Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

National CS-G28K-W - грешка H11

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    43
    #16

    Re: Климатик National CS-G28K-W




    NATIONAL CS-25FAA
    Охлаждане 2.5(0.6~3.4)kW 
    Отопление 3.6(0.6~6.1)kW 
    Разход на охлаждане 435(75~780)W 
    Разход на отопление 635(75~1,360)W 
    СОР 5,66
    Климатика е със страхотна характеристика, ако е и читав, направил си добър избор. Фирмата от която го купуваш за мен лично е една от най-коректните в бизнеса с японски клими.
    Ако ти трябва повече ще чакаш да мине Коледа.


    Днес ми го монтираха на вътрешното тяло пише National CS-H25FEA,горните дани дали отговарят.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #17

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    Miroslav66 модела пак е от 2001 година, и модела се различава. Ще видя дали имам нещо за този модел, ти можеш да напишеш това което пише на етикета разбира се без йероглифите само цифрите.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    43
    #18

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    Цитат Първоначално публикувано от blue1
    Miroslav66 модела пак е от 2001 година, и модела се различава. Ще видя дали имам нещо за този модел, ти можеш да напишеш това което пише на етикета разбира се без йероглифите само цифрите.
    Здравей,испратих ти снимки на пощата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    17
    #19

    Климатик National CS-G25 Р

    Интересува ме информация за този климатик и някой може ли да ми каже какви са му характеристиките, както и дали мога да си намеря отнякъде информация за дистанционното на български или английски език.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #20

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    hellenlaw в темата за втора ръка клими съм ти писал. За Национал имам превод на всички модели дистанционни само трябва да уточним модела.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    17
    #21

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    Климатикът ми е National, модел CS-G25R - W.Blue 1 - видях сайта, който ми изпрати в темата за климатици втора ръка, но това дистанционно не е като моето.Освен това всичко там ми излиза на кутийки

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #22

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    hellenlaw по принцип това е дистанционното за този модел, но може да са ти дали за друг, което не е голяма беда защото на оригиналното дистанционно няма бутон за филтъра, нищо не казваш за зеленият бутон? Национал имат няколко модела дистанционни които са сходни, за да ти изпратя превод на твоето трябва да знам кои модел е точно. Ако можеш снимай го и го прати на ел. ми поща.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    10
    #23

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    След сериозния тест включващ температури до -22 градуса и гъсти мъгли споделям, че Климатик National CS-G28K-W се справя отлично.
    За пълна представа на тези, които ги интересува апартамента ми е 43 квадрата север-запад две стаички и бокс с 60 процента външни стени, вътрешна изолация на северната стена в едната стая, огромен грозен прозорец на запад със стара дограма, остъклена с алуминиева дограма тераса вътрешно ледясала в големите студове и отворена постоянно врата кум коридора, банята и бокса и никакъв слънчев лъч резултата е следния:
    -всяка нощ вклчен бойлер, пералня от време на време, компютър, телевизор, осветление и хладилник с фризер за времето от 02.11 до 09.01.2008 г. са изразходвани 490 Кв/ч дневна и 450 Кв/ч нощна ел. енергия на обща стойност 122.97 лв. за двата месеца;
    -при зададена температура 21 градуса си поддържа в най отдалечената част на стаята на височина 1.5 м. 20 градуса като само на моменти пада до 18 градуса:
    -в другата стая се поддържат 14-15 градуса от топлината проникнала по един или друг начин и от обдуханата от климатика междинна стена на която е монтирано вътрешното тяло (само на жената и е малко студено докато си легне но е скрънза и се примирява за да се кефи на сметките ;
    -размръзява перфектно дори и в най-тежкото мъгливо и много-студено време направо исушава питата, а под него тече вода;
    -безшумен е и нямам проблеми с кумшиите, като съседа който купи два самсунга трупащи лед и бръмчащи ужасно;

    Това е инфото което се чуствам отговорен да дам за тези които се лутат като мен преди зимата.
    И дай боже да работи безпроблемно и за напред.


    п.с. При спиране на тока или токов удар се губи връзката м/у вътр. и външ. тяло "грешка Н-11" но с повторно включване всичко е на ред.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #24

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    Цитат Първоначално публикувано от mmsr
    След сериозния тест включващ температури до -22 градуса и гъсти мъгли споделям, че Климатик National CS-G28K-W се справя отлично.
    За пълна представа на тези, които ги интересува апартамента ми е 43 квадрата север-запад две стаички и бокс с 60 процента външни стени, вътрешна изолация на северната стена в едната стая, огромен грозен прозорец на запад със стара дограма, остъклена с алуминиева дограма тераса вътрешно ледясала в големите студове и отворена постоянно врата кум коридора, банята и бокса и никакъв слънчев лъч резултата е следния:
    -всяка нощ вклчен бойлер, пералня от време на време, компютър, телевизор, осветление и хладилник с фризер за времето от 02.11 до 09.01.2008 г. са изразходвани 490 Кв/ч дневна и 450 Кв/ч нощна ел. енергия на обща стойност 122.97 лв. за двата месеца;
    -при зададена температура 21 градуса си поддържа в най отдалечената част на стаята на височина 1.5 м. 20 градуса като само на моменти пада до 18 градуса:
    -в другата стая се поддържат 14-15 градуса от топлината проникнала по един или друг начин и от обдуханата от климатика междинна стена на която е монтирано вътрешното тяло (само на жената и е малко студено докато си легне но е скрънза и се примирява за да се кефи на сметките ;
    -размръзява перфектно дори и в най-тежкото мъгливо и много-студено време направо исушава питата, а под него тече вода;
    -безшумен е и нямам проблеми с кумшиите, като съседа който купи два самсунга трупащи лед и бръмчащи ужасно;

    Това е инфото което се чуствам отговорен да дам за тези които се лутат като мен преди зимата.
    И дай боже да работи безпроблемно и за напред.


    п.с. При спиране на тока или токов удар се губи връзката м/у вътр. и външ. тяло "грешка Н-11" но с повторно включване всичко е на ред.
    Мацушита си е истинска работа ,това е една добра фирма, да ти е честит и дано да си го ползуваш дълги години!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    108
    #25

    Re: Климатик National CS-G28K-W

    Здравейте на всички гледам че тук се обсъжда тази машина national CS-G28K-W та ще ставам собственник на national CS-G25K-W ако някой може да помогне със кaквато и да е информация щото нищо не намирам ще съм много благодарен а тези характеристики на 28 дали са същите като на 25 ?????????????

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. National CS-G28V-W
    От valyo83 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 17
    Последно: 10-11-12, 21:57
  2. грешка Е471, самсунг AQV12VBA грешка Е471??
    От blajoblajo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 10-02-11, 14:26
  3. Проблем с дистанционно на National CS-G28K-W.......
    От Crank във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 0
    Последно: 04-12-10, 17:12
  4. National CS-G28K
    От TPAKTOPUCTA във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 7
    Последно: 07-09-10, 19:52
  5. National CS-G28K-W - превод на надписите по фронт панела
    От Crank във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 09-05-09, 09:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе