Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 58 от общо 58
Like Tree1Одобрявам

Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #46

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Аз си мислех, че съм сгрешил, като съм предпочел Шарп GHR, пред Панасоник MKE-3, но явно и те не са цвете за мирисане.

  2.  
     
  3. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #47

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Това че даден климатик на дадена марка не е монтиран както трябва не значи че тря да се оплюва макрката и модела.
    pavlos одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #48

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    А това, че се е ошашавил друг, да не би да говори много хубаво за тях?!? Не дай си боже това да е само началото на ошашкването, че да не стряскаме колегата

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #49

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Да не забравяме, че тук пишат недоволните. Доволните седят вкъщи на топло и им дреме.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #50

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Пробвах,правих му рестарт (15-тина минути изключен от контакта и без батерии на дистанционното ) и няма резултат .

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от turboie Виж публикацията
    Това че даден климатик на дадена марка не е монтиран както трябва не значи че тря да се оплюва макрката и модела.
    Е то да кажем лош монтаж ,ама това му е втори (преместих го на друго място само заради това че не ми харесваше как работи )

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #51

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Е никой няма такъв инвертор ,като моя -последно поколение .Ситуацията днес :от 22 грауса увеличавам на 24 за да къпем бебчо ,започна да духа много топло ,след известно време като достигна температурата ,даже и я задминава но не спира ,а само задухва по хладно .Но това не е всичко, като намалих на 22 градуса пак не спря а просто задуха още по студено .... (вентилатора е на ауто )Като изключим всички мои предишни писания ,ако това ми беше първия пост какво ще е вашето предположение за проблема ?

  8.  
     
  9. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #52

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Ами от това което си писал няма проблем с работата му.Инвертора винаги духа като си променя мощноста според зададената температура.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #53

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Режима на топли ли ти е или на ауто? Трябва да е на топло и още нешо измери колко градуас излиза от климатика когато ти диха стодено според теб.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #54

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    режима е топло ,а как точно се измерва изходящата температура ?

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от turboie Виж публикацията
    Ами от това което си писал няма проблем с работата му.Инвертора винаги духа като си променя мощноста според зададената температура.
    Добре това за инвертора ясно ,но нали трябва да поспре като достигне зададената температура или да мине на минимум ,и още как първо вади яка топлина и след като достигне градусите вместо да спре просто започва да духа хладновато (но не е спрял и само да върти въздуха защото тогава вдига жалузите нагоре )

  12. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #55

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Май всеки си чете и пише със себе си в тази тема.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #56

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    :D май да .....

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #57

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Имам няколко панасоника . По-стари модели са от твоя. Имам и други марки. При Панасоника , след достигане на температурата - топлото не спира изведнъж както да речем при Дайкин или Фуджи...Продължава да си духа дълго време хладен въздух . Такива са . Дори понякога забравя да си свали степента на вентилатора (остава на висока) и създава илюзия за още по-хладно. Понякога нарочно слагам на 1-ва степен и пак я забравя и се вдига нагоре . Нужно е да сложиш на автомтатична и веднага да зададеш 1-ва. Такива са. Това им е слабо място, но като цяло съм много доволен от марката. Топлят!!!
    Съветът ми е да задаваш на клапите такъв ъгъл , че да не духат към бебето и всичко ще е наред !:rolleyes:

    Поздрави !

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    7
    #58

    Отговор: Проблем с Panasonic E 12 MKE-3 ?

    Да наистина е така, понякога се омотават и наистина забрават да свалят скороста на вентилатора .Но аз пък забелязах ,че този навик им се появява като в помещението не се е подаржало няква пприлична темерарура-например ако го остависш да истине много докато навакса после се появява този проблем сас високите обороти на вентилатора . Иначе топлят Доста добре ще видим сметката накрая на месеца

    E-12 nke -3 & E-09 mke -3 са моите машини
    Този пост е редактиран от paparak_ivi; 08-01-13 в 10:09.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Проблем с обектива - PANASONIC DMC-FS5
    От Frost във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 04-02-13, 23:54
  2. Проблем с Panasonic 50VT20
    От LeBron във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 13-08-12, 23:03
  3. Проблем с Panasonic DMC-TZ2
    От DigiPro във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-10, 14:47
  4. Проблем с Panasonic FZ7
    От vino4erpec във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-09, 12:45
  5. Проблем с software за Panasonic VS6
    От Freestyle във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 15-09-06, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе