пак на топло(като тебе),но ги сменям при изключена клима( по негов съвет) и се оправя до следващия дефрост.
    Nqkoi, климатикът не е ли чисто нов? Може и да бъркам, разбира се!

    Изпратено от моят MI 4LTE с помощта на Tapatalk

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    73
    #5

    Отговор: Mitsubishi SV257-W - не духа топло след дефрост.

    Да,чисто нов е ,но не пречи да е дефектна бройка-както беше и предния ми Дайкин(заводски дефект). Сега чакам да го сменят,че....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    115
    #6

    Отговор: Mitsubishi SV257-W - не духа топло след дефрост.

    А на някой да му се намира сервизно за външното тяло за да видя какъв е номера на четирипътника. Ровя из нета ама понеже япопнец и не се справям нещо

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Mitsubishi MSZ-V255 - след 30-40 минути духа хладно!?
    От djany_111 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 24-01-10, 21:35
  2. Panasonic CS/CU-E12DKE - не духа топло
    От koshera във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 74
    Последно: 16-07-09, 01:19
  3. Osaka CH-12-DJ - не духа въобще топло
    От mantaman във форум Климатици Osaka
    Отговори: 3
    Последно: 14-12-08, 12:15
  4. Daikin F223TX-C - не духа топло
    От vasil770216 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 6
    Последно: 23-01-08, 14:06
  5. Отговори: 27
    Последно: 16-12-07, 23:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе