Резултати от 1 до 9 от общо 9

Panasonic CS/CU-PW12GKX

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nbz
    nbz е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #1

    Panasonic CS/CU-PW12GKX

    Здравейте!

    Пуснали са на промоция (ако изобщо може да се нарече така) този климатик Panasonic CS/CU-PW12GKX. Никъде обаче не намирам отзиви, мнения и впечатления за него. Оказа се, че този модел на места го изписват като инверторен, а на други като обикновен сплит. Основната цел, поради която искам да си купя климатик е да охлажда, защото от тия жеги не се трае (изцяло южно изложение). Ще съм много благодарна, ако някой даде малко повече информация, ако има и желание може да препоръча нещо което е на прилична цена (разбирам до 800лв макс). Наясно съм с ДАЙКИН, не мисля обаче, че ще дам толкова пари само за да ми духа хладно по 2-3 часа на ден за 3 месеца в годината . Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #2

    Re:Panasonic CS/CU-PW12GKX

    W в наименотавието означава неинвертор на фреон 410А, инвертоните се бележат с Е
    това е един от нискобюджетните климатици на панасоник, който не блести с нищо като неговия събрат UW12GKX, но става за работа
    плюса при панасоник е, че има истинска БЕЗУСЛОВНА гаранция 5 години на компресора и се спазва от производителя
    ето и линк към неинверторните машини, които предлагаме просто за ориентация в цените
    http://www.climamarket.bg/?cat=9
    все пак е добре да дадеш данни за помещението, защото за тези пари може да се вземе и нещо като инвертор

  4. nbz
    nbz е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #3

    Re:Panasonic CS/CU-PW12GKX

    Здравейте, благодаря за бързия отговор. Квадратура е 25-30, като тавана е на височина 2.8м.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #4

    Re:Panasonic CS/CU-PW12GKX

    25 е едно 30 е друго при избора на климатик!!! става, но ще бъде в най-горния предел на възможностите си


  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    1
    #5

    Re:Panasonic CS/CU-PW12GKX

    Здравейте! Искам да попитам дали този климатик ще е добре за спално помещение с размери 3м на 3,5м и височина 2,8м. трябва ми за отопление за няколко часа през деня ,стаята е със сменена дограма три вътрешни стени.Благодаря предварително .

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #6

    Re:Panasonic CS/CU-PW12GKX

    по-добре климатик RE9NKX, който е доста по-тих - като става дума за спалня, и който е инвертор- т.е. доста по-икономичен. Разликата в цените не би трябвало да е голяма

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    26
    #7

    Re:Panasonic CS/CU-PW12GKX

    предложиха ми този модел за стая 13 кв.м,най-много ще го ползвам за охлаждане за 760 лв.с безплатен монтаж.Заслужава ли си парите?като търся да е тих и икономичен.
    Моля за бърз отговор.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #8

    Отговор: Panasonic CS/CU-PW12GKX

    Здравейте!
    Някой закупили си този модел климатик и дали може да сподели мнение!!!!!

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #9

    Отговор: Panasonic CS/CU-PW12GKX

    Цитат Първоначално публикувано от doaiena Виж публикацията
    Здравейте!
    Някой закупили си този модел климатик и дали може да сподели мнение!!!!!
    Аз, мога да ти кажа че климатика се справя перфектно с климатизацията на хол - 14 квадрата който няма и врата тоест затопля донякъде и цял етаж от къща (около 65 квадрата с перфектна изолация). Така че с две ръце го препоръчвам. Няма никакви екстри (само автоматичен рестарт), но е тих, с масивно външно и вътрешно тяло - перфектен бюджетен модел който си върши работата. Не съм го ползвал още в големи студове, но и това ще стане надявам се.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic CS/CU-PW12GKX или Hitachi RAS/RAC 14 GH4
    От doaiena във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 1
    Последно: 16-11-12, 21:40
  2. PANASONIC CS-XE12NKEW/CU-E12NKE-3 или PANASONIC CS-XE12MKEW/CU-E12MKE-3
    От Rangelov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 9
    Последно: 07-10-12, 19:11
  3. panasonic cs-a90ke и panasonic cu-e90ke. Къде е вярното им местонахождение?
    От lzxcvbnm във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 23
    Последно: 27-11-11, 17:00
  4. Данни за климатици PANASONIC CS/CU-PE12CKE и PANASONIC CS/CU-PE9CKE
    От dimkaraganchev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 26
    Последно: 07-03-11, 19:35
  5. Коя е по добрата плазма PANASONIC TX-P42X10E или PANASONIC TH-46PY8P?
    От tattoo777 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 21-05-09, 11:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе