Резултати от 1 до 14 от общо 14

LG ES-H1264 EB1 - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #1

    LG ES-H1264 EB1 - мнения

    Здравейте, реших и аз да се обзаведа с климатик, бях се ориентирал към Samsung, но след като почетох във форума видях, че ще се прекарам много. Затова сега съм се ориентирал към този модел http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09034404 . И искам ако някои го ползва да даде мнения за него.А и още нещо споделете мнения за Midea, защото също ме интересуват, като Midea- та е инверторен но с по висока консумация на електричество в сравнение с LG-то. Все пак покраи ремонта съм с ограничен бюджет и затова се интересувам от тези две марки за момента.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Re:климатик LG ES-H1264 EB1

    Ами добре си работят той е с малко по голяма отдавана мощност от на мидея конвенционалния 3.8кв на отопление. Но в маркета цената е по висока аз го продавам на 589лв.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #3

    Re:климатик LG ES-H1264 EB1

    За цената още не знам, в Техномаркет ги гледам като модели само. А Мидеите, на които съм се спрял са тези двете:

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09019547

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09015674

    За тях някакви мнения, защото не ги намерих в темите от раздел "климатици Midea"?

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4

    Re:климатик LG ES-H1264 EB1

    Няма да сгрешиш с Мидеята инвертора е много добре работещ и не дава дефекти. Това за в кой град става дума? Защото цените в маркета са доста надути MSG-09HRI при нас е 569лв. MSG-12HRI е 659лв.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #5

    Re:Климатик LG ES-H1264 EB1

    еми за София, а ти къде се намираш за да си взема евентуално от теб въпростните климатици.Ако реша да са те.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #6

    Re:Климатик LG ES-H1264 EB1

    Аз лично не ти препоръчвам да взимаш евтин инвертер по добре се насочи към марков конвеционален било то fujitsu-general или daikin в момента са на добра цена и са доста по надежни от разни midea,samsuneci,LG и т.н. инвертори които си дават доста дефекти и зимата си стават айсберги!
    Поразрови се още малко във форума и ще дойдеш на моето мнение.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #7

    Re:Климатик LG ES-H1264 EB1

    Освен това точно тези модели инвертори MIDEA са с по-лоши енергийни характеристики от съответните ( on-off ) на същата марка. Ако ми се налагаше да направя избор LG-то щях да взема.

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #8

    Re:Климатик LG ES-H1264 EB1

    Цитат Първоначално публикувано от nebelservice
    Освен това точно тези модели инвертори MIDEA са с по-лоши енергийни характеристики от съответните ( on-off ) на същата марка. Ако ми се налагаше да направя избор LG-то щях да взема.
    a on-of какво ще рече, става дума не за инверторните, а за обикновенните климатици нали?

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #9

    Re:Климатик LG ES-H1264 EB1

    да, on/off = конвенционален.

  12. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #10

    Re:LG ES-H1264 EB1 - мнения

    Ама чакайте сега...все пак какво ще отопляваш...?пишеш някакви 9-ки 12- ки да не се окаже после че стаята е 26кв. метра без изолация и с дограма на 20 години...?Задай някакви параметри на помещението иначе ще си сърбаш сам попарата.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #11

    Re:LG ES-H1264 EB1 - мнения

    едната стая е нормален хол на панелено жилище сега се сменя дограмата и се парви изолация, другата също се ремонтира основно, като тя е кухня. Размерите на голямата стая са височина 2.85 м, дължина 5 м, ширина 3 метра. А на малката за която е 9-та са ширина 2 метра, височина 2.85м, и дължина около 3 метра.

  14.  
     
  15. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #12

    Re:LG ES-H1264 EB1 - мнения

    На стая 15 кв. ще слагаш 12-ка...?Еми браво...А другата стая както виждам е 6 кв.м.или нещо бъркам ...?Доста са те усмели тези с които си се консултирал,но щом говориш за Samsung и LG тогава е възможно...

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    6
    #13

    Re:LG ES-H1264 EB1 - мнения

    Здравейте, предварително се извинявам, че нямам кирилица,а ползвам преводача,който ми е предоставен от Kasap,но компютъра, на който сьм в момента няма, а се нуждая от спешна консултация. Имате ли мнение за фирма ПроКлима.Това й е сайта:

    http://proclima-bg.com/za_nas.php

    Става въпрос за коректност и отношение при монтаж.

    Благодаря за отговорите и се извинявам за превода!

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #14

    Re:LG ES-H1264 EB1 - мнения


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения !!
    От Миряна във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-10-14, 23:18
  2. мнения GPS
    От berbatov_86 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-12, 02:54
  3. Таблетите - мнения за тях!
    От Ivan19 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 10
    Последно: 23-04-10, 12:10
  4. SIS 748 - мнения
    От Siol En във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-12-03, 11:57
  5. Мнения за BTC
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-03, 17:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе