Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 31

Мнение за OSAKA CH-12-SME

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,760
    #16

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Послушай Вальо, по добре 12LEC или 12LKC...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #17

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    От това Хитачи тази година имам продадени към 30бр и поне още толкова миналата бих казал че до сега нямам оплакване да не говорим за датчици или не топлене. С тоя Панасоник или Даикин ще си бъдеш все на студено. Ето обърни се тук http://www.acton.bg/ към вносителя и си го купи от тях Хитачито
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 23-12-12 в 17:45.

  4. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #18

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME


  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #19

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Ще заложа на дайкина все пак имам същия модел само, че FTXN50L!
    Яд ме е, че се поддадох като кифла да ме омагьоса онзи дрисльо от магазина!
    FTXN50L се представи чудесно на -15г тази зима, с лекота топли над 40км2 с две външни стени и два прозореца!!!!!

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #20

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Само аз ли не разбрах целта на пост-а ти? Дойде да искаш съвет или да получиш кураж за скока от "осмия етаж"?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #21

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Само аз ли не разбрах целта на пост-а ти? Дойде да искаш съвет или да получиш кураж за скока от "осмия етаж"?
    Защо бе колега, какво толкова съм казал, пичовете ми предлагат модел който надхвърля бюджета със 200лв, хитачито дали има проблем или няма с датчика не знам, така каза продавача, защо да ме лъже, свалили ги от продажба до като се отстрани проблема с тях, фуджитсуто е по скъпо, за дайкина имам поглед от по големия му брат и за това ще заложа на него, кажи ми сега какво странно и чудато има в поста ми!!!!!

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #22

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Аз не видях някъде да си написал бюджет? Едва ли можем да гадаем. Пък не си дал цени и на машините, които ти предлагат?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #23

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Аз не видях някъде да си написал бюджет? Едва ли можем да гадаем. Пък не си дал цени и на машините, които ти предлагат?
    Нали уж разбираш от климатици, как така не знаеш цените на моделите, които се предлагат от колегите във форума и магазинната мрежа!!!!!

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #24

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    ... Всъщност, сега като се замисля не съм прав. Избрал най-добрата машина, както и фирмата. Мисля, че ще ти паснат идеално и ще си доволен. Весела Коледа.

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #25

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Ние ти казваме защото имаме опит и сме монтирали стотици бройки от различни марки и модели. Това за Хитачито има вариант да са ти казал така защото го нямат налично или просто печалбата при Даикина е по голяма което е по вероятно.
    Всъштност каква е сумата за покупка на климатик с монтажа която сте отделили?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #26

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Нито съм привърженик на фирма вимакс нито имам нещо общо с тях освен, че съм техен клиент, първия дайкин който инсталираха момчета, беше монтиран по всички правила и тънкости които сте писали във форума, фирмата е голяма със страшно много клиенти, онзи ден аз докато си избирах климатик и се консултирах с продавача, жалката фирма според MEGA направи за 1час оборот за близо 5000хил лв заедно с моята покупка, това се случва в събота почивен пред празничен ден, относно хитачито което и на мен ми харесва като характеристики и външен вид както и тегло на външно тяло 35кг и 9кг за вътрешно, няма да повтарям какво ми каза онзи, в четвъртък съм във фирмата да разменя този панасоник който закупих, за нещо друго което ще ми свърши работа, ще говоря ако трябва с някой от шефовете относно това хитачи, дали има проблем или нещо се ебава човечето продавач, което по принцип работи в друг офис на фирмата, а в този офис е по заместване на колега, с който съм говорил преди за първата ми поръчка от фирмата и мисля е по компетентен от този!!!!!
    Цените може да ги видите на сайта на фирма VIMAX, общо взето цените и промоциите са идентични за всички фирми в страната!!!!!
    Поздрави!!!!!
    Този пост е редактиран от doaiena; 24-12-12 в 11:32.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #27

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    ftxn35l.JPG35FH6.JPGYE12MKX.JPGvelev-YE12MKX.JPG
    Виж в техническите данни дадени от Вимакс и в моя сайт как при тях не е дадено че климатика е до -5градуса. И сравни топлоодаването на Даикина с това на Хитачито и ще разбереш че даикина е с параметрите на Хитачи 25HF6.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 24-12-12 в 14:11.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #28

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Консултанта не ме е лъгал за температурните работни граници на панасоника, каза ми, че този модел е тестван и се е доказал на много ниски температури, нищо, че пишело до -5градуса, въпреки всичко аз исках да взема дайкина, но продавача ми каза, че ще направя грешка, панасоника бил железен доказал се климатик, вечерта като се прибрах и седнах да прочета във форума за климатика, попаднах на една две теми, които по скоро бяха негативни от колкото позитивни, едната беше за един луд пич който си разглобяваше машинката и местеше и променяше характеристиките на датчиците и все нещо не му харесваше, тази и още една тема ме стреснаха, затова залагам на дайкина, защото както казах имам по големия брат, Велев не се съмнявам ни най малко във твоята компетентност или на някой друг от монтажници и продавачи на климатична техника във форума, лично твоето мнение за панасоника какво е!!!!!

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #29

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME



    Ами то напоследък доста луди "се нароиха" в този форум и всеки си има номер , ама какво да правим-опитваме се да им помогнем, а те ти обясняват колко си тъп...

    Весели празници на всички(луди и нормални) направили правилен или неправилен избор на марка и модел климатик, на тези които студуват въпреки че са похарчили "една камара пари" за климатик и на такива които не са похарчили толкова пари за климатик, но пък климатика им топли ...

    Да сме живи и здрави всички и нашите близки също

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #30

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Моето мнение за този панасоник YE12MKX е лошо още повече че имам клиент който като тебе не ме послуша и минала зима ми пилеше на телефон по 10минути. Ако държиш на Панасоник еи този си вземи http://www.klimatici-pleven.com/E12NKE-3.html
    Аз вече мисля че няма какво да кажа в тази тема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Osaka CH-12-CN
    От petkirov във форум Климатици Osaka
    Отговори: 17
    Последно: 12-08-13, 15:10
  2. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  3. Osaka CH-09 LBP
    От mury във форум Климатици Osaka
    Отговори: 2
    Последно: 11-03-12, 14:41
  4. OSAKA CH-09-JL
    От paralichko във форум Климатици Osaka
    Отговори: 10
    Последно: 29-07-09, 15:55
  5. DVD Osaka VDS-111
    От hunt3r във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-08, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе