Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 31

Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #16

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Има три варианта - пращаш стария за части и получаваш нов E12LKE с доплащане 1000 лева или пак пращаш стария и ти сменяме компресора с гаранция две години (но само върху компресора) с оригинален за 500 лева
    третия вариант - пращаш стария и нищо му няма и се набутваш само с транспорта...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    71
    #17

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    цена: 1449 лв.


    Цената е с включен ДДС 20%.
    Изтегли каталог за категорията.
    COP: 4.17


    1449-1000>>>>449лв.
    Доста за повреден климатик.

    справка тук

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #18

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Здравейте
    Днес ми се обади Техника и каза ,че ще стане срещу 300лв. + 100лв. за фреон всичко 400лв
    Проблема е ПРУЖИНАТА НА КОМПРЕСОРА както ми казахте (благодаря за което )
    Въпроса ми е да го правя ли или да си купя друг?
    Например този FUJI ELECTRIC RSG-12LECA за 1100лв.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #19

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Ремонта си струва. Поне аз не съм чул някой да му се е прецакал вече ремонтирания компресор. Дано си случил на читав техник.

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #20

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Кърпена работа.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #21

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Кърпена работа.
    Вече 4 години си кара с кръпката и не дава никакви индикации за разваляне/разпаряне. Защо да се набутва човека, като се ремонтират успешно??

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #22

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Абсолютна не истина защото тази серия няма 4 години откакто почнаха да чупят компресорите.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #23

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Колега Велев, не съм визирал конкретния модел, но ако настояваш ще изровя моделите със сменени счупени пружини, които си работят вече 4 години след ремонта. На панасониците много често им се чупят пружините, не ли странно?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    36
    #24

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Цитат Първоначално публикувано от bat.zdravo
    Здравейте
    Днес ми се обади Техника и каза ,че ще стане срещу 300лв. + 100лв. за фреон всичко 400лв
    Проблема е ПРУЖИНАТА НА КОМПРЕСОРА както ми казахте (благодаря за което )
    Въпроса ми е да го правя ли или да си купя друг?
    Например този FUJI ELECTRIC RSG-12LECA за 1100лв.
    Интересна работа , Доколкото знам и доколкото са минали през ръцете ми ПАНАСОНИК Е-12CKP- ВСИЧКИ ДО ЕДИН СА СЪС СКРОЛОВИ КОМПРЕСОРИ, ТА ТЕ НЯМАТ АБСОЛЮТНО НИКАКВИ ПРУЖИНКИ ВЪТРЕ. И ако някой си е направил труда да прочете горния ми пост, ще разбере къде е тония проблем на въпросния компресор. А за ремнота дали си струва всичко зависи от майстора как ще го направи, а ремонта на този компресор не "една проста смяна на пружинка", което за мен е рутинна работа.
    И тоя твоя майстор е егати кожодера за смяна на една пружинка, която я няма в твоя компресор 400 лв . Аз даже с пътните от пловдив и обратно и с ремонта на компреосора не бих ти взел повече от 250-300, ама какво да се прави икономика.

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #25

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Абсолютна не истина защото тази серия няма 4 години откакто почнаха да чупят компресорите.
    ти колко климатици си монтирал от тази серия, че знаеш кое и колко се чупи?

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #26

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Важното е добре да се оплюе нещо.... пък след това ходи го бърши и доказвай, че нямаш сестра

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    49
    #27

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Еи хора ПОМАГАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    Техника ми се обади днес и каза ,че тези компресори бил без клапан (бил по стар модел )
    Та сега съм 100лв на зад за фреон и с не работещ климатик
    Моля дайте някакви идеи ........ Какво да правя (да го забравя или да го ремонтирам - и къде )
    Някой можели да ПОМОГНЕ
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1314132660[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от georgiborisov
    Интересна работа , Доколкото знам и доколкото са минали през ръцете ми ПАНАСОНИК Е-12CKP- ВСИЧКИ ДО ЕДИН СА СЪС СКРОЛОВИ КОМПРЕСОРИ, ТА ТЕ НЯМАТ АБСОЛЮТНО НИКАКВИ ПРУЖИНКИ ВЪТРЕ. И ако някой си е направил труда да прочете горния ми пост, ще разбере къде е тония проблем на въпросния компресор. А за ремнота дали си струва всичко зависи от майстора как ще го направи, а ремонта на този компресор не "една проста смяна на пружинка", което за мен е рутинна работа.
    И тоя твоя майстор е егати кожодера за смяна на една пружинка, която я няма в твоя компресор 400 лв . Аз даже с пътните от пловдив и обратно и с ремонта на компреосора не бих ти взел повече от 250-300, ама какво да се прави икономика.



    Еи хора ПОМАГАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    Техника ми се обади днес и каза ,че тези компресори бил без клапан (бил по стар модел )
    Та сега съм 100лв на зад за фреон и с не работещ климатик
    Моля дайте някакви идеи ........ Какво да правя (да го забравя или да го ремонтирам - и къде )
    Някой можели да ПОМОГНЕ

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #28

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Ако си беше направил труда да прочетеш какво бях писал по-горе нямаше сега да пишеш помагайте с много ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ-та отзад

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #29

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Здравейте,извинявам се на колегата,че ползвам темата но понеже е от лятото реших,че вече е оправил климатика или си е купил нов.
    Моят проблем е за същият модел климатик с тази разлика,че го счупиха от глупост.Става въпрос за следното при саниране на горен етаж майсторите опускат греда и тя удря външното тяло отгоре,като заминава платката отдолу под капака,та платката в сервиз не може да се намери защото е стар модел и не може да се възтанови защото е бая поломена.Въпроса ми е има ли откъде да се намери тази платка,нова или от климатик с изгорял компресор останал за части?Ще съм благодарен на всички ,които помогнат!Точните данни на климатика:
    CS/CU-E12CKP

  18. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #30

    Re:Проблем с климатика Panasonic CS-E12CKP ПОМОГНЕТЕ

    Ето тук http://www.climamarket.bg/customer/spares.php Сигорен сам че щети помогнат попални бланката и я изпрати можеш и снимка да добавиш на самата платка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помогнете сменят ми климатика
    От fear321 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 23-01-15, 20:34
  2. Отговори: 7
    Последно: 21-01-13, 20:54
  3. Panasonic CS-E12CKP - грешка F96
    От qqto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 12
    Последно: 14-09-10, 21:39
  4. Panasonic CS-E12CKP - грешка H11
    От kapitana55 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 4
    Последно: 26-06-10, 21:07
  5. Panasonic CS/CU-E12CKP - грешка F99
    От kumba във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 53
    Последно: 21-02-10, 21:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе