national CS-40YCH2-W
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    28
    #1
    national CS-40YCH2-W
    на 100V- Японски
  2.
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #2
    Re:national CS-40YCH2-W
  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    10,308
    #3
    Re:national CS-40YCH2-W
    Ето ти и на тази машина параметрите...
    Модел: 2004~2005 година/R410А/Made in Japan/200V
    Параметри на климатизатора при 35°C външна температура (27° в помещението):
    Охлаждаща мощност: 4.0 kW (0.9 ~ 4.3), 13650 BTU (3070 ~ 14680
    Консумирана електроенергия: 1190 W (180 ~ 1340)
    COP: 3.36 (коефициент на трансформация – енергийна ефективност)
    Параметри на климатизатора при 7°С външна температура (20° в помещението):
    Отоплителна мощност: 5.0 kW (0.9 ~ 6.9), 17060 BTU (3070 ~ 23550)
    Консумирана електроенергия: 1260 W (175 ~ 1910)
    COP: 3.97 (коефициент на трансформация – енергийна ефективност)
    Параметри на климатизатора при 2°С външна температура (20° в помещението):
    Отоплителна мощност: 5.0 kW, 17060 BTU
    Консумирана електроенергия: 1690 W