Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 19 от общо 19

взаимозаменяемост на филтрите?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #16

    Re:взаимозаменяемост на филтрите?

    Може би е моя грешката, но аз не разбрах, че филтрите за двата модела от от първия пост са взаимозаменяеми. Затова и не се свързах с Climamarket. Благодаря за отзивчивостта и предложението да ми ги изпратите като подарък и ще попълня заявката, но ще заплатя както стоността на доставката така и тази на филтрите.
    Поздрави!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #17

    Re:взаимозаменяемост на филтрите?

    Ето, проблемът ми (който някой сигурно счита за гевезелък) е решен. Хиляди благодарности на колегата ви Climamarket, който удържа на обещанието си и въпреки уверението ми да си заплатя филтрите ми изпрати два абсолютно безплатно. Не зная от каква машина точно са взети, но са точно това, което исках. Като размери съответстват напълно на оригиналните за моя климатик, като единствено искаха малко доработка при долните "чопчета", които леко се разминаваха по местоположение в сравнение с тези на моя 12JKX. Сега вече съм съм напълно доволен от своя Panasonic (с ясното съзнание, че не е особено добър модел), но начина му на работа дори ми допада малко повече от този на другия ми климатик - подов Dajkin 25-ца. Още веднъж искам да изкажа своите благодарности на Climamarket.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #18

    Re:взаимозаменяемост на филтрите?

    Ами като не е добър модел да ти го сменим с по-добър...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    93
    #19

    Re:взаимозаменяемост на филтрите?

    Е то винаги има нещо което е по-добро от друго. Важното за мен е, че съм доволен като цяло от машинката. Често влиза в режим на работа on-off, и оттам и по-високата консумация, но ме достраша да сложа 9-тка. Ако се наложи обаче да го сменям мисля, че знам кого да питам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Фреони и компресорни масла- характеристики, приложение, взаимозаменяемост...
    От justify във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 42
    Последно: 19-04-21, 18:27
  2. Отговори: 22
    Последно: 31-12-11, 20:36
  3. Подновяване филтрите на климатика
    От marian1 във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 7
    Последно: 30-12-10, 09:44
  4. Midea MSG-12HRDN1 - проблем с филтрите
    От harpbg във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 30-08-10, 09:38
  5. Отговори: 7
    Последно: 26-10-05, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе