Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

National 28RCX и 1 малък проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #31

    Re:National 28RCX и 1 малък проблем

    Правиш им рекламация. Свалят го и до 30 дена, ако не го направят връщат всички пари. Коя е фирмата?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    28
    #32

    Re:National 28RCX и 1 малък проблем

    Взеха си климатика, но отказаха да върнат 150 лв монтаж. Подадох жалба в КЗП и чакам.
    Фирмата е "Варна Клима"

    Бях решил 2ра ръка рециклиран, ама сега съм пак на нисък старт за избор на нова машина...

  4. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #33

    Re:National 28RCX и 1 малък проблем

    Изглежда не уцели късмета при това завъртане на рулетката и ти се падна малко по-амортизиран климатик от наличните им такива. Мисля си, че човек знаейки, че купува такъв климатик би трябвало да има по-малко претенции към работата му, а не да очаква и изисква като за чисто нов.

    Гледам в сайта им нови японски модели National 10-ки с цени 1000, 2000 лева отгоре над тази, която е платена за амортизирания.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #34

    Re:National 28RCX и 1 малък проблем

    Цитат Първоначално публикувано от naB4o
    Взеха си климатика, но отказаха да върнат 150 лв монтаж. Подадох жалба в КЗП и чакам.
    Фирмата е "Варна Клима"

    Бях решил 2ра ръка рециклиран, ама сега съм пак на нисък старт за избор на нова машина...
    При тях монтажа е в цената и би трябвало да възтановят цялата сума. Търси в писмена форма. Като плащаше дадоха ли документ за сумата.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    28
    #35

    Re:National 28RCX и 1 малък проблем

    Да дадоха документ, който пазя.
    Аз не очаквах климатика да работи като нов! Но не може при външна температура 27-8 градуса, вътрешна 26, за 1 час работа на турбо, да свали едвам 1 градус или 2!
    И в крайна сметка, рекламацията беше налице, не защото нямаше да го оправят, ами защото ни влачеха 2 седмици, не си вдигаха телефоните, и само като отидем в офиса, има контакт с тях. Ние трябваше да ги търсим, все едно ние сме им длъжни, и 3 пъти ни забравят, и смяната на външното тяло на 2 пъти бе преотменяна заради тях, и то без никакво притеснение, че са сгафили.
    Машината беше супер откъм параметри и функция, и ако работеше читаво, или поне имаха нормално отношение към клиентите си, нямаше да има връщане.
    Върха на сладоледа беше, когато в рекламацията, за малко щяха да ни изкарат нас виновни, че отказваме замяна на външното тяло. НО при довода, добавиха, че 2 пъти, не се е състоял, понеже сме били забравяни и не са отговаряли по телефона. Ако не беше добавено, можеше и да издухаме фреона....

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    257
    #36

    Re:National 28RCX и 1 малък проблем

    Цитат Първоначално публикувано от naB4o
    Да дадоха документ, който пазя.
    Аз не очаквах климатика да работи като нов! Но не може при външна температура 27-8 градуса, вътрешна 26, за 1 час работа на турбо, да свали едвам 1 градус или 2!
    И в крайна сметка, рекламацията беше налице, не защото нямаше да го оправят, ами защото ни влачеха 2 седмици, не си вдигаха телефоните, и само като отидем в офиса, има контакт с тях. Ние трябваше да ги търсим, все едно ние сме им длъжни, и 3 пъти ни забравят, и смяната на външното тяло на 2 пъти бе преотменяна заради тях, и то без никакво притеснение, че са сгафили.
    Машината беше супер откъм параметри и функция, и ако работеше читаво, или поне имаха нормално отношение към клиентите си, нямаше да има връщане.
    Върха на сладоледа беше, когато в рекламацията, за малко щяха да ни изкарат нас виновни, че отказваме замяна на външното тяло. НО при довода, добавиха, че 2 пъти, не се е състоял, понеже сме били забравяни и не са отговаряли по телефона. Ако не беше добавено, можеше и да издухаме фреона....
    Изгониха си хората и сега няма кои да прави хладилната част. Нищо ново под слънцето. Новобранци като макса са спецове Нали труда е без лев.

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #37

    Re:National 28RCX и 1 малък проблем

    Цитат Първоначално публикувано от vankoto
    При тях монтажа е в цената...
    Това беше преди, сега вече се заплаща отделно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. малък проблем
    От kkarakashev във форум Спорт
    Отговори: 16
    Последно: 23-04-12, 00:16
  2. Малък хард- проблем!
    От black_Batman във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 03-11-11, 22:06
  3. Малък проблем с pdf
    От Nicky във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 03-07-06, 22:49
  4. Малък проблем :)
    От CreatoR във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-05, 11:15
  5. МАЛЪК ПРОБЛЕМ
    От div4o999 във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 25-10-04, 22:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе