Резултати от 1 до 10 от общо 10
Like Tree4Одобрявам
  • 1 Post By milanov
  • 1 Post By dodo_pv
  • 2 Post By SPSt

Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    3
    #1

    Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Здравейте, видях че някои собственици на въпросният климатик се оплакват от неадекватност на климатика в режим на вентилатора "авто" и реших да споделя мойте впечатления. Според мен ( това е лично мое мнение ) проблема е в некоректното отчитане на темепературата на въздуха около вътрешното тяло. Проблема при мен го реших с прахоуловител, който съм насочил да духа във климатика и получавам една прекрасна циркулация на въздуха в помещението и климатика си работи нормално на режим на вентилатора "авто" . Има нещо фундаментално сбъркано в този климатик ,не знма какво е, но за сега това ми върши работа

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #2

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Здравей,
    и аз се "боря" от ноември с това, направих егати проучването докато стигна до този модел , но така и не попаднах предварително на дискутираното в този форум
    Дори вчера спорихме с Татко ми, който има предходния модел от който имам адски добри впечатления (FD25VA), че неговия цяла зима е на отопление - режим Авто / Quiet и 23 градуса, и си държи близки без да се чува и сам си регулира при по- висока или по- ниска външна, колко и какво да върти за да държи ... само при -5 и надолу постоянна, му задава 25 или 26 за да си държи автоматичния пак комфортните градуси. Това същото, на FH35VE който е в къщи, е непосилно. на автоматичен и при ниски външни, дали на 23 или на 26, температурата в помещението си пада драстично - до 18 градуса дори. Е, няма климатик който да съм виждал, който има мощност и запас да се справи с градусите, НО който при зададени 23 или 26 да си мързелува а в помещението да стои 18 ?!?!?

    Иначе колега, що за устройство е тази прахова духалка И като работи, няма ли консумация на ток която компенсира икономията която климатика трябва да реализира?

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Цитат Първоначално публикувано от yasmania Виж публикацията
    Иначе колега, що за устройство е тази прахова духалка И като работи, няма ли консумация на ток която компенсира икономията която климатика трябва да реализира?
    Максималната и консумация е 84W , но тогава е доста шумна На този режим на който я ползвам мисля че беше около 20W. За мен това е единсвенното решение. Другото е друг климатик :D ... бе меркантилен свят :D

  5. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #4

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    А опиши схемата как става ,че ми стана интересно с тази рационализация .При възможност може и снимки.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #5

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    С две думи FH35VE когато е на "авто вентилатор" си намалява много турбината и започва сам себе си да грее, а стаята започва да изстива? Правилно ли съм разбрал или е друго нещо?
    thecrowww одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #6

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Заспива!
    Alexi одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #7

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Миланов ,и той отпада .. остава ти кюмбето

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #8

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    Миланов ,и той отпада .. остава ти кюмбето
    Няма как да ви вържа за 6-цата. Ще избягате. Да я послушате малко. Сега баш работи най-добре. През денят е топло, а вечер -2...-4. Тъкмо си се унесъл и към 2часа посред нощ почва on/off и фиу-фиу турбината на форсаж на всяко включване.

  11. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #9

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Отваряй врати, прозорци-това е спасението от он/офф-а. Или се свържи с Додо-него го сърби една сума в джоба.
    dodo_pv и Mega харесват това.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #10

    Отговор: Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE проблем с автоматичния режим на вентилатора и неговото решение.

    Мда стискайте си ръцете може и бартерче за Етерийката му

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик Mitsubishi Electric MSZ FH35VE / MUZ FH35VE добър избор ли е за стая 55м3
    От thecrowww във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 1
    Последно: 11-01-17, 06:28
  2. MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE - Настройки
    От marinov1987 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 20
    Последно: 07-01-17, 20:00
  3. Климатик Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ Zubadan и MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ Zubadan
    От jorkata49 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 49
    Последно: 11-12-15, 22:40
  4. MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ (Zubadan) или MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VE
    От kalin_sb във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 39
    Последно: 10-02-15, 15:23
  5. Монтаж на Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE
    От iheg във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 15
    Последно: 19-10-13, 12:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе