Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

Мнение за OSAKA CH-12-SME

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #1

    Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Някой имали наблюдение върху тази машинка, интересуваме за отопление на помещение около 14/16кв южно изложение, пише, че е до -20г външна температура, до колкото разбрах старите конвенктционални осаки на фреон р22 са били железни машинки, може ли някой да сподели впечатление за тази машина, не ми трябва инверторен климатик за тази стая, защото нямам намерение да работи постоянно ще се пуска само през нощта!!!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #2

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Аз нямам наблюдения върху модела, ама гледам, че на входа при +7° на отопление няма 1kW. Характеристики на 9-ка за не повече от 9m².

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #3

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Или Midea MSR - 12HRN1 R17/R24
    Този пост е редактиран от doaiena; 22-12-12 в 09:58.

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #4

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    .............или по-добре духалка щом ще се ползва само вечер или си купи КЛИМАТИК.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #5

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    .............или по-добре духалка щом ще се ползва само вечер или си купи КЛИМАТИК.
    Аз климатик имам, знам много добре какво да взема, но излишни пари нямам за хубав климатик, а относно духалката това предполагам се шегуваш и най скапания климатик ще е по добре от духалка с консумация 2kw час, сега сериозно ако някой има да каже нещо което би ми помогнало ще бъде добре!!!!!

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #6

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    не се шегувам изобщо.щом ще го ползваш малко време е излишно да се охарчваш.

  8.  
     
  9. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #7

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Ами наи добре си вземи осаката и тъкмо да кажещ как е в студа. Тука едвали някои от колегите които са в форума монтират осака. А и ползватели те им намаля и са на изчезване.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #8

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    К'во и да сложиш все ще изплющи след 2-3 зими, така че е без значение...

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #9

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    И аз съм на мнението на DUNDURMA пари на вятъра за скапан климатик. Като постудуваш една две зими ще си купиш свестен. Убеден съм в това защото тия дни имах клиентка която се мъчи с едно Нео две години. Сега си взе едно Хитачи 25FH6 и е супер доволна дори се замислила да смени и Хаера.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #10

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    В крайна сметка взех този Panasonic CS/CU-YE12MKX още не е инсталиран, продавача ме обеди, че бил по добрия избор от Daikin FTXN35L, след проверка във форума видях, че са по скоро негативни отзивите от колкото позитивни, въпреки, че дават до -5г на Panasonica продавача ме обеди, че е по добър от Daikina, всъщност аз имам по големия брат на Daikin FTXN35L това е FTXN50L от който съм доволен, все още не е късно да разменя климатиците, какво ще ме посъветвате!!!!!

  13. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #11

    Re: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Дайкина е с по-слаби характеристики от орязаният Panasonic. Не каза нищо за топлозагубите на помещението, ама вече е късно. Или ще или няма да върши работа. Ако не става не изтървай седемте работни дни да го върнеш без обяснения, по-рано по-добре.
    Този пост е редактиран от valen1; 23-12-12 в 06:56.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #12

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Искам да споделя и ако искайте ме оплювайте.Имам осака ,купувана е далечната 2002 г.Модела е kfr 34 gw с тегло на външното тяло 47 кг.Е ади де,чакам я да умре отдавна ама неще и тва е.Никога не съм я видял обледена нито съм я бутал,викам докато изкара ама на вече 11годинки.Мърка си и така незнам докога,иначе имам и друга на 2години за изхвърляне.Та това е при мен де,иначе съм на стендбай за 12лт на фуджицо.май само то е 40 кила външното сега,хайде със здраве)

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #13

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Скоро няма да умре, това е модел на ГРЕЕ.

  17. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #14

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Цитат Първоначално публикувано от doaiena Виж публикацията
    В крайна сметка взех този Panasonic CS/CU-YE12MKX още не е инсталиран, продавача ме обеди, че бил по добрия избор от Daikin FTXN35L, след проверка във форума видях, че са по скоро негативни отзивите от колкото позитивни, въпреки, че дават до -5г на Panasonica продавача ме обеди, че е по добър от Daikina, всъщност аз имам по големия брат на Daikin FTXN35L това е FTXN50L от който съм доволен, все още не е късно да разменя климатиците, какво ще ме посъветвате!!!!!
    По добре се откажи навреме и не го монтирай този Панасоник нищо не топли тва чудо. За същите пари по добре вземи Хитачи RAS-35FH6 или добави още малко и вземи General-Fujitsu 12LEC. ако се намира може и 12LKC.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #15

    Отговор: Мнение за OSAKA CH-12-SME

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    По добре се откажи навреме и не го монтирай този Панасоник нищо не топли тва чудо. За същите пари по добре вземи Хитачи RAS-35FH6 или добави още малко и вземи General-Fujitsu 12LEC. ако се намира може и 12LKC.
    Бях се насочил точно към това Хитачи, но продавача ми каза, че имало някакъв дефект с датчик и не ги монтирали, цялата партида били такива! Дали ме измами този дрисльо не знам, но започвам да се нервирам!Става въпрос за Vimax офиса на сливница!!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Osaka CH-12-CN
    От petkirov във форум Климатици Osaka
    Отговори: 17
    Последно: 12-08-13, 15:10
  2. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  3. Osaka CH-09 LBP
    От mury във форум Климатици Osaka
    Отговори: 2
    Последно: 11-03-12, 14:41
  4. OSAKA CH-09-JL
    От paralichko във форум Климатици Osaka
    Отговори: 10
    Последно: 29-07-09, 15:55
  5. DVD Osaka VDS-111
    От hunt3r във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-08, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе